TSF Sedan / SUV / Sport / Tuner / Vintage / Muscle

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: TSF Sedan/SUV/Sport/Tuner/Vintage/Muscle

Mesaj Clk » 16 Eyl 2010, 16:57

http://www.youtube.com/watch?v=oubMBZ0mOFQ

Buyrun buradan yakin!!! BMW fanatiklerine özel... Iyi imal edilmis bir araba hangi testleri gecmeli :D
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Redliner » 16 Eyl 2010, 17:11

M amblem koymakla olmuyor bu işler sevgili 2fast. Ben beğenilerim ve tercihlerim konusunda birşey belirtmedim dikkat edersen. BMW yi kötülemedim ve mercedesten de daha çekicidir benim gözümde ve ben BMW yi tercik ederim. Ama sezarı öldür hakkını da ver demişler. Senin yukarıda resmini koyupta beğenmediğin araba efsanedir. Yaşayan efsane.
Kullanıcı avatarı
Redliner

Mesaj herofb » 16 Eyl 2010, 17:43

İyi hoş BMW - Mercedes kavgası yapıyorsunuz da arada AUDI'ye laf sallarken maaşallah hepiniz birlik olmuşsunuz lütfen konuyu saptırmayalım güzel güzel bmw mercedes tartışması yapalım :)

Başka bir konuda yazmıştım ama karambole gitti tekrar belirteyim QUATTRO > 4MATIC + XDRIVE :)

(yok quattro GmBH falan demeyin sonuçta AUDI ile özdeşleşmiş bir konudur)

Bu satırları yazarken Allah'ım sen clk'nın gazabından koru diye söyleniyorum :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj Clk » 16 Eyl 2010, 17:49

Herojd11, audi ile ilgili tek nokta quatrodur ve quatro'yu done olarak kullanirsan ne BME ne de Mercedes'in söyleyecek lafi kalir. Dünyanin en gelismis quatro sistemi su an Audi'de. Subaru yaninda hikaye kaliyor cünkü Audi inanilmaz yüksek oranda elektronik kullaniyor. Bu nedenle gayet alcak lan bir aracta dört ceker uygulamasi yapabiliyor.

Ama makyajlanmis Volkswagen ile karsilastiripta Mercedes ve BMW'ye hakaret etmeyelim :D
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Redliner » 16 Eyl 2010, 17:53

clk yazdı:Ama makyajlanmis Volkswagen ile karsilastiripta Mercedes ve BMW'ye hakaret etmeyelim :D

Zuahahahahahahahahaha :lol: +10 Makyajlanmış haa ahuahuauuahuahuah öldüm valla
Kullanıcı avatarı
Redliner

Mesaj 2fast4u » 16 Eyl 2010, 18:38

razz aynen hilux testi aklima geldi yaw bu dayaniklilik krize de nedir .Cok merakli iseniz alin bir isuzu 1milyon km yapin mesele o degil estetiklik surus zevki elinde direksiyon yuksek suratte madara olmasin tepkilere aninda cevap versin.Allah askina s500 lede gazladik sag serite gecicem on saat kivraniyor yaylanmaktan dedigini yapmasi sure aliyor halbuki 7 kasa zipkin her turlu doner kacar makas bile atar konfor mu soylemeye gerek yok ..dayaniklilik mi savasami gidiyoruz memurmuyuz birakin onlari orta halli sedanlar dusunsun sen bir sonraki cikacak kasayi dusun
http://www.imdb.com/video/screenplay/vi334889753/
illaki filmlerden mi enstantene sunalim:)
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj 2fast4u » 16 Eyl 2010, 18:46

ayrica ben yeryuznde baska bir marka bilmiyorum kendini tony scott gibi bir yonetmene emanet edip sportiflik ruhunu bu kadar guzel akrana yansitisin ...bu seriyi mutlaka seyredin ilki z4 show with owen ...unutmayin bmw bir marka degil yasam tarzidir ...mercedes kendi gibi b asmakalip tag la flort ede dursun ne tesaduf bmw ciler oris gibi heyecan dolu bir markayi benim gibi tercih etmisler:)))))formula dan bahsettigimi anlamiyan yoktur sanirim
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Redliner » 16 Eyl 2010, 19:10

Abicim biz 7 serisinin S class lardan daha seri olduğunu nerdeyse 20 sence önce rahmetli özal dan öğrenmiştik. Hafızalarınızı zorlayın biraz. Hanım koy şu kasedide neşemiz yerine gelsin biraz demiştide yüklenmişti gaza S ler aynada kaybolmuştu. Bunlarda sorun yok hemfikiriz serilik sportiflik vs vs. Kadınlar BMW ye çok daha fazla bakar burdada sorun yok :) Ama gidelim yarın 2011 model bir 520 alalım birde E200 belkide fiyatlıdır E200 den motor hacmi yüksek olduğundan dolayı 2 sinide 10 gün kullan ve sat bakalım kim ne kadar değer kaybetmiş hangi galeri hemen nakit veriyor hangisi ne diyor? Yaşadıkça gördükçe anlıyor insan. Ayrıca eskiden kırmızı renk mercedes e hiç yakışmazdı ama şimdi öylemi. Yeni clk ya bir bak bence muhteşem...
Kullanıcı avatarı
Redliner

ÖncekiSonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 113 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners