1975 BMW 2002 Hakkında Görüşleriniz

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: 1975 BMW 2002 Hakkında Görüşleriniz

Mesaj Triton » 15 Eki 2013, 14:21

Bir de hak verdiğim bir konu şu ticari araçlar. Geçen yıllarda gece geç saatlerde çevre yoluna giderken (artık gitmek mümkün değil, hem yoğun hem de ceza geliyor) bir araba tamponuma dayandı. Farlardan anlayamadım. Ben hızımı artırıyorum adam hala tamponda. Hızım 180 oldu hala tamponda, ya bu nedir diye yol verdim bastı gitti.

Araba ne mi? Sarı taksi ve Fiat Albea.

O gün bu gün artık mantıklı model seçiyorum. Böyle kamikaze adamların ticari araç kullandığı memlekette, yarış arabasıyla gezseniz anlamı yok....
"I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots." Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Triton

Mesaj mrbars » 15 Eki 2013, 15:16

son 2 sene içinde klasik oto fiyatları şaka gibi 2 ila 3 kat arttı. :twisted:
keza ustaların istediği işçilikler de öyle :o
Kullanıcı avatarı
mrbars

Mesaj Triton » 15 Eki 2013, 23:25

İşçilik istiyorlar ama işçilik tartışılır. :?

Bu arada geçmişten en beğendiğim pilot (Walter Röhrl) ve müthiş tekniği ve sol ayak freni uygulamaları. İlgilenmemiş olanlar için sürekli tam güçle gidebilmek ve ideal devir ve turbo basıncı yakalamak için sol ayak freni rallilerin vazgeçilmez tekniklerinden di,

http://www.youtube.com/watch?v=voy2Z2-N6Fo

Bizde de Emre Yerlici çok iyi uygulayanlardan dı.

Herkes araba meraklısı ama nerede o akın akın gidilen Bozhane Tırmanmalar, Türkiye Rallileri....
"I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots." Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Triton

Mesaj Baran » 16 Eki 2013, 07:25

Ralli ve Ralli arabalari uzerine destan yazarim burda ama ispanyadayim internet paketim yok.Evo 10 ve Subaru STI 100.000 Euro bu arada su anda sifir listesi.Sol ayak freninede Emre Yerliciden sonra Serkan Yaziciyi eklemek isterim ozellikle kis aylarinda uludaga subarusuyla defalarca dagi inip cikislarimizda tecrube etmistim.Gunumuzdede ozellikle toprak etapta Yagiz superdir.Bana sol ayagi israrla usanmadan ogreten ise Burak Cukurovadir.Bayram donusu diger konularda detayli yazarim kol gibi fatura gelicek malum.
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj Triton » 16 Eki 2013, 14:02

Merakla bekliyorum... :o
Kullanıcı avatarı
Triton

Önceki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 84 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners