BMW 3.20i Perde A癟覺l覺覺

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: BMW 3.20i Perde A癟覺l覺覺

Mesaj Timsah » 07 Nis 2015, 12:10

San覺r覺m u son zamanda 癟覺kan yeni 羹癟 alman devinin 癟覺kartt覺klar覺 modellerle mercedesi kenar覺 itilip audi ve bmw tamamiyle 繹n plana 癟覺kt覺 . Tabiki hala orta ya 羹st羹 mercedes hayranl覺覺 olanlar teredd羹ts羹z mercedes tercihleri sayg覺 duymak gerekir.Ama benim a癟覺mdan elektronik mekanik aksam 癟ok 繹nemli tabiki ama g繹rsellikte bi o kadar 繹nemli diye d羹羹n羹yorum ve mercedes bence bu konuda kesinlikle eksilere d羹t羹 Baran'覺n da 繹rnek verdii gibi ekran覺 bir tesisat癟覺da takt覺rsak eminim g繹rsel a癟覺dan daha g羹zel monte ederdi . E seriside yok bi癟im i癟 olarak a6 dan 癟ok yetersiz . San覺r覺m birtek S serisi tatmin edici oldu yeni 癟覺kan modellerde oda kiisel s羹r羹 bir arabas覺 degil :D
Umut doar genellikle, her ey umutsuzlat覺覺nda.
Kullan覺c覺 avatar覺
Timsah

Ya: 32
Kay覺t: 16 Tem 2013, 15:32

Mesaj Baran » 07 Nis 2015, 12:47

Vmetin,Volkan abi tesekkurler :champ: Renk konusunda Razz ile iddialast覺m ama boya kodlarini check edince serviste bu rengin e46 gumus renginden kodunun farkli birazda koyu oldugunu ogrendim.Razz hakliymis :D

Miriel, kendimi bilgili varsaymiyorum otomobil konusunda,benden cok daha bilgililer vardir aramizda ama bilegime s羹r羹羹me test pilotluguma guvenirim :thumbup:

Timsah ,Audi BMW ve Mercedes icinde k繹t羹 otomobil yok bence.Bizim burada konustuklarimiz incik boncuk.Belli bir tecrubeden sonra insan zor begenir oluyor.Bu 3 alman devininde kendine has s羹r羹 dinamikleri var ve illa biri birini begenip tercih ediyor.Benim kisisel dusuncem BMW ve Mercedesin sahip oldugu marka imajina Audi halen sahip olamadigi ve vw grubu ile anildigi icin ic aksam muzik sistemi montaj konularinda limitleri zorlamak mecburiyetinde.Ki bu saydigim kistaslarda BMW ve Mercedesin 1 adim onunde oldugunu soyleyebilirim.
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj Clk » 07 Nis 2015, 13:23

Bence s羹r羹s karakterinde Mercedes ile BMW'yi karsilastirmak Elma ile Armut'u karsilastirmaktan bile yanlis. Mercedes hic bir zaman ne BMW'nin verdigi direksiyon tepkilerini verebilir ne de BMW gibi y羹ksek devirli Motor 羹retebilir. C羹nk羹 bunlari yaptigi g羹n Mercedes olmaktan cikacaktir. Teknoloji anlaminda da BMW her zaman yenilikci ve bir adim 繹nde olmustur. Buna karsilik Mercedes g羹venlik sistemlerinin 繹nc羹s羹d羹r.

Sportif kullanimda bu 羹c marka arasinda BMW hep bir numaradaydi ve gidis bu gercegin degismeyecegini g繹steriyor. Luks ve konfor kavramini 100% m羹sterisine sunan marka Mercedes. Audi icin birsey yazmayayim :D

Mercedes'in ic dizayninin basit olmasinin nedeni kullanicisina kolay kullanim sunma calismasidir. Benim 640 icerisinde ki connected drive navigation professional sistemini (m羹kemmel bir sistem) gercek anlamda kullanabilmek icin kursa filan gitmek lazim :lol: Mercedesin Command sistemi kendi kendini aciklayan basit bir aray羹ze sahip. Intuitive kullanimda bile gece ve G羹nd羹z gibi birbirilerinde ayriliyorlar.

Son olarak C serisinin dizayninin 3 serisine g繹re cok k繹t羹 oldugunu s繹ylemek durumundayim :(
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj onatozer » 07 Nis 2015, 13:51

Vurmay覺n 繹ld羹 C serisi :D
Mercedes ile BMW nin ben de 癟ok farkl覺 iki ara癟 olduunu d羹羹n羹yorum. Al覺c覺 kitlesine g繹re bu farklar markalar覺n karakteristiini ortaya koyacakt覺r. rnein Baran sportif(!) :lol: s羹r羹羹 繹n planda tutarken benim birinci planda tuttuum 繹zellik konfor olacakt覺r. Yeni 3'羹n 繹zellikle t羹ketim ve performans olarak 繹nde olduu su g繹t羹rmez bir ger癟ek. Ancak subjektif k覺s覺mlara gelirsek ben Y覺rt覺c覺 3 serisi yerine Izgarada y覺ld覺z覺 olmayan a覺rbal覺, abisi S serisinin kopyas覺 Klasik paketli C serisini daha 癟ok beeniyorum. 襤癟 mekanda sadelik yerine bej renkler ve ahab覺 da koyarsak benim zevkime hitap edecektir. Ancak BMW kitlesini temsilen Baran b羹y羹k ihtimal ninesinin evinden daha s覺k覺c覺 bulacakt覺r. :lol:
O nedenle iki markan覺n da iini iyi yapt覺覺n覺 savunuyor, yeni C serisinin de doru paket ile al覺nd覺覺nda safkan bir Mercedes olaca覺n覺 d羹羹n羹yorum. A ve CLA serileri i癟in ise ben bile diyecek kelime bile bulam覺yorum. :( :?
"Watch Idiot Savant"
Kullan覺c覺 avatar覺
onatozer

Kay覺t: 27 Nis 2010, 17:02

Mesaj mehmetalpcan » 07 Nis 2015, 14:19

g羹le g羹le kullan yak覺n覺m ald覺 ayn覺 arac覺 iki ay oldu,ara癟 癟ok g羹zel yava mod kullan覺nca az yak覺yor.daha 繹nce haberimiz olsa biraz daha k覺y覺p 320 d dizel alman覺 tavsiye ederdim.m羹kemmel ara癟 yaln覺z bmw de s覺k覺nt覺 opsiyonlar 癟ok fahi pahal覺 birde hal覺 paspaslar覺 iyi deil.mercedes e s覺n覺f覺 hari癟 reno olmu motor reno 繹nde casper tablet eklinde ekran mersoya hi癟 gitmemi. audi ise s覺rf dou satt覺覺 i癟in al覺nmaz hala daha dsg si sorunlu yeenim a3 de 8000km otomatik anz覺man su koyverdi bir da audide i癟 mekan 癟ok dar 繹zellikle arka rezil.sat覺 ve servis olarak avc覺lar borusan bize 癟ok ilgili geldi.ara癟 yeni nesil led varm覺 o da tam ise tad覺ndan yenmez.l
i癟ki b羹t羹n k繹t羹l羹klerin anas覺d覺r Hz Muhammed SAV.
Kullan覺c覺 avatar覺
mehmetalpcan

Ya: 55
Kay覺t: 05 Mar 2010, 22:38

Mesaj Baran » 07 Nis 2015, 14:52

Benim aracimin aynisinin 3.20d si 210.000tl.Arada azicik daha paraya kiyma durumu yok yani en azindan benim gibi hic dizel almamis ve o sesi sevmeyen biri olarak.Performans konusundaki verilerine bakarsak ise rakipleri icinde epey performansli oldugunu rahatlikla soyleyebiliriz.Su anda bunlari trafikte yaziyorum teslim aldigimda 24lt/100km iken 4 gunluk karma kullanimim sonucu su an 9.7lt ki tahminim daha epey dusecegi yonunde.
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Mesaj gungor » 07 Nis 2015, 16:34

襤yi g羹nlerde, kazas覺z belas覺z kullanman覺z覺 dilerim :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
gungor

Kay覺t: 16 Kas 2012, 11:56

Mesaj Baran » 07 Nis 2015, 16:59

Gungor tesekkurler :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

ncekiSonraki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 46 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners