Arabalar覺m覺z / TSF yeleri Neye Biniyor ?

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: Arabalar覺m覺z / TSF yeleri Neye Biniyor ?

Mesaj Fatih28 » 03 Tem 2020, 11:19

Motor teknolojisi, g羹venlik, konfor, bunlar i癟in kulland覺覺m Subaru XVyi tavsiye ederim.

Ara癟la alakal覺 anlat覺lacak 癟ok ey var lakin kendiniz incelersenizdaha ayr覺nt覺l覺 sonu癟lar elde edebilirsiniz.

Ayrica belirttiiniz fiyat aral覺覺nda Subaru Foresterda bakabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Fatih28

Ya: 42
Kay覺t: 25 Haz 2016, 01:39

Mesaj Tgm » 03 Tem 2020, 14:27

Ben bu se癟enekler aras覺ndan Tiguan derim. Kasa y羹z羹 biraz eskidi ama motor-performans ve her ne kadar kavrama s覺k覺n覺t覺s覺 olsa da (iyi niyetle bedava halledilebilir) motor-anz覺man uyumuyla, istediiniz i癟 ve bagaj hacmiyle hem de dier se癟eneklere g繹re genel kalitesiyle Tiguan.

tv ile ilgili bir parantez a癟mak istiyorum. u anda zaten her ne kadar fiyatlar iyice u癟mu gitmi olsa da, hala s覺f覺r ara癟larda talep patlamas覺 var. Bayilerdeki stok sorunu ise tamamen onlar覺n hatas覺. Haz覺r talep 癟ok canl覺yken, bir de s覺f覺r ve ikinci ele faiz destei salanm覺ken ben 繹tv indirimiyle devletin olas覺 gelirlerinden vazge癟eceini sanm覺yorum.
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Ya: 36
Kay覺t: 24 ub 2014, 15:17

Mesaj Tolgi06 » 03 Tem 2020, 16:29

Otv indirimini sahsen ben de bu kadar talep varken hayal olarak goruyorum. Arac onerisi konusunda da yakin zamanda kuzenim icin benzer butcelerde cok arastirma yaptik. C5 Aircross genis arac isteyenler icin cok mantikli bir tercih gibi duruyor. Ic hacmi, modern durusu gayet basariliydi. EAT8 sanzuman ise sorunsuz gorunuyor. Babam da 1 yil EAT6 kullanmisti cok memnundu.

SM-A705FN cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Ya: 34
Kay覺t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj cagatay1903 » 03 Tem 2020, 17:08

Tekrar merhabalar. Aircross denedim, beenmemek imkans覺z 癟ok g羹zel geni hatta fazla geni.
285.000 TL de fiyat ald覺m. Ayn覺 zamanda 2015 model 1.2 ancak 65 bin km de kazas覺z bir tam dolu bir Kakai i癟in de g羹zel bir teklif ald覺m yakla覺k 170.000 TL.

Arada y覺l, km, kullan覺lm覺l覺k ve 100+ bin Tl gibi bir fark var. Kakai i癟in eyimen'in de dedii gibi tek 癟ocuk olduundan s覺k覺nt覺 olmaz san覺r覺m, haftasonu gidip bagaj覺na falan bakmak istiyorum.

Bir yandan s覺f覺r ve 癟ok g羹zel bir araba almak var bir yandan Beikta'ta -otopark olmas覺na kar覺n- 癟ok dar yerlerde kullan覺lacak olmas覺 ve ben yapmasam da bakalar覺n覺n s羹rtme vs ihtimali olmas覺 beni korkutuyor.

Bir bakay覺m bir de Tiguan bakay覺m bakal覺m neler olacak. Tekrar teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj Umutunal » 03 Tem 2020, 18:10

Qashqai alacaksaniz 2018 ustu makyajl覺 kasa 繹neririm. yle ki , erit takip sistemi, 癟arp覺ma 繹nleyici, geri g繹r羹 kameras覺,navigasyon gibi donan覺mlar覺 standart sunuyor. 2018 1.6 dizel 130 beygir tekna modellerini 200 bin tl civar覺na, a癟覺lmayan cam tavanl覺 skypack donan覺m覺 ni da +15 bin tl daha ekleyerek bulunabilir.
Bagaj olarak tek 癟ocukla sizi haliyle tatmin edecektir. ahsen ben tarla bah癟ede kullan覺p, bagaja geri geldiinde kasa, g羹bre 癟uvallar覺 attigimdan bana pek yeterli gelmiyor.
2020 modelleri motor deiikliine gitti. 1.5 dizel otomatikleri 110 beygir olduundan pek rabet g繹rmedi.
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

Mesaj eraslani » 03 Tem 2020, 18:25

Sonradan d羹zeltildi mi bilmiyorum ama,qq 1.2 otomatigin sanzumani sorunluydu..Bir yak覺n覺ma alm覺t覺k, 1 kere komple anzuman deiti, deien anzuman da ariza verince ara癟 dizel Manuel ile deimiti mecburen.2 y覺l i癟erisinde defalarca yolda kalmas覺, arac覺n aylarca serviste kalmas覺 cabasi tabii.
Tek cocukla bagaj o kadar dert olmaz ama y羹klemesi,inmesi binmesi rahat olursa avantaj olur.

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj Tolgi06 » 03 Tem 2020, 23:45

cagatay1903 yazd覺:Tekrar merhabalar. Aircross denedim, beenmemek imkans覺z 癟ok g羹zel geni hatta fazla geni.
285.000 TL de fiyat ald覺m. Ayn覺 zamanda 2015 model 1.2 ancak 65 bin km de kazas覺z bir tam dolu bir Kakai i癟in de g羹zel bir teklif ald覺m yakla覺k 170.000 TL.

Arada y覺l, km, kullan覺lm覺l覺k ve 100+ bin Tl gibi bir fark var. Kakai i癟in eyimen'in de dedii gibi tek 癟ocuk olduundan s覺k覺nt覺 olmaz san覺r覺m, haftasonu gidip bagaj覺na falan bakmak istiyorum.

Bir yandan s覺f覺r ve 癟ok g羹zel bir araba almak var bir yandan Beikta'ta -otopark olmas覺na kar覺n- 癟ok dar yerlerde kullan覺lacak olmas覺 ve ben yapmasam da bakalar覺n覺n s羹rtme vs ihtimali olmas覺 beni korkutuyor.

Bir bakay覺m bir de Tiguan bakay覺m bakal覺m neler olacak. Tekrar teekk羹rler
Cagatay hocam 1.2 nissanda yakin cevremde basi agriyan, yolda kalan cok tanidigim oldu. Hani forumlarda okuyoruz da cidden 1.derece tanidik 2-3 ornek gorunce ben kosarak uzaklasirdim sahsen. Memleketim sivasta telefon cekmeyen yerde dagda tasta cocukla kalan, asiri zor durumda kalan tanidiklarim oldu. Bence bulasma.

SM-A705FN cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Ya: 34
Kay覺t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj cagatay1903 » 05 Tem 2020, 22:32

1.2 kakai 2015 e bakt覺m heybetli ama yorumlar sebebiyle de uzak duruyorum. Troc bakt覺m ama k羹癟羹k sanki, 300 bin e 癟覺k覺nca aircross c5 var dediiniz gibi 癟ok da houma gitti ancak bu sefer de baya bor癟lanm覺 olaca覺m. 200 kere halletmek iyiydi. Bu esnada ikinci el bir tucson g繹rd羹m hyundai fena deil gibi. Yar覺n f覺rsat olursa b羹y羹kl羹羹ne bakaca覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

ncekiSonraki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 55 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners