TSF Sedan / SUV / Sport / Tuner / Vintage / Muscle

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: TSF Sedan/SUV/Sport/Tuner/Vintage/Muscle

Mesaj 2fast4u » 16 Eyl 2010, 15:51

Resim
saygilar
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 16 Eyl 2010, 15:56

Bu arada youtube erisimi olanlar yukarida resmi verilen e200'ün hangi testlere tabii tutulduguna bakailbirler.

Ben bir kac örnek vereyim

Önce 275.000 Km'de bir mercedes buluyorlar. Sonra bu araci profesyonel test alalina götürüyorlar. Bu alanda bir kilometre günlük hayatta ki 1000 Km'ye esit. Araci saatlerce burada kullaniyorlar. Arac o kadar sallaniyor ki chrom aksesuarlari filan düsüyor. Ancak, teknik halen saglam ve arac konfor ile yoluna devam ediyor. Unutmayalim arac yeni degil; 275.000 Km'de :)

Baktilar arac halen saglam araci tavana kadar suya sokuyorlar... Motoru kurutuyorlar ve arac calisiyor. Tüm aksamlari da buna dahil. Cam, v.s sadece kaset calar calismiyor :)

Olmadi arac halen saglam, üzerinden big foot geciriyorlar :) Aracin tavan biraz cöküyor (1-2 cm) ama arac saglam yolda halen konfor ile yoluna devam ediyor.

Olmadi araci yakalim diyorlar :) Icine disina benzin döküp araci kavuruyorlar. Tüm kablolari v.s. yandigi icin motor calismiyor tabii ki ancak komple yanmis aracta halen silecekler v.s. calisiyor :D

Birisi BMW'mi demisti :)

Not: Bende BMW kullandim hatta memnundum da AC Schnitzer 1 serisi, E36 M3 ve E36 318IS ama Mercedes ile karsilastirmayalim lütfen :)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj razz » 16 Eyl 2010, 16:39

Bu test bana direkt Top Gear - Toyota Hilux episode'unu hatırlattı :) Seyredenler bilir ne demek istediğimi, seyretmeyenlere de şiddetle tavsiye ederim..
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullanıcı avatarı
razz

Mesaj Clk » 16 Eyl 2010, 16:54

Zaten buda yanilmiyorsam Top Gear'dan :D Dur hatta bulmaya calisayim
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Clk » 16 Eyl 2010, 16:57

http://www.youtube.com/watch?v=oubMBZ0mOFQ

Buyrun buradan yakin!!! BMW fanatiklerine özel... Iyi imal edilmis bir araba hangi testleri gecmeli :D
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Redliner » 16 Eyl 2010, 17:11

M amblem koymakla olmuyor bu işler sevgili 2fast. Ben beğenilerim ve tercihlerim konusunda birşey belirtmedim dikkat edersen. BMW yi kötülemedim ve mercedesten de daha çekicidir benim gözümde ve ben BMW yi tercik ederim. Ama sezarı öldür hakkını da ver demişler. Senin yukarıda resmini koyupta beğenmediğin araba efsanedir. Yaşayan efsane.
Kullanıcı avatarı
Redliner

Mesaj herofb » 16 Eyl 2010, 17:43

İyi hoş BMW - Mercedes kavgası yapıyorsunuz da arada AUDI'ye laf sallarken maaşallah hepiniz birlik olmuşsunuz lütfen konuyu saptırmayalım güzel güzel bmw mercedes tartışması yapalım :)

Başka bir konuda yazmıştım ama karambole gitti tekrar belirteyim QUATTRO > 4MATIC + XDRIVE :)

(yok quattro GmBH falan demeyin sonuçta AUDI ile özdeşleşmiş bir konudur)

Bu satırları yazarken Allah'ım sen clk'nın gazabından koru diye söyleniyorum :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj Clk » 16 Eyl 2010, 17:49

Herojd11, audi ile ilgili tek nokta quatrodur ve quatro'yu done olarak kullanirsan ne BME ne de Mercedes'in söyleyecek lafi kalir. Dünyanin en gelismis quatro sistemi su an Audi'de. Subaru yaninda hikaye kaliyor cünkü Audi inanilmaz yüksek oranda elektronik kullaniyor. Bu nedenle gayet alcak lan bir aracta dört ceker uygulamasi yapabiliyor.

Ama makyajlanmis Volkswagen ile karsilastiripta Mercedes ve BMW'ye hakaret etmeyelim :D
Kullanıcı avatarı
Clk

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 47 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners