BMW 3.20i Perde A癟覺l覺覺

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: BMW 3.20i Perde A癟覺l覺覺

Mesaj Baran » 05 Nis 2015, 23:27

Tgm,3.16 ile test surusu yapmani tavsiye ederim.Benim e46 sedan arac覺m 3.16 idi.O kasalarda otm. vites secenegi kasayi kaldirmayacagi icin uretilmiyordu.Arac duz vites ve bilinenin aksine 3.16 1600cc degil 1800cc idi.BMW nin heyecanli devri seven motorunuda ekleyince bence kabul edilebilirdi.E90 serisinde ise 1600cc ustune hicte modern olmayan bir otm. vites secenegi eklendi.Iddia ediyorum e90 3.16 tehlikeli sekilde hantal bir arac.Gayet normal bir sollamayi yapmak icin bile planli programli olmaniz gerekiyor.Bunun yaninda 14lt karma yakit sarfiyatida cabasi.Gelgelelim f30 3.16 bambaska bir arac.1600cc olmasina karsin cok iyi ayarlanmis ZF sanziman ve tabiki turbo motor ile performansli olmasa bile tehlike yaratmayacak kadarda seri bir arac.Yerinde olsam 3.16 ya bir sans verirdim yada yeni gelecek makyajli 1 yada tamamen yeni 1 serisi sedani beklerdim.
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj scudetto » 05 Nis 2015, 23:31

Baran selam, 繹ncelikle hay覺rl覺 olsun.

ok g羹zel bir ara癟 ve renk de 癟ok yak覺m覺. Estoril maviyi ben 癟ok yak覺t覺r覺yorum ama gri de 癟ok ho olmu.

Mercedes'in gaz tepkileri 癟ok uyuz ger癟ekten, ondan inip BMW'yi s羹r羹nce fark anla覺l覺yor maalesef. Yeni A serisi ve CLA'dan sonra iyice soudum ben de Mercedes'ten. u an 羹retim band覺nda bir tek G serisi houma gidiyor. Ben de ge癟enlerde 320 ied test ettim, arac覺 al覺r almaz sanayinin bozuk yollar覺na soktum ara癟 test ederken ilk yapt覺覺m eydir. :D Normalde konfor olarak ve 癟ukur t羹msek bozuk yol ge癟ilerinde Mercedes'i bir 羹st seviyede tutard覺m ama BMW beni 癟ok a覺rtt覺. 襤nanamaya inanamaya 癟ukur 羹st羹ne 癟ukura girdim bozuk yollarda bana m覺s覺n demedi. Gaza bast覺k癟a basas覺m geldi, arac覺 b覺rakmak istemedim. S羹r羹 zevki u ana kadar sahip olduum ara癟lar aras覺nda en iyi olabilir. Kendi sahip olduum ilk arac覺m覺 tenzih ediyorum ki kendisin bir Alfa 147 1.9 Q2'dir, onun zevkini hi癟 bir arabadan alamad覺m.

Tekrar hay覺rl覺 olsun kazas覺z belas覺z inallah. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
scudetto

Kay覺t: 14 Eki 2012, 01:06

Mesaj Baran » 06 Nis 2015, 07:36

Scudetto oncelikle cok tesekkurler :champ: Dogrusu 2008 senesinde beyaz yeni pop羹ler olurken cok yakistigini dusunup 204 kasa C serisini beyaz almistim ama sonradan 10 C serisinden 9u beyaz olunca cok pisman olmustum.3 serisi satis adetlerine baktigimda gumus rengin hic populer olmadigini,metalik boya farkindan oturu ve hala beyaz 覺srar覺yla olsa gerek 10 tane 3 serisinin 7sinin beyaz oldugunu gordum.Basicline yada sportline donanimli opak beyaz icide bej rengi doseme.Heralde daha kotu bir renk kombinasyonu olamaz.M paket olarak gelen araclarin tamami Estoril mavi ve benim en sevdigim olan renkten g繹re g繹re s覺kildim.Neden bilmiyorum ama 10 sene once cok populer olan gumus renk artik ragbet gormuyor.Kosiflerin son gelen 60 araclik siparisinde olan tek buzul gri m paket arac buydu.Her goren ya ne guzel diyor halbuki normal gri gumus sadece aracin hatlarini iyi belli ediyor ve cok az var piyasada hepsi bu.
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Mesaj eraslani » 06 Nis 2015, 08:22

Hay覺rl覺 olsun..ok iyi bir tercih..
Bende gri ile birlikte mavi ve k覺rm覺z覺 renklerini beeniyorum..
Bu seviyedeki en mant覺kl覺 araba.
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj mvurucu » 06 Nis 2015, 10:17

hi癟 g羹zel deil bence :)

satmay覺 d羹羹n羹rsen koyun takasl覺 al覺r覺m...
200 koyun 癟al覺覺r(yanl覺 olmas覺n s覺f覺r koyunlar kazas覺z boyas覺z)

karar aamas覺ndaki endielere, git-gellere ve en sonunda b繹yle doru ve isabetli bir se癟ime yak覺ndan tan覺kl覺k etmekten mutlu oldum..
kazas覺z belas覺z en g羹zel ve en 繹zel g羹nlerde kullan bakan...
"He' s winding watch of his wit; by and by it will strike..." W. Shakespeare
Kullan覺c覺 avatar覺
mvurucu

Kay覺t: 22 Tem 2011, 11:13

Mesaj Baran » 06 Nis 2015, 12:20

Murat ah benim tok g繹zlu kardesim,覺slatmaya davet edip gelmeyen tek arkadaim iyiki varsin ahahahhaha

Eraslani tesekkurler :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Mesaj Tgm » 06 Nis 2015, 13:03

Bakaca覺m Baran bey. Teredd羹tlerim hayli fazla ama bakaca覺m :thumbup:

scudetto yazd覺:Yeni A serisi ve CLA'dan sonra iyice soudum ben de Mercedes'ten

Maalesef Mercedes yanl覺 iler yap覺yor. Sat覺 rakamlar覺n覺 art覺rmak ad覺na, markay覺 "halka" indirmek ad覺na kaliteden 繹d羹n veriyor.

Mercedes farkl覺d覺r, al覺c覺 kitlesi bellidir. Her daim de talep g繹r羹r. C, E, S class ve jip kategorisi i癟in kesinlikle kalite anlam覺nda birey s繹ylenemez ama A ve CLA i癟in ayn覺 eyi s繹yleyemeyeceim.. Siz "cebinde 100 bin liras覺 olan adam da s覺f覺r mercedes'e binsin" derseniz bu ancak iki olas覺l覺kla olur. Ya kaliteden 繹d羹n vermeden yapacaks覺n覺z, ki irketin zarar覺n覺 g繹ze alacaks覺n覺z o zaman, ya da maliyetleri d羹羹r羹p kaliteden 癟alacaks覺n覺z. Maalesef Mercedes ikinci yolu se癟iyor. Fakat markan覺n imaj覺 癟ok g羹癟l羹 olduu i癟in bu kan kayb覺n覺 tolere edebiliyor.
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Ya: 36
Kay覺t: 24 ub 2014, 15:17

Mesaj Archimed » 06 Nis 2015, 13:56

襤yi g羹nlerde; kazas覺z belas覺z bir ekild kullan Baran :thumbup: :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

Kay覺t: 01 Eki 2011, 14:28

ncekiSonraki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 80 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners