Maksimum 50 bin b├╝t├želi ara├ž ├Ânerisi

Genel Otomotiv Konular─▒n─▒ Bulabilece─činiz B├Âl├╝m

Re: Maksimum 50 bin b├╝t├želi ara├ž ├Ânerisi

Mesaj ermansire » 06 Ara 2017 21:36

Fiyatlar─▒ hi├ž bilmiyorum ama 2. el bir Subaru bak─▒n abi hi├ž ├╝zmez
instagram.com/ermansire
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ermansire

Kay─▒t: 05 Ara 2012 14:47

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

Mesaj ermansire » 06 Ara 2017 21:38

Ha istenen ├Âzellikleri hi├ž okumad─▒m :lol: dizel toyota i┼činizi g├Âr├╝r.
instagram.com/ermansire
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ermansire

Kay─▒t: 05 Ara 2012 14:47

Mesaj ereninanc » 06 Ara 2017 22:13

Fluence ├žok konforsuz 1 ay kulland─▒m dizel otomatik hantal

Mazda 3 benz─▒nl─▒n─▒n cok yakt─▒g─▒n─▒ bende duydum

Subaru parca ac─▒s─▒ndan pahal─▒ arkadas─▒mda var hep b─▒r sorun c─▒kar─▒yo ve serv─▒s pahal─▒

Chevrolet T├╝rkiyeden c─▒kt─▒ satarken cok zorlan─▒rs─▒n─▒z ve parcada s─▒k─▒nt─▒ yasanabilir

Wag grubu araclara bak─▒n ├Âzellikle skoda
Dizelleri az yak─▒yor

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ereninanc

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 26 Haz 2012 13:03

Mesaj TSayiR » 06 Ara 2017 22:25

ereninanc yazd─▒:Fluence ├žok konforsuz 1 ay kulland─▒m dizel otomatik hantal

Subaru parca ac─▒s─▒ndan pahal─▒ arkadas─▒mda var hep b─▒r sorun c─▒kar─▒yo ve serv─▒s pahal─▒

Chevrolet T├╝rkiyeden c─▒kt─▒ satarken cok zorlan─▒rs─▒n─▒z ve parcada s─▒k─▒nt─▒ yasanabilir

Dizelleri az yak─▒yor

Chevrolet alip kullandiniz mi? Benim satin aldigim araci henuz 12 saat gecmeden 27 kisi favorisine almis 6 kisi mesaj atmis ve 13 kisi aramis, satan kisi mobilden gosterdi, g├Âz├╝mle g├Ârd├╝m. Sadece benim yanimdayken 2 saat icinde kac kisi aradi? Nasibimde varmis ben satin aldim. Bu aracin mi satisi zor?
Peki satin aldigim arac─▒n parcalarinin rahatlikla bulunabildigini, farz edelim ki bulamadik, parcalarinin opel astra j kasa ile ayni oldugunu soylesem?
Ne olur okuyun. Biraz arastirin. Ne olur..

GT-I9082 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
@WatchesTNC
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
TSayiR

Kay─▒t: 18 ┼×ub 2016 14:17

Mesaj ereninanc » 07 Ara 2017 00:21

TSayiR yazd─▒:
ereninanc yazd─▒:Fluence ├žok konforsuz 1 ay kulland─▒m dizel otomatik hantal

Dizelleri az yak─▒yor

Chevrolet alip kullandiniz mi? Benim satin aldigim araci henuz 12 saat gecmeden 27 kisi favorisine almis 6 kisi mesaj atmis ve 13 kisi aramis, satan kisi mobilden gosterdi, g├Âz├╝mle g├Ârd├╝m. Sadece benim yanimdayken 2 saat icinde kac kisi aradi? Nasibimde varmis ben satin aldim. Bu aracin mi satisi zor?
Peki satin aldigim arac─▒n parcalarinin rahatlikla bulunabildigini, farz edelim ki bulamadik, parcalarinin opel astra j kasa ile ayni oldugunu soylesem?
Ne olur okuyun. Biraz arastirin. Ne olur..

GT-I9082 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

2013 te 6 ay cruze kulland─▒m. Ben kulland─▒─č─▒mda Chevrolet T├╝rkiyede devam ediyordu.

Ara├ž piyasadan kalkt─▒─č─▒ i├žin fiyatlar─▒ d├╝┼čt├╝ onun i├žin ra─čbet g├Âr├╝yor. Ben─▒m 40 b─▒n l─▒raya ald─▒─č─▒m otomat─▒k cruze suan 30 b─▒n lira

Ben 1.5 ay ├Ânce s─▒f─▒r skoda rapid spaceback 1.0 tsi dsg ald─▒m. 69.250tl ├Âdedim. Ara├ž suan 84.900 tl hadi indirimle 81-82 bine al─▒n

Suan ald─▒─č─▒n─▒z chevrolet arac─▒ 3 sene sonra ka├ža satacaks─▒n─▒z

Ayr─▒ca chevrolet aveonun dengi opel corsad─▒r.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ereninanc

Kay─▒t: 26 Haz 2012 13:03

Mesaj ikarakas » 07 Ara 2017 12:17

G├Ân├╝l ister ki bir s├╝per b sahibi olal─▒m ama limitimizin ├žok ├╝zerinde fiyatlar. chevrolet de─čer kaybediyor kesin fakat opel bu konuda neden yeterince devreye girmiyor acaba.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ikarakas

Kay─▒t: 02 A─ču 2016 22:01

Mesaj ikarakas » 07 Ara 2017 12:23

ermansire yazd─▒:Fiyatlar─▒ hi├ž bilmiyorum ama 2. el bir Subaru bak─▒n abi hi├ž ├╝zmez

Subaru 1.5 fwd test etme imkan─▒m oldu kullan─▒m konforu ├╝st d├╝zeyde donan─▒m gayet yeterli fiyatta makul ama cesaret edemedim almaya bazen hala akl─▒ma gelmiyor de─čil .awd daha fazla ├Âneriliyor tabiki 4 ceker
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ikarakas

Mesaj onurc » 07 Ara 2017 12:49

Yeni mazda3 benzinliyi ben kullan─▒yorum, %90 istanbul ┼čehiri├ži i┼č-ev aras─▒nda, otuzbe┼čbin kilometre gitmi┼čim, ortalama 100 km/7.5 litre yakm─▒┼č─▒m.

Pek araba k├╝lt├╝r├╝m yok, azd─▒r ├žoktur bilemem :) ├çok dalgalanaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum, a┼ča─č─▒ yukar─▒ bu kadar yak─▒yor, bilgi olsun.

ereninanc yazd─▒:Mazda 3 benz─▒nl─▒n─▒n cok yakt─▒g─▒n─▒ bende duydum
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
onurc

Kay─▒t: 15 Eyl 2016 17:39

Mesaj Archimed » 07 Ara 2017 16:16

Eyl├╝l sonunda ge├žirdi─čim trafik kazas─▒ sonras─▒ yeni ara├ž aramaya ba┼člad─▒m. Akl─▒mda Skoda Octavia vard─▒, ancak Skoda'daki fiyat art─▒┼č─▒ ve s─▒ra bekleme olay─▒ nedeniyle tercihimi de─či┼čtirdim. S─▒f─▒r Toyota Corolla bakarken Xchange by Toyota program─▒ kapsam─▒nda m├╝┼čteriden gelen 2. el 2015 model 30.000 km'de kazas─▒z, darbesiz ├žok temiz bir Toyota Auris 1.33 Life denk d├╝┼čt├╝. Bu arac─▒ 54.000 TL'ye sat─▒n ald─▒m. Arac─▒n modeli y├╝ksek, kilometresi makul; hatta arac─▒n torpidosunda 10.000 ve 20.000 km bak─▒m makbuzlar─▒ duruyordu. 6 ileri d├╝z vitesli. Nette pek ├žok forumda 1.33 Corolla ve Auris i├žin "ara├ž gitmiyor, bu motor arac─▒ ├žekmiyor" gibi ifadeler var. ┼×unu s├Âyleyeyim ki; yolda serseri tayfas─▒yla yar─▒┼č yapm─▒yorsan─▒z, gerekti─činde ani h─▒zlanmak i├žin 1 veya 2 vites d├╝┼č├╝r├╝p gaza basmay─▒ ak─▒l ediyorsan─▒z ├žeki┼či gayet yeterli. Yak─▒t t├╝ketimi de bence gayet makul. Arac─▒ ald─▒─č─▒mda ortalama t├╝ketim de─čeri 100 km i├žin 6.8 litre idi ancak Kad─▒k├Ây'deki kulland─▒─č─▒m g├╝zergahta sabah ve ak┼čam saatlerindeki yo─čunluk nedeniyle 7.5 litreye ├ž─▒kt─▒. Arka koltuklarda ┼čarf t├╝neli olmad─▒─č─▒ i├žin arac─▒n hem ├Ân taraf─▒ hem de arka taraf─▒ olduk├ža rahat. Arac─▒n bana g├Âre dezavantajlar─▒ arka taraf─▒ y├╝ksek oldu─ču i├žin geri geri park ederken k─▒s─▒tl─▒ g├Âr├╝┼č alan─▒ ve yere yak─▒n olmas─▒. Ben de Toyota'n─▒n servisinde ekranl─▒ park sens├Âr├╝ takt─▒rd─▒m, park sorununu ├ž├Âzd├╝m. Yere yak─▒n olmas─▒ virajlarda vs avantaj sa─čl─▒yor; ancak arac─▒n hem i├ži hem bagaj─▒ dolu ise kasislerde dikkatli olmakta yarar var.

Sonu├ž: 50.000 TL olan b├╝t├ženizi 4.000-5.000-6.000 TL daha art─▒rman─▒z─▒ ve Toyota Plaza'lardaki Xchange program─▒ kapsam─▒ndaki ikinci el ara├žlara y├Ânelmenizi ├Âneririm. ├çok aceleniz yoksa y├╝ksek modelli d├╝┼č├╝k kilometreli 1.33 motorlu Corolla veya Auris ile i┼činizi g├Ârece─činizi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Biraz uzun ve detayl─▒ yazd─▒m; memnuniyet ve tavsiyemi ancak bu ┼čekilde do─čru ifade edebilece─čimi d├╝┼č├╝nd├╝m. Bu motorlu ara├žlar fazla yak─▒t t├╝ketmiyor. ─░sterseniz ikinci elde lpg tak─▒lm─▒┼č olanlar─▒ da bulabilirsiniz veya kendiniz lpg takt─▒rabilirsiniz. Ben lpg olay─▒na girmedim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Archimed

Kay─▒t: 01 Eki 2011 14:28

Mesaj ikarakas » 07 Ara 2017 17:38

Archimed yazd─▒:Eyl├╝l sonunda ge├žirdi─čim trafik kazas─▒ sonras─▒ yeni ara├ž aramaya ba┼člad─▒m. Akl─▒mda Skoda Octavia vard─▒, ancak Skoda'daki fiyat art─▒┼č─▒ ve s─▒ra bekleme olay─▒ nedeniyle tercihimi de─či┼čtirdim. S─▒f─▒r Toyota Corolla bakarken Xchange by Toyota program─▒ kapsam─▒nda m├╝┼čteriden gelen 2. el 2015 model 30.000 km'de kazas─▒z, darbesiz ├žok temiz bir Toyota Auris 1.33 Life denk d├╝┼čt├╝. Bu arac─▒ 54.000 TL'ye sat─▒n ald─▒m. Arac─▒n modeli y├╝ksek, kilometresi makul; hatta arac─▒n torpidosunda 10.000 ve 20.000 km bak─▒m makbuzlar─▒ duruyordu. 6 ileri d├╝z vitesli. Nette pek ├žok forumda 1.33 Corolla ve Auris i├žin "ara├ž gitmiyor, bu motor arac─▒ ├žekmiyor" gibi ifadeler var. ┼×unu s├Âyleyeyim ki; yolda serseri tayfas─▒yla yar─▒┼č yapm─▒yorsan─▒z, gerekti─činde ani h─▒zlanmak i├žin 1 veya 2 vites d├╝┼č├╝r├╝p gaza basmay─▒ ak─▒l ediyorsan─▒z ├žeki┼či gayet yeterli. Yak─▒t t├╝ketimi de bence gayet makul. Arac─▒ ald─▒─č─▒mda ortalama t├╝ketim de─čeri 100 km i├žin 6.8 litre idi ancak Kad─▒k├Ây'deki kulland─▒─č─▒m g├╝zergahta sabah ve ak┼čam saatlerindeki yo─čunluk nedeniyle 7.5 litreye ├ž─▒kt─▒. Arka koltuklarda ┼čarf t├╝neli olmad─▒─č─▒ i├žin arac─▒n hem ├Ân taraf─▒ hem de arka taraf─▒ olduk├ža rahat. Arac─▒n bana g├Âre dezavantajlar─▒ arka taraf─▒ y├╝ksek oldu─ču i├žin geri geri park ederken k─▒s─▒tl─▒ g├Âr├╝┼č alan─▒ ve yere yak─▒n olmas─▒. Ben de Toyota'n─▒n servisinde ekranl─▒ park sens├Âr├╝ takt─▒rd─▒m, park sorununu ├ž├Âzd├╝m. Yere yak─▒n olmas─▒ virajlarda vs avantaj sa─čl─▒yor; ancak arac─▒n hem i├ži hem bagaj─▒ dolu ise kasislerde dikkatli olmakta yarar var.

Sonu├ž: 50.000 TL olan b├╝t├ženizi 4.000-5.000-6.000 TL daha art─▒rman─▒z─▒ ve Toyota Plaza'lardaki Xchange program─▒ kapsam─▒ndaki ikinci el ara├žlara y├Ânelmenizi ├Âneririm. ├çok aceleniz yoksa y├╝ksek modelli d├╝┼č├╝k kilometreli 1.33 motorlu Corolla veya Auris ile i┼činizi g├Ârece─činizi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Biraz uzun ve detayl─▒ yazd─▒m; memnuniyet ve tavsiyemi ancak bu ┼čekilde do─čru ifade edebilece─čimi d├╝┼č├╝nd├╝m. Bu motorlu ara├žlar fazla yak─▒t t├╝ketmiyor. ─░sterseniz ikinci elde lpg tak─▒lm─▒┼č olanlar─▒ da bulabilirsiniz veya kendiniz lpg takt─▒rabilirsiniz. Ben lpg olay─▒na girmedim.

Detayl─▒ aciklamaniz i├žin te┼čekk├╝r ederim ├Âncelikle ge├žmi┼č olsun Allah bidaha ya┼čatmas─▒n toyota ├žok a├ž─▒dan cazip bir ara├ž ilk mesajimda belirtti─čim gibi corolla be─čendi─čim bir model bahsetti─činiz ikinci el sistemini bilmiyordum toyota plazayla konu┼čurum en k─▒sa s├╝rede umar─▒m sansima uygun ara├ž vardir
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ikarakas

├ľnceki

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

D├Ân TSF Otomotiv & Motorsporlar─▒ - Automotive & Motorsports

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 7 misafir

Click To Discover Claude Bernard Collections

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners