25.000 USD Bütçeli SUV / Mini SUV Tavsiye USA

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

25.000 USD Bütçeli SUV / Mini SUV Tavsiye USA

Mesaj tiktak98 » 02 Ara 2013, 00:37

arkadaslar kislarin cetin ve karli gectigi Colorado eyaletine tasindim , araba almam lazim kisa sure icerisinde , AWD Suv veya mini SUV tarzi bisey bakiyorum, burlarda subaru cok yaygin ve tutuluyor , rakam olarak 25 binn dolara kadaR bakiyorum..aklimda ki bikac modeli ve yorumlarim soyle ;

Subaru Forester ; dun denedim base modelini 2010 , fena degildi , biraz zayif gibi geldi ivmelenmesi

Subaru Outback ; dun denedim 2011 2,5L ve 3,6L 6 cyc olan modelleri , 3,6L iyiydi , hizlanmasi hostu , 2,5L zayif kaliyordu , wagon oldugu icin genis aileler icin cok ideal , ic kalitesi forester dan daha iyiydi.2,5L olan otobanda iceriye ses aliyordu epey

Toyota Rav4 ; 2010 base modeline bindim , kesinlikle ici bos , zayif bi araba gibi hissettim..Bilmiyorum V6 motorlu versiyonlarina bakmalimiyim

Subaru XV Crosstrek ; yarin gidip bakacagim , motoro 2.0 L , biraz zayif olabilir diye dusunuyorum..

Honda CR-V ; denemedim , bilmiyorum denemelimiyim..

BMW X3 ; bi arkadasim 2009 2010 modellerin istedigim fiyat araliginda oldugunu soyledi , bi bak istersen dedi ? ?
Kullanıcı avatarı
tiktak98

Re: 25 bin $ a kadar SUV/Mini SUV tavsiye ( usa icin )

Mesaj asymptote » 02 Ara 2013, 08:55

Uyku sorununu çözdük mü tiktak? ;)
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj tiktak98 » 02 Ara 2013, 09:37

yok malesef , uyku sorununu cozemeden bi de araba sorunu cikti ortaya :D rezine cayi demistin sen , onu gorursem alacagim biyerlerde..
Kullanıcı avatarı
tiktak98

Mesaj onatozer » 02 Ara 2013, 09:53

2008-2009 Lincoln navigator önerebilirim, geçenlerde bir arkadasım aldı epey memnun :thumbup: fiyat araligi da bütçenize uygun diye hatırlıyorum
"Watch Idiot Savant"
Kullanıcı avatarı
onatozer

Mesaj tiktak98 » 02 Ara 2013, 10:16

bi japon hayranligi var bende sanirim ;) aklim surekli baska yerlere kayiyor , az once nissan rogue un 2014 unu gordum , kasa degismis , fena olmamis...daha once kullandigim ve hosuma giden highlander mi baksam diyor bi yanim..kafam karmakarisik yani kisaca :o
Kullanıcı avatarı
tiktak98

Mesaj Cct » 02 Ara 2013, 13:00

Her türlü saat itinayla takılır.
Kullanıcı avatarı
Cct

Mesaj raven » 02 Ara 2013, 13:10

tiktak98 yazdı:yok malesef , uyku sorununu cozemeden bi de araba sorunu cikti ortaya :D rezine cayi demistin sen , onu gorursem alacagim biyerlerde..

papatyayı da unutma :lol:
bir de araba etkisi olacak uykusuzluğa. bir an önce alırsın inşallah ve en azından araba almanın keyfiyle uyursun :thumbup:
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj raven » 02 Ara 2013, 13:12

tiktak98 yazdı:bi japon hayranligi var bende sanirim ;) aklim surekli baska yerlere kayiyor , az once nissan rogue un 2014 unu gordum , kasa degismis , fena olmamis...daha once kullandigim ve hosuma giden highlander mi baksam diyor bi yanim..kafam karmakarisik yani kisaca :o

bulunduğun ortamın şartlarına bak sonra kendi ihtiyaçlarına bak ve karşılaştırma yap zaten ne alacağın ortaya çıkacaktır. bir de bulunduğun yerde en çok hangi araç tercih ediliyorsa o araç o ortama göre iyidir denebilir (düz mantıkla bakılırsa) :thumbup:
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Sonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 48 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners