Arabalar覺m覺z / TSF yeleri Neye Biniyor ?

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: Arabalar覺m覺z / TSF yeleri Neye Biniyor ?

Mesaj fsinan » 16 Ara 2016, 11:00

eraslani yazd覺:Demek ki golf 羹 s覺raya girip almak lazimmis [emoji38]
Hepsinde bahsettiginiz sorunlar olsa kimse almazdi..ans ite.
Bu arada ben vw servis olarak florya mez e gidiyorum..ilgi alaka ile ilgili s覺k覺nt覺 g繹rmedim..ger癟i sorun 癟ikmadan anla覺lm覺yor bu durumlar..hersey normalse hepsi iyi..

SM-G930F cihaz覺mdan g繹nderildi

n bur癟 ve depo 癟alkant覺s覺 hepsinde olan bir durum, 2016 ba覺nda gelen arabalarda bile vard覺. Sonras覺n覺 bilmiyorum.

Plastik aksam sesi ise malesef 癟ok var, arkada覺m Highline'覺 Ercan Elektronik'te tamamen s繹kt羹r羹p heryerini silikonlatt覺, hava kanallar覺 vs. Tabi bunlar覺 bir癟ok insan hissetmiyor yahut 繹nemsemiyor. Ondan da k繹t羹s羹 serviste mesela 15000 bak覺ma sokuyorsunuz herifler bildii halde bur癟lar覺 deitirmiyor, mesele sadece ses deil yol tutu ve g羹venlik de ayn覺 zamanda. 5000km'de 繹zelliini yitiren bir malzemeyi deitirmek gerekir.

Dou Oto Kartal'da mesela ikayet formuna ara癟 癟ekiinde s覺k覺nt覺 var, performans覺 d羹羹k yaz覺yorsunuz, s繹zde test s羹r羹羹 yap覺p tespit edemiyorlar. Kap覺 i癟inde yayl覺 sazlar 癟alan viday覺 duyamay覺p sonra beraber kullan覺p dinletince imdi s繹ksek daha 癟ok ses gelebilir diyorlar. aka gibi...
"Money has no owners, has spenders". -Omar嚜
Kullan覺c覺 avatar覺
fsinan

Ya: 48
Kay覺t: 11 Mar 2010, 17:35

Mesaj eraslani » 16 Ara 2016, 12:34

Golf 7 ile ilgili plastik aksam vs sesinden ikayet edeni hi癟 duymad覺m a癟覺k癟as覺..bence s覺n覺f覺n覺n en iyisi..
nemli olan arac覺 zevkle kullanabilmek..Bir kez soudunuzda herey batmaya balar..308 tercihi yerinde olmu :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj Rolextan » 16 Ara 2016, 14:17

Kia Rio gri :D :D
Kullan覺c覺 avatar覺
Rolextan

Kay覺t: 16 Ara 2016, 14:14

Mesaj copycat » 19 Ara 2016, 14:26

her platformda a覺r覺 ekilde golf 繹venler ne kadar s覺k覺yorsa, alt覺 羹st羹 bir otomobil modeli olan golf羹 bir nefret objesi haline getirerek abart覺l覺 ofansif yorumlar yapanlar da o kadar bunalt覺c覺 olmaya balad覺. sak覺n yanl覺 anla覺lma olmas覺n burada yazan arkada i癟in s繹ylemiyorum genelde dikkatimi 癟ekiyor.

bak覺n ben 1 y覺l tdi comfortline dsg golfe bindim sonra da s覺rf s覺k覺ld覺覺mdan sat覺p dizel otm. s60 ald覺m. golften en ufak bir s覺k覺nt覺 yaamad覺m. baz覺 a癟覺lardan satt覺覺ma da piman覺m. bilmiyorum baka hangi 羹lkede ortalama bir kompakt otomobil bu kadar insanlar覺 kutuplat覺rabilir. hadi eki s繹zl羹kte onlarca sayfa d繹kt羹renler hi癟 arabas覺 olmam覺 18 ya civar覺 羹ni. 繹rencileri de, ya覺n覺 ba覺n覺 alm覺 insanlar da bu tart覺malara nas覺l bu kadar girdi hayret ediyorum.

bir yanl覺 da milletin devletin 繹tv zulm羹ne tepki g繹stereceine, golf u fiyat, peugeot u fiyat astra bu fiyat diye birbirine girmesi. bana g繹re insan haklar覺na ayk覺r覺 bir vergi sistemine tabi tutuluyoruz, astra 羹zerinden madur edilsek ne olur, golf 羹zerinden edilsek ne olur?

golf ile ilgili en son unu s繹yleyeyim kim ne derse desin golf baz覺 a癟覺lardan bir 羹st s覺n覺f覺n standartlar覺n覺 tutturuyor. yine comfortline dsg son kasa passat ile gaziantep'e gidip gelmitim golf'ten sonra, ciddi olarak golf'te tam olarak adland覺ramad覺覺m bir kalite art覺s覺 olduunu d羹羹n羹yorum passat'a g繹re. 1 hafta kadar da a3 sedan kulland覺m yine 1.6 tdi stronic ben golf ile i癟 dizayn ve donan覺m d覺覺nda pek fark g繹remedim. belki stronic ile dsg aras覺nda optimizasyon fark覺 olabilir.

uzun laf覺n k覺sas覺 dou a覺r覺 bekletiyorsa almay覺z. vw kalitesizse almay覺z. hadi yan覺ld覺k bir kere ald覺k ikinci kez almay覺z. sahtekar vw, keriz m羹teriler mant覺覺 hem doru deil hem de k覺r覺c覺 olabiliyor.

ba覺n覺z覺 ar覺t覺p, zaman覺n覺z覺 ald覺m kusura bakmay覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj janus » 19 Ara 2016, 18:45

bug羹n itibariyle hayalim olan 1995 w124 e200 sahibi oldum. herkes yapma etme dedi, u ilk heyecan ge癟ince piman etmez umar覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
janus

Kay覺t: 30 Nis 2016, 02:26

Mesaj Tgm » 19 Ara 2016, 19:40

janus yazd覺:bug羹n itibariyle hayalim olan 1995 w124 e200 sahibi oldum. herkes yapma etme dedi, u ilk heyecan ge癟ince piman etmez umar覺m.

癟 g羹nl羹k d羹nya.. En g羹zelini yapm覺s覺n覺z, hay覺rl覺 olsun :champ:
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Ya: 36
Kay覺t: 24 ub 2014, 15:17

Mesaj SeiKinetic » 19 Ara 2016, 20:20

janus yazd覺:bug羹n itibariyle hayalim olan 1995 w124 e200 sahibi oldum. herkes yapma etme dedi, u ilk heyecan ge癟ince piman etmez umar覺m.

Akl覺mda olan bir model ancak sizin gibi ben de olduk癟a 癟ekinceliyim. Kendi deneyimlerinizi ve payla覺mlar覺n覺z覺 bekliyorum. Hay覺rl覺 olsun, kazas覺z belas覺z g羹nlere :champ:
Tutto ha una maniera.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeiKinetic

Kay覺t: 08 Tem 2016, 10:14

Mesaj Tolgi06 » 19 Ara 2016, 21:02

Ak覺lda kalmas覺ndansa denemi olursunuz, g羹le g羹le kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Ya: 34
Kay覺t: 03 Nis 2010, 23:20

ncekiSonraki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 19 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners