Motosiklet Hastaları Buraya

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Motosiklet Hastaları Buraya

Mesaj khef » 25 Tem 2017, 10:02

Barkın Bayoğlu, nam-ı diğer Altın Elbiseli Adam hayatını kaybetmiş.

Kaza, köprüde arabalarından inip kavgaya tutuşan bir çift yüzünden olmuş.

Çok üzüldüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
khef

Mesaj cagatay1903 » 25 Tem 2017, 10:52

Sabah sabah duydum bende. Şok oldum
Kullanıcı avatarı
cagatay1903

Mesaj Baran » 25 Tem 2017, 13:08

Gercekten cok iyi niyetli bilgili neşeli cok sohbet bir adamdı Barkın.Tanışma fırsatımda olmuştu ve benim gibi motoru sevmeyen motorcuları sevmeyenlere motoru sevdiren bir adamdı.Barkın cok farklı bir adamdı,hala inanamıyorum öldüğüne.Gercekten cok üzüldüm cok.

Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj manil » 25 Tem 2017, 13:45

Barkın'la taaa dergi çıkardığı dönemde muhabbetimiz olmuştu. Esprili yapısına ve onu farklı kılan bir aurasına karşın motoru inanılmaz ciddiye alır ve her zaman ciddiyetle kullanırdı motoru.

Öncesinde f-650 GS ve 1200 ADV kullanmış birisi olarak, kendi geçirdiğim kaza sonrasında motoru bıraktım. Yakından tanıdığım birisinin kaza geçirip kötürüm kalması; sonrasında Kemal Merkit'in ölümü ve en son Barkın'ın motosiklet kullanırken vefatından sonra içimden artık kullanmakta gelmiyor.

Bu kazada da gündeme gelen bir detaya da ayrıca dikkat çekmek isterim; yolda kaza görüp, kendi kullandığı aracı yavaşlatıp ya da tamamen durduran ve adeta bir öküz gibi kaza izleme andavallığı maalesef ki bize özgü hareket.
“Some people feel the rain. Others just get wet.”

Bob Marley
Kullanıcı avatarı
manil

Mesaj gkarinca » 25 Tem 2017, 13:52

Cok sevdigimiz degerli bir abimizi kaybettik. Allah gani gani rahmet eylesin.
Asil tehlikeli olan motor degil, bu arabalari kullananlar, bu yollari yapanlar derdi. Ne acidir hakliydi.

Kullanıcı avatarı
gkarinca

Mesaj 2fast4u » 25 Tem 2017, 17:57

altin elbiseli adam motorsiklet vlogger kulturunu baslatan Turkiye de ilk defa gopro kafa kamerasi ciktiktan sonra saga sola salca olup kameraya almak yerine ciddi testlere imza atmis kalender bir motorseverdi.Gecen yil gecirdigi kazada arkadasiyla grup surus esnasinda aldigi hasari yeni atlatmisti ki bir diger sanssiz kazada hayata gozlerini yumdu.Sanssiz diyorum cunku dunyanin hicbir yerinde iki yakayi birbirine baglayan 6 seritli bir yolda biraktim kopruyu otobanda bile bir surucu bir yoldan digger yola gecmez gecemez.Cahillik her yerimizden akiyor sel olmus.Bogazici koprusunu yol gecen hani yapan her bokta kopruyu kapatmayi marifet bilen ustunde yurumenin piknik yapmanin yemenin icmenin selfie cekmenin moda oldugu bu acayip yer sonunda vizyon sahibi farkli olan bir arkadasimizin sonu oldu.Mekani cennet olsun
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Ahmetrefik » 25 Tem 2017, 18:01

2fast4u yazdı:altin elbiseli adam motorsiklet vlogger kulturunu baslatan Turkiye de ilk defa gopro kafa kamerasi ciktiktan sonra saga sola salca olup kameraya almak yerine ciddi testlere imza atmis kalender bir motorseverdi.Gecen yil gecirdigi kazada arkadasiyla grup surus esnasinda aldigi hasari yeni atlatmisti ki bir diger sanssiz kazada hayata gozlerini yumdu.Sanssiz diyorum cunku dunyanin hicbir yerinde iki yakayi birbirine baglayan 6 seritli bir yolda biraktim kopruyu otobanda bile bir surucu bir yoldan digger yola gecmez gecemez.Cahillik her yerimizden akiyor sel olmus.Bogazici koprusunu yol gecen hani yapan her bokta kopruyu kapatmayi marifet bilen ustunde yurumenin piknik yapmanin yemenin icmenin selfie cekmenin moda oldugu bu acayip yer sonunda vizyon sahibi farkli olan bir arkadasimizin sonu oldu.Mekani cennet olsun

2fast4u :thumbup:
Allah rahmet eylesin
zaman o kadar tuhaftır ki; gençken, çocukken hiç önemi yoktur, sonra gün gelir kaç yaz'ının kaldığını saymaya başlarsın.
Kullanıcı avatarı
Ahmetrefik

Mesaj uhpu » 25 Tem 2017, 19:31

Kendisi ile tanışmış ve uzun süre sadece motor değil farklı konularda da sohbet etmiş biri olarak hemen hemen her konuda bilgi sahibi olduğunu, karşısındakini dinlemeyi bilen ve olaylara farklı bakış açıları getirdiğini söyleyebilirim. Ayrıca çok da eğlencelidir.
Zaten bu farklı yapısı ve üslubu motor camiasında sevildiği kadar nefret edilmesine de neden olmuştur.
Çok çok üzüldüm.
Işıklar içinde uyusun.
Kullanıcı avatarı
uhpu

ÖncekiSonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 48 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners