1991'den bugüne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve Mücevherat
dünyanın en prestijli lüks saat markaları ve benzersiz saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

25.000 USD Bütçeli SUV / Mini SUV Tavsiye USA

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

25.000 USD Bütçeli SUV / Mini SUV Tavsiye USA

Mesaj tiktak98 » 02 Ara 2013, 00:37

arkadaslar kislarin cetin ve karli gectigi Colorado eyaletine tasindim , araba almam lazim kisa sure icerisinde , AWD Suv veya mini SUV tarzi bisey bakiyorum, burlarda subaru cok yaygin ve tutuluyor , rakam olarak 25 binn dolara kadaR bakiyorum..aklimda ki bikac modeli ve yorumlarim soyle ;

Subaru Forester ; dun denedim base modelini 2010 , fena degildi , biraz zayif gibi geldi ivmelenmesi

Subaru Outback ; dun denedim 2011 2,5L ve 3,6L 6 cyc olan modelleri , 3,6L iyiydi , hizlanmasi hostu , 2,5L zayif kaliyordu , wagon oldugu icin genis aileler icin cok ideal , ic kalitesi forester dan daha iyiydi.2,5L olan otobanda iceriye ses aliyordu epey

Toyota Rav4 ; 2010 base modeline bindim , kesinlikle ici bos , zayif bi araba gibi hissettim..Bilmiyorum V6 motorlu versiyonlarina bakmalimiyim

Subaru XV Crosstrek ; yarin gidip bakacagim , motoro 2.0 L , biraz zayif olabilir diye dusunuyorum..

Honda CR-V ; denemedim , bilmiyorum denemelimiyim..

BMW X3 ; bi arkadasim 2009 2010 modellerin istedigim fiyat araliginda oldugunu soyledi , bi bak istersen dedi ? ?
Kullanıcı avatarı
tiktak98

Re: 25 bin $ a kadar SUV/Mini SUV tavsiye ( usa icin )

Mesaj asymptote » 02 Ara 2013, 08:55

Uyku sorununu çözdük mü tiktak? ;)
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj tiktak98 » 02 Ara 2013, 09:37

yok malesef , uyku sorununu cozemeden bi de araba sorunu cikti ortaya :D rezine cayi demistin sen , onu gorursem alacagim biyerlerde..
Kullanıcı avatarı
tiktak98

Mesaj onatozer » 02 Ara 2013, 09:53

2008-2009 Lincoln navigator önerebilirim, geçenlerde bir arkadasım aldı epey memnun :thumbup: fiyat araligi da bütçenize uygun diye hatırlıyorum
"Watch Idiot Savant"
Kullanıcı avatarı
onatozer

Mesaj tiktak98 » 02 Ara 2013, 10:16

bi japon hayranligi var bende sanirim ;) aklim surekli baska yerlere kayiyor , az once nissan rogue un 2014 unu gordum , kasa degismis , fena olmamis...daha once kullandigim ve hosuma giden highlander mi baksam diyor bi yanim..kafam karmakarisik yani kisaca :o
Kullanıcı avatarı
tiktak98

Mesaj Cct » 02 Ara 2013, 13:00

Her türlü saat itinayla takılır.
Kullanıcı avatarı
Cct

Mesaj raven » 02 Ara 2013, 13:10

tiktak98 yazdı:yok malesef , uyku sorununu cozemeden bi de araba sorunu cikti ortaya :D rezine cayi demistin sen , onu gorursem alacagim biyerlerde..

papatyayı da unutma :lol:
bir de araba etkisi olacak uykusuzluğa. bir an önce alırsın inşallah ve en azından araba almanın keyfiyle uyursun :thumbup:
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj raven » 02 Ara 2013, 13:12

tiktak98 yazdı:bi japon hayranligi var bende sanirim ;) aklim surekli baska yerlere kayiyor , az once nissan rogue un 2014 unu gordum , kasa degismis , fena olmamis...daha once kullandigim ve hosuma giden highlander mi baksam diyor bi yanim..kafam karmakarisik yani kisaca :o

bulunduğun ortamın şartlarına bak sonra kendi ihtiyaçlarına bak ve karşılaştırma yap zaten ne alacağın ortaya çıkacaktır. bir de bulunduğun yerde en çok hangi araç tercih ediliyorsa o araç o ortama göre iyidir denebilir (düz mantıkla bakılırsa) :thumbup:
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Sonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners