Motosiklet Hastaları Buraya

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Motosiklet Hastaları Buraya

Mesaj whiskey » 20 Haz 2015, 13:12

Strider, fotoğraflar harika! 883 benimde favorilerim arasında. Keyifli sürüşler. :champ:
Kullanıcı avatarı
whiskey

Mesaj Strider » 21 Haz 2015, 11:45

Clk yazdı:Marcus Walz benim motoru design ettiginde basin tarafindan yapilan en büyük elestiri RSD parcalari kullanilmasiydi.

Aslinda takometre tutucusu disinda RSD'ye ait olan hicbir parca yok! Design benzerligi gözden kacmiyor tabii ki ancak iki motoru yanyana koyunca cok ciddi farklar var. Ben Walz design debriyaj ve fren kollarini begenmedigim icin RSD ile degistirdim 8-)

Shortstack bar'da viraj kullaniminin zorlanacagini hatirlatirim. Motorun kullanim karakterini %50 degistirecektir. Zevkli hale getirecek ama kullanimi zorlastiracaktir ;) Kendi motorlarimdan biliyorum :(

Anladım, dediğiniz gibi design olarak bir benzerliği mevcut en azından ben RSD yi bildiğim içinde böyle bir kıyaslama yapmışta olabilirim. Ben motorunuzu sevdim ne kadar bu tarza kendimi biraz uzak hissetsemde duruşu hoş bir motor :champ:

Açıkcası custom vb. RSD parçalarına bile girmediğim için parça olarakta yaptıracak veya düşündüğümde pek bir şey kalmadı, umarım bende bir durgunluk yaratmaz bu durum motora karşı :) Evet malesef benide düşündüren etkenler bunlar ama uzun yol yapsam da genel çoğunlukta şehir içinde kullandığımdan pek bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum fakat taktırma durumuna gelmeden bu tarz bir handlebarı olan mevcut bir motor deneyebilirim :champ: Viraj dışında yüksek hızda kontrol kısmında negatif bir faktör olur mu bunuda merak ediyorum .

@whiskey Teşekkür ederim :super: bu ailede benimde favorimdi , gayet memnun olduğumu söyleyebilirim :champ: :)
Kullanıcı avatarı
Strider

Mesaj Clk » 21 Haz 2015, 11:59

Yüksek süratlerde tek etkisi ani manevra yapman durumunda karsina cikacaktir ki umarim böyle bir durumla karsilasmazsin. Normal sürüs sartlarina hicbir etkisi yok ;)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Strider » 21 Haz 2015, 12:24

Herhangi bir kontra da negatif bir durum yaratabilir diyorsunuz, yakın bir handlebarı test edipte taktırmak daha da mantıklı gelmeye başladı. Teşekkürler bilgiler için :champ: :super:

Bu arada umarım organize edilen bir TSF buluşması yapılır, bende keyifle katılmak isterim, keyifli sürüşler :champ:
Kullanıcı avatarı
Strider

Mesaj Turker » 12 Oca 2016, 00:42

Yazık değil mi, güzelim başlık uzun zamandır paylaşım almamış :cry:
Kullanıcı avatarı
Turker

Mesaj Turker » 12 Oca 2016, 00:51

Muhtelif zamanlarda karşılaşıp hatıra olsun diye fotoğraflarını çektiğim 3 yaşlı italyan ;)
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Turker

Mesaj Turker » 12 Oca 2016, 00:56

Ve güncel trendlere ayak uydurmuş bir Bavyeralı ve bir Japon milliyetçisi :D
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Turker

Mesaj o2o » 27 Oca 2016, 20:56

Ben bu başlığı nasıl kaçırmışım. Yaz gelsinde başlığı şenlendirelim... [emoji2] .
Kullanıcı avatarı
o2o

ÖncekiSonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 82 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners