En Fazla 75.000 TL B├╝t├želi ─░kinci El Ara├ž Tavsiyesi

Genel Otomotiv Konular─▒n─▒ Bulabilece─činiz B├Âl├╝m

Re: En Fazla 75.000 TL B├╝t├želi ─░kinci El Ara├ž Tavsiyesi

Mesaj Clk » 27 May 2013, 00:26

Son d├Ânemde ├╝retilen Opel araclarin kalitelerinde ciddi d├╝zelmeler mevcut. Ford yine ayni sekilde listede bulunmasi gereken bir arac.

Yalniz burada hic konusulmayan bir marka var Hyundai. VW CEO'su Winterkorn'u bile kalitesi ile sasirtan Hyundai'a bir g├Âz atmak lazim ;)

Not: Audi ile parayi carcur etmek yerine VW Passat alinmasi her sartta daha mantikli.
T├ťRK'├╝m!!! ├ťlkem T├ťRKIYE CUMHURIYETI, bayragim T├ťRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Clk

Kay─▒t: 17 Kas 2009, 02:03

Re: Ynt: En Fazla 75.000 TL B├╝t├želi ─░kinci El Ara├ž Tavsiyesi

Mesaj Baran » 27 May 2013, 00:55

Hyundai VW den daha kaliteli diyorsun yani clk :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Baran

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 02 ┼×ub 2011, 23:10

Mesaj Pachenkov » 27 May 2013, 01:11

Ara├ž konusunda Hyundai ve Kia son zamanlarda ├žok fena geli┼čtirip kaliteyi arttirdilar. Keza mobil cihaz segmentinde de 5 y─▒l ├Ânce rezil denen Samsung ┼ču anda Apple'─▒n tek di┼čli rakibi. G├╝ney Kore bomba gibi geliyor, Japon disiplini bunlara bula┼čt─▒ galiba :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Pachenkov

Ya┼č: 25
Kay─▒t: 13 May 2013, 15:02

Mesaj Clk » 27 May 2013, 08:17

Baran yazd─▒:Hyundai VW den daha kaliteli diyorsun yani clk :lol:

Ben degil VW CEO'su Winterkorn dedi :D Asagida ki video'da Winterkorn ├Âncelikle Hyundai I30 araci dikkat ile inceledikten sonra Bishop'denen elemani cagiriyor ve "bu aracta hicbir sey takirdamiyor" diyor. Akabinde direksiyon ayar kolu ├╝zerinden ├Ârnek vererek "adamlar yapmis biz neden b├Âyle yapamiyoruz" gibisinden bir mesaj veriyor.

Tekrar bunlar VW CEO'sunun kendi agzindan cikiyor. CLK otomobilden ne anlar :lol:

T├ťRK'├╝m!!! ├ťlkem T├ťRKIYE CUMHURIYETI, bayragim T├ťRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Clk

Mesaj Tolgi06 » 27 May 2013, 11:27

Clk yazd─▒:Son d├Ânemde ├╝retilen Opel araclarin kalitelerinde ciddi d├╝zelmeler mevcut. Ford yine ayni sekilde listede bulunmasi gereken bir arac.

Yalniz burada hic konusulmayan bir marka var Hyundai. VW CEO'su Winterkorn'u bile kalitesi ile sasirtan Hyundai'a bir g├Âz atmak lazim ;)

Not: Audi ile parayi carcur etmek yerine VW Passat alinmasi her sartta daha mantikli.

Bu arada 2004-2012 aras─▒nda Accent 1.6 Admire kulland─▒ babam.Arac─▒ 2.el alm─▒┼č olmam─▒za ra─čmen 8 y─▒l boyunca hi├žbir teknik problem ├ž─▒kmad─▒.Araca harcad─▒─č─▒m─▒z tek para sa─ča sola s├╝rt├╝nmelerde bizden kaynaklananlar oldu.Ayr─▒ca arac─▒ da─čda ta┼čta Sivas'─▒n ve Ankara'n─▒n bozuk k├Ây yollar─▒nda ├žok fazla kulland─▒k buna ra─čmen sorunsuzdu.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tolgi06

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj mrbars » 27 May 2013, 21:39

Clk yazd─▒:
Baran yazd─▒:Hyundai VW den daha kaliteli diyorsun yani clk :lol:

Ben degil VW CEO'su Winterkorn dedi :D Asagida ki video'da Winterkorn ├Âncelikle Hyundai I30 araci dikkat ile inceledikten sonra Bishop'denen elemani cagiriyor ve "bu aracta hicbir sey takirdamiyor" diyor. Akabinde direksiyon ayar kolu ├╝zerinden ├Ârnek vererek "adamlar yapmis biz neden b├Âyle yapamiyoruz" gibisinden bir mesaj veriyor.

Tekrar bunlar VW CEO'sunun kendi agzindan cikiyor. CLK otomobilden ne anlar :lol:

kia'y─▒ ald─▒ktan sonra grup kendi i├žinde h─▒zl─▒ ilerlemeye ba┼člad─▒.
t├╝rkiye'de korelilere japonlar─▒n yanc─▒s─▒ g├Âz├╝yle bakt─▒─č─▒m─▒zdan (ki asl─▒nda hyundai y─▒llarca mitsubishi'nin resmi olarak yanc─▒s─▒ idi) hyundai ve kia'y─▒ pek sevmeyiz. excel'den sonra 95'te accent ile ufaktan d├╝zelmeye ba┼člad─▒, hala da iyile┼če iyile┼če gidiyorlar. t├╝rkiye'de yedek par├žalar─▒n─▒n ucuzlu─ču, genel olarak japona benzer ar─▒zas─▒z hayat─▒ sebebiyle tercih edilebilir bir marka.
2. jenerasyon i30 t├╝m d├╝nyada olumlu izlenimler ald─▒, direk golf ve focus ile kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒ld─▒. i30 daha iyi denilen testler yay─▒nland─▒.

ammavelakin, marka g├╝c├╝ konusunda zay─▒fl─▒k sebebiyle imaj konusunda kaybediyor ve kaybedecek.
harbi s├╝perspor bir hyundai ├ž─▒kana kadar da bu imaj b├Âyle gider. amiral gemi s─▒k─▒nt─▒s─▒ var, genesis ile olmaz bu i┼čler.

ona g├Âre buna g├Âre iyidir k├Ât├╝d├╝r bilinmez, ancak es ge├žmemek laz─▒m, hyundai teknoloji geli┼čimi konusunda son 10 y─▒lda en h─▒zl─▒ ilerleyen otomobil ├╝reticilerinden biri.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mrbars

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 07 Mar 2012, 12:39

Mesaj vmetin » 27 May 2013, 21:48

Bana10 y─▒l ├Ânce asla almayaca─č─▒n araba markas─▒ ne deseler, Hyundai derdim. ┼×imdi diyemiyorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vmetin

Ya┼č: 84
Kay─▒t: 13 Ara 2011, 17:37

Mesaj Baran » 27 May 2013, 21:50

10yil once almazdim simdi almam 10sene sonrada alacagimi dusunmuyorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Baran

Mesaj vmetin » 27 May 2013, 21:57

Baran yazd─▒:10yil once almazdim simdi almam 10sene sonrada alacagimi dusunmuyorum.

Sen elitsin de ondan :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vmetin

Ya┼č: 84
Kay─▒t: 13 Ara 2011, 17:37

Mesaj Baran » 27 May 2013, 22:12

Yooo renault alirim 2.el baska araba alirim peugeot alirim honda alirim yani hundayiya kadar dolu araba var.Elitlikle alakasi yok abi :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Baran

Mesaj onatozer » 27 May 2013, 23:07

vmetin yazd─▒:Bana10 y─▒l ├Ânce asla almayaca─č─▒n araba markas─▒ ne deseler, Hyundai derdim. ┼×imdi diyemiyorum.

10 degil ama 20-25 y─▒l once Hyundai gercekten rakipleri aras─▒nda cok cok iyiydi... Su accentler cikti Hyundai bozuldu
"Watch Idiot Savant"
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
onatozer

Kay─▒t: 27 Nis 2010, 17:02

Mesaj Clk » 27 May 2013, 23:10

vmetin yazd─▒:Bana10 y─▒l ├Ânce asla almayaca─č─▒n araba markas─▒ ne deseler, Hyundai derdim. ┼×imdi diyemiyorum.

Japonlar piyasaya ilk ciktigi zaman Almanlar g├╝lm├╝s, bu ne demis, yedek parcasi yok/pahali alinmaz demis, inat etmis almamislar v.s. Bug├╝n d├╝nyanin en cok satan roadster'i MX-5 Almanya'nin da en cok stanalarindan bir tanesi. Hatta o kadar ileri gitti ki olay Alfa Romeo spider'ini artik Japonlara yaptirmaya karar verdi. Bir sonra ki spider Mazda genleri tasiyacak.

Sadece Mazda mi? Honda CR-V Avrupa'nin en cok satilan SUV'lerinden bir tanesi. Honda Civic basarisi g├Âz ardi edilebilir mi? Toyota d├╝nyanin en cok satan otomobil markasi degil mi?

T├╝m bunlari neden yazdim? D├╝n g├Ârmezden geldigimiz markalar bug├╝n pazari domine eder hale geldi. D├╝n bu Japonlar icindi yarin Hyundai'in KIA'nin.

T├╝m bunlara karsilik Almanlar ciddi sekilde kaliteden ├Âd├╝n vermeye basladi. VW grubunda ki sert plastik miktarinin artisi, Mercedes'in alt siniflarda detaylara verdigi ├Ânemin azalmasi, BMW'de ki kronik problemler (frenler, airbag v.s. problemleri), Porsche'nin 996 ve 997'de kalite kavramini tamamen bir kenara birakmis olmasi (bu sadece genele bir ├Ârnek Porsche ile Hyundai'i karsilastirmiyorum) bence cekik g├Âzl├╝lerin yolunu aciyor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Clk

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Otomotiv & Motorsporlar─▒ - Automotive & Motorsports

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners