En Fazla 75.000 TL Bütçeli İkinci El Araç Tavsiyesi

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: En Fazla 75.000 TL Bütçeli İkinci El Araç Tavsiyesi

Mesaj 2fast4u » 28 May 2013, 07:59

Bosuna japon demiyorum hatta simdi kore hyundai i30 diyorum bunlari derken cok objektifim adamlar basardi tasarim malzeme ve en onemlisi saglamlik .yol tutus turbo yu verimli kullanma 5 yil garanti ve atak surus ...denemeden yorum yapmayin.yaklasik son 5 yildir evin ikinci arabasi hyundai dizel modeller ile uzun yolda tecrubem cok oldu .sikistirmama ragmen bir seyi poflamazmi bravo .
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj enterprise16 » 28 May 2013, 09:55

Bundan yaklasik 16 sene once 1997 senesinde Hyundai Accent 1.3 LS almistim. Arac karburatorlu , camlari manuel acilan bombos bir otomobildi. Hemen hemen hepsi Istanbul icinde 160000 km (8 sene) kullandim. Sattigimda orjinal debriyaj,baski balatasi uzerindeydi. Bu sure icinde periodik bakimlar haricinde servis ihtiyacim olmadi.Hyundai hakkinda gorusum o zamanlarda bile olumluydu. Daha sonra da 3 sene boyunca Elantra kullandim. Olumlu goruslerim pekisti.Simdi gelinen noktanin isaretleri daha o zamanlardan belliydi bence.
Primum Non Nocere
Kullanıcı avatarı
enterprise16

Mesaj bizigi » 29 May 2013, 00:05

Hyundai tasarım olarak oldukça iyi bir yerde hatta bu tasarımı bir alman yapsa fiyatları 100,000 tl nın üzerine çıkar muhtemelen ancak aynı şeyi kalite için söyleyemeyeceğim i 30 u tet ettim süspansıyon rezalet otesi..sanayıde dostum kaportacı bir Hyundai era yı yaparken su terimi kullandı bana (psikolojım bozuldu akşam ayarladığım kapı sabah geldiğimde ayardan kaçmış oluyor nerden aldım bu arabayı yapmak için) baran a katılıyorum bu konuda.ama bu hızla giderlerse dünya lideri olurlar. vw gibi nasıl olsa satılıyor deyip millete aynı tasarımları dayamıyorlar :D
Kullanıcı avatarı
bizigi

Mesaj 2fast4u » 29 May 2013, 09:11

Beyler su sanayici agzini birakalim kaportaci dostumda yok bu saatten sonra sanayide isimde yok .accent dedigin arac taksiden polise hizmet veriyor yetmedi mi Newyork un gobeginde catir catir kullaniliyor .Once benim memleketimin cok bilen ustasi elindeki isi bitirsin sonra bentley atelyesinden dun gelmis edasinda yerli imalat otoyu b.klamayi biraksin.mercedes i ovmek kolay beklentisi baska olanlarin ihtiyacina cevap vermek icin yaZiyoruz yoksa nal gibi merco amblemini burnunun ucunda gormek istersen koluman az ileride
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Archimed » 30 May 2013, 13:37

Dün Göztepe'deki Mercedes bayisi Koluman'a uğrayıp yeni CLA'lara yakından bakayım dedim.

Öncelikle araç yakından çok çekici görünüyor. Oto dergileri aracın özellikle arka kısmının çok küçük olduğunu, aracın da neredeyse rezil bir şey olduğunu yazmışlar. Öncelikle aracın arka kısmı bana VW Golf gibi geldi. Benim boy 1.75 civarında; kafam tavana da değmedi. Arkada çocuklar rahat oturur, ama 3 yetişkin sıkışacaklardır. Sonuçta CLA coupe tasarımlı kompakt sedan bir araç. Kapılarda cam çerçevesi olmaması ayrı bir güzellikti.

Diğer taraftan CLA 200'ler için 2014 Şubat'a kadar sıra varmış.. Eğer Mercedes'çiler strateji değiştirmedilerse, araç iyi satıyor herhalde..
Kullanıcı avatarı
Archimed

Mesaj Baran » 30 May 2013, 15:34

Aracı bende inceledim ve kesinlikle beğenmedim.Arkası afedersiniz poposu cok küçük ve zorlama olmu.Hele akşam arka stoplar yandığında lüzumsuz bir görsellik oluşuyor.İç mekan beklentimden geniş cıktı.Netice itibariyle ben alacak olsam kesinlikle A serisi tercih ederim spor koltukları kaliteli iç mekanı sportif arka tasarımıyla bence kendi sınıfında tek alınıp binilecek arac o rakamlarda benım zevkimce.
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj bizigi » 12 Haz 2013, 00:19

uzun zamandır bir fırsat bulup yazamadım 2011 model honda crv aldım :D
Kullanıcı avatarı
bizigi

Mesaj SeRxx » 12 Haz 2013, 00:38

Hayırlı olsun Bizigi, kazasız belasız kullanman dileğiyle :champ:
Kullanıcı avatarı
SeRxx

ÖncekiSonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 42 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners