TSF Sedan / SUV / Sport / Tuner / Vintage / Muscle

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: TSF Sedan/SUV/Sport/Tuner/Vintage/Muscle

Mesaj herofb » 16 Eyl 2010, 19:43

yok canım bmw ve mercedes'e hakaret etmek ne kelime açıkçası üst sınıfta açık ara öndeler sadece ne de olsa makyajlanmış Volkswagen olduğu için orta üst'te biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum.Bu arada o zaman Ferrari'ye makyajlanmış Doblo mu diyeceğiz :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj Clk » 16 Eyl 2010, 20:11

Tabii ki hayir. Ancak Audi TT Golf tabani, Audi A4 ve A5 Passat tabani kullaniyor. A1 ise tamamen Polo!!!! Ferrariyi Doblo chasis üzerine yapamayiz demek ki Ferrariye Doblo demiyoruz :D

Saka bir tarafa Alman basini bile sirf bu yüzden Audi'yi yerden yere vuruyor. Ic mekan güzelliginde acik ara 1 numaralar ama hepsi bu...
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 17 Eyl 2010, 00:25

redlıner ozal ornegı bıtırdı benı:)))735il önde korumalar şokta ...turgut bey gazlıyor :))
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj herofb » 17 Eyl 2010, 00:36

o konuda haklısın clk gallardo da bile az da olsa ortak parça kullanıyorlar maaşallah nasıl bir mantıksa
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj 2fast4u » 17 Eyl 2010, 00:36

Resim
audı için soylenecek tek sey gercekten farklı cızgısı ıle kendıne has bır kulvarı var.farklı 4ceker sıstemı ıtalyan bogasını terbıye edışı falan gercekten takdıre sayan ....ama ben audı deyınce aklıma gelen modelı yukarıya koydum ve elbette su afişi unutmadım.)
Resim
iyı geceler......
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj herofb » 17 Eyl 2010, 00:55

Her ne kadar 7 ve S öne çıksa da S8'in 7.60 ve S63'ten daha farklı ve iyi olduğunu düşünüyorum.Ya da RONIN etkisi :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj Clk » 17 Eyl 2010, 06:42

RONIN'de ki alet M5 degil miydi ?

yeni nesil AMG motorlarinin eskilere oran ile ciddi farklari var. Mesela bugüne kadar M3 karsisinda C-AMG'ler hep kaybetmisti. C63 ise yeni V8 M3'ü yiyip bitiriyor. E63 ise su an kendi klasmaninda bulunan dünyanin en iyi araci bakalim yeni M5 ne yenilikler getirecek?

Ultra Lüks sinifta ise S - M - AMG olayini mantiksiz buluyorum. Gazlamak icin neden 2,2 tonluk arac alinir anlamis degilim :D
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 17 Eyl 2010, 10:33

ronin de neler yoktu neler m5 ler s8 ler 607 ler eski kasa 450 mercedes ler...............kuvvetli bir sedanla gazlamakta ayri bir keyif dusunsene bentley le veya s8 veya s600 le gaza basarken kafanin kalkmasi resmen o konforun icinde first class keyfi ucuslar...hoh be:) ama en cok keyif veren sanirim 520 gorunumlu m5 le sporcu gecinenleri ayiklamak olsa gerek :).Almanya da boyle manyaklar vardi diye biliyorum
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

ÖncekiSonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 116 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners