TSF Sedan / SUV / Sport / Tuner / Vintage / Muscle

Genel Otomotiv Konular─▒n─▒ Bulabilece─činiz B├Âl├╝m

Re: TSF Sedan / SUV / Sport / Tuner / Vintage / Muscle

Mesaj eraslani » 22 Eyl 2016, 13:22

kap─▒lar─▒n bitimine kadar ak─▒c─▒ olan tasar─▒m son b├Âl├╝mde ve arkada beni rahats─▒z etti...t├╝m skoda modellerinde benzer bir s─▒k─▒nt─▒ var.
Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eraslani

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj KKaraku┼č » 22 Eyl 2016, 13:29

eraslani yazd─▒:kap─▒lar─▒n bitimine kadar ak─▒c─▒ olan tasar─▒m son b├Âl├╝mde ve arkada beni rahats─▒z etti...t├╝m skoda modellerinde benzer bir s─▒k─▒nt─▒ var.
Resim

Tasar─▒mda ├Ânden arkaya gelince bir simetri s─▒k─▒nt─▒s─▒ var gibi, yada benim g├Âz├╝m├╝ yoruyor bu tasar─▒m.

Arka stoplar neden bu kadar a┼ča─č─▒da ? Yani ├Ânden gelen ak─▒c─▒l─▒─ča ve ├žizgiye uyal─▒m diye a┼ča─č─▒da yap─▒p, tabiri caizse kal├žadan a┼ča─č─▒da bir stop bana g├Âre olmam─▒┼č. :roll:
" En k├Ât├╝ kombinasyon , bo┼č bir ruh ile dolu bir midedir ! "

Aliya İZZETBEGOVİÇ
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
KKaraku┼č

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 12 Kas 2011, 18:51

Mesaj batamer » 12 Ara 2016, 01:34

Kia Sportage (2016) hakk─▒nda g├Âr├╝┼čleriniz nedir ?? Kullanan arkada┼č var m─▒ acaba ?

Sent from my iPad using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
batamer

Kay─▒t: 31 May 2010, 17:02

Mesaj eraslani » 13 Ara 2016, 12:45

sportage d─▒┼čar─▒dan fena g├Âr├╝nm├╝yor..
Renault yeni koleos u getirdi yanl─▒┼č bilmiyorsam..1.6 dci motor fiyat 110-120 gibi olacak..Araba genel g├Âr├╝n├╝m olarak bir ├Âncekine g├Âre hayli derli toplu..Bu s─▒n─▒f i├žin iyi bir alternatif olacakt─▒r.
Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eraslani

Kay─▒t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj Tgm » 12 Oca 2017, 15:55

993 turbo muhtemelen koleksiyon de─čeri en y├╝ksek porsche lardan

Resim
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tgm

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 24 ┼×ub 2014, 15:17

Mesaj Tgm » 19 Oca 2017, 09:54

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tgm

Mesaj cemmt » 19 Oca 2017, 10:12

Tgm yazd─▒:Resim

Tgm :lol: :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cemmt

Kay─▒t: 18 ┼×ub 2016, 12:14

Mesaj sbonder » 22 Oca 2017, 22:52

Bence Volvolar hem sexy hem de good. Olsa da binsek :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sbonder

Kay─▒t: 04 Oca 2017, 23:31

Mesaj Tgm » 22 May 2017, 11:01

Bmw, babam─▒n e30 3 serisi ve e34 5 serilerinden ba┼člayaraktan ├žo├žukluk a┼čk─▒m :) ve ayn─▒ zamanda benim "unicorn" um :D Yani asla yakalanamayan boynuzlu beyaz at─▒m :D Defalarca niyetlenmeme ra─čmen ├že┼čitli sebeplerden bir t├╝rl├╝ nasip olmad─▒. B├╝t├žeyi hallettim, bu sefer de ba┼čka ┼čeyler ├ž─▒kt─▒.. Bakal─▒m ne zaman yollar─▒m─▒z kesi┼čecek :)

Bir Bmw a┼č─▒─č─▒ ama hi├ž sahip olamam─▒┼č biri olarak her yeni modeli gider ayr─▒nt─▒l─▒ bi├žimde incelerim. Yeni g30 5 serisi tad─▒ndan yenmeyecek bir makina olmu┼č :super: K├╝├ž├╝k 7 serisi olmu┼č adeta. Her detay─▒yla belli ki ├žok ilgilenmi┼čler ve ortaya yine ├Ân├╝m├╝zdeki 7 y─▒la damgas─▒n─▒ vuracak bir alet ├ž─▒km─▒┼č. 5 serisinin ba┼čar─▒l─▒ ge├žmi┼čine de ├žok yak─▒┼čm─▒┼č :thumbup: ┼×imdi g20 kodlu yeni 3 serisi bekleniyor. Yeni 3 serisi i├žin de "mini 7 serisi" denilmekte. S─▒n─▒f─▒nda ├Âzellikle l├╝ks ve konfor alg─▒s─▒n─▒ daha da art─▒racak.

G30 Bmw 5 Serisi

Resim

Resim

Beklenen G20 Bmw 3 Serisi

Resim

Unicorn bu arada.. :D

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tgm

Mesaj Alfist » 22 May 2017, 11:34

Tgm yazd─▒:Bmw, babam─▒n e30 3 serisi ve e34 5 serilerinden ba┼člayaraktan ├žo├žukluk a┼čk─▒m :) ve ayn─▒ zamanda benim "unicorn" um :D Yani asla yakalanamayan boynuzlu beyaz at─▒m :D Defalarca niyetlenmeme ra─čmen ├že┼čitli sebeplerden bir t├╝rl├╝ nasip olmad─▒. B├╝t├žeyi hallettim, bu sefer de ba┼čka ┼čeyler ├ž─▒kt─▒.. Bakal─▒m ne zaman yollar─▒m─▒z kesi┼čecek :)

Bir Bmw a┼č─▒─č─▒ ama hi├ž sahip olamam─▒┼č biri olarak her yeni modeli gider ayr─▒nt─▒l─▒ bi├žimde incelerim. Yeni g30 5 serisi tad─▒ndan yenmeyecek bir makina olmu┼č :super: K├╝├ž├╝k 7 serisi olmu┼č adeta. Her detay─▒yla belli ki ├žok ilgilenmi┼čler ve ortaya yine ├Ân├╝m├╝zdeki 7 y─▒la damgas─▒n─▒ vuracak bir alet ├ž─▒km─▒┼č. 5 serisinin ba┼čar─▒l─▒ ge├žmi┼čine de ├žok yak─▒┼čm─▒┼č :thumbup: ┼×imdi g20 kodlu yeni 3 serisi bekleniyor. Yeni 3 serisi i├žin de "mini 7 serisi" denilmekte. S─▒n─▒f─▒nda ├Âzellikle l├╝ks ve konfor alg─▒s─▒n─▒ daha da art─▒racak.

G30 Bmw 5 Serisi

Resim

Resim

Beklenen G20 Bmw 3 Serisi

Resim

Unicorn bu arada.. :D

Resim

Annem F30 320d kullan─▒yor. Asl─▒nda s├Âzde anneme al─▒nd─▒ ama babam, karde┼čim ve Ankara'da oldu─čum s─▒ralarda benden zaman bulursa kullanabiliyor. :D Bir araba d├╝┼č├╝n├╝n hem performans─▒ g├╝zel hem de 1.6 dizellerden daha az yak─▒yor, hem son derece konforlu hem de yol tutu┼ču muazzam. Yeni kasayla daha ne kadar m├╝kemmelle┼čtirebilecekler acaba ├žok merak ediyorum . :roll: Kullan─▒c─▒ ad─▒m Alfist olabilir ama, ger├žekleri kabul etmek gerek :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Alfist

Ya┼č: 27
Kay─▒t: 13 Nis 2017, 13:10

Mesaj Baran » 22 May 2017, 12:04

Yeni 5 serisi cok cok iyi,test edildi onayland─▒ ama 1.6 lt motorun gelmesi ┼čart en az─▒ndan kendi ad─▒ma :) Siyah─▒ cok yak─▒┼čt─▒rd─▒m M paket birtane hi├ž fena olmaz,a─čz─▒m─▒n sular─▒ ak─▒yor..

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Baran

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 02 ┼×ub 2011, 23:10

Mesaj Tgm » 22 May 2017, 13:51

Baran yazd─▒:Yeni 5 serisi cok cok iyi,test edildi onayland─▒ ama 1.6 lt motorun gelmesi ┼čart en az─▒ndan kendi ad─▒ma :) Siyah─▒ cok yak─▒┼čt─▒rd─▒m M paket birtane hi├ž fena olmaz,a─čz─▒m─▒n sular─▒ ak─▒yor..

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi

Aynen, benim de a─čz─▒m─▒n suyu ak─▒yor hem de nas─▒l :) k─▒sa vadede imkan olmasa da.

K├╝├ž├╝k hacimli motorlara doyduk Baran ya :) ┼č├Âyle m paket 2000cc 252 bg olmas─▒n m─▒ :super: renk estoril maviden bir t─▒k daha koyu, i├ži bej :super:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tgm

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Otomotiv & Motorsporlar─▒ - Automotive & Motorsports

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners