Vostok Partner Otomatik Kutu A癟覺l覺覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Mesaj ErsinGS » 04 Oca 2012, 19:59

Bir g羹n internette surf yaparken TSF kar覺ma 癟覺kt覺. O g羹nden sonrada zaman zaman forum okudum ve sonra foruma 羹ye oldum. Foruma 羹ye oldum ama benim y覺llard覺r saatim yok. Biraz haf覺zam覺 zorlay覺nca ilkokulda bir kurmali saat, sonrada birka癟 digital saatim olduunu hat覺rlayabildim. Cep telefonu d繹nemindede hi癟 saatim olmam覺t覺.
Mekanizmalar覺 okuyunca otomatik saatler ilgimi 癟ekti. Bir saat almaya karar vermitim. Ama nas覺l bir saatti. Yine a覺rl覺kl覺 olarak
forum ve genel olarak internet, 癟ar覺 pazar dola覺rken saat癟i ziyaretleri sonucunda fikrim pekiti.
Balang覺癟 d羹zeyi ekonomik bir makina olsun derken yine sitemizden Vostok u kefettim.http://www.vostok-watches.com/ sitesinden
saatlerin 繹zelliklerini okuyordum ama iki problemim vard覺.
Birincisi saate karar vermek i癟in koluma tak覺p bakmam gerekiyordu ikincisi ise ben internetten hi癟 al覺veri yapmam覺t覺m. Elin
adamlar覺na kredi kart覺 bilgilerimi vermeye 癟ekiniyordum.Bunun 癟aresine bankam yetiti. Limitini k覺s覺tl覺 tuttuum sanal kredi kart覺 ile sipari verecektim. Saati beenmeme ihtimaline kar覺 fazla pahal覺 modeller 羹zerinde durmayacakt覺m.

20 Aral覺k g羹n羹 web sitesinde special offers b繹l羹m羹nden promosyonda bir saat olan vostok partner PA 291819-1 modeli i癟in sipari
maili att覺m.Hemen ertesi g羹n irket y繹neticisi Irene Maier den saatin stokta olduu pay pal ile 繹demesi yap覺l覺rsa( ki fiyat yurtd覺覺na gidecei i癟in vergi indirimli idi) hemen g繹nderileceini bildiren maili ald覺m 繹demesini yapt覺m . Tekrar teyit mesaj覺 ve 1 g羹nl羹k testten sonra saatim postaya verildi. 3 ocak 2012 g羹n羹de saatimi ald覺m. 襤rene han覺ma teekk羹r mesaj覺 yollad覺m.

Gelelim bu kadar hikayeden sonra saatin 繹zelliklerine

Automatic / self-winding mechanism
Central second hand
Calibre 2416B, 31ruby jewels
Totally wound watch runs not less than 31 hours
Shock resistance balance
Waterproof
Mineral glass
Calendar
Luminous hands und markers
Diameter 40 mm
Rotating Bezel
Chromium-plated case
Stainless steel screw-down back

Manufacturer vostok

Saatim PTT ile i yerimde teslim edildi. Kutuda daha 繹nce a癟覺lmam覺t覺.Kutuyu a癟t覺m. 襤癟indeki k羹癟羹k vostok kutusu k繹p羹klerle korunmutu. Paketin i癟inde k羹癟羹k bir Haribo, rus癟a garanti belgeleri ve ingilizce 1 sayfa kullan覺m k覺lavuzu 癟覺kt覺.

Resim
kutunun a癟覺lmadan 繹nceki g繹r羹n羹m羹

Resim
a癟覺l覺 g繹r羹n羹m羹

Resim
襤te kutudan 癟覺kanlar. Saat yast覺覺m plastik. Haribo ve garanti belgeleri..

Resim
ite saatimiz..

Resim
Resim

Sonu癟; 羹stadlardan 繹z羹r dileyerek na癟izane birka癟 yorumda bulunaca覺m. Vostok un fiyat -performans oran覺 m羹kemmel. Kadran i癟ilii
g繹r羹nt羹s羹 g羹zel. Bilezik kalitesi ve i癟ilii pek baar覺l覺 deil. Ayar tutuunu hen羹z takip edemedim.
Bu saat spor bir saat.Elbise ile kullan覺labilecek bir otomatik daha almay覺 d羹羹n羹yorum. Tissot visodate e ne dersiniz...
Selam ve sayg覺lar.
Kullan覺c覺 avatar覺
ErsinGS

Ya: 59
Kay覺t: 10 Ara 2011, 00:05

Re: vostok partner otomatik kutu a癟覺l覺覺

Mesaj msturan » 04 Oca 2012, 20:05

Hogeldiniz ersinbulun. 襤nceleme ve fikirleriniz i癟in teekk羹rler. :champ: Vostok zaten forumda giri i癟in en 癟ok tercih edilen markalardan diyebiliriz. F/P oran覺 ve bilezik hakk覺nda yapt覺覺n覺z yorumlar vostok kullanan 癟ou kiiyle paralel zaten. :thumbup: Giri i癟in ger癟ekten uygun bir saat alm覺s覺n覺z. Hay覺rl覺 olsun. :champ:
Eer bir Patek Philippe'e sahipseniz, art覺k 繹lebilirsiniz demektir. Mission Completed.
Kullan覺c覺 avatar覺
msturan

Ya: 31
Kay覺t: 12 Mar 2011, 02:03

Re: Vostok Partner Otomatik Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj mlm » 04 Oca 2012, 20:19

Hay覺rl覺 olsun, g羹zel g繹r羹n羹yor :champ:
Tissot Visodate :thumbup:
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj herofb » 04 Oca 2012, 20:37

Hayirli olsun , gule gule kullaniniz , ilk otomatik saat ve Internet alisverisi icin basarili bir hikayeniz olmus
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj Frax » 04 Oca 2012, 20:46

Hay覺rl覺 olsun ersinbulun :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Frax

Kay覺t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj SeRxx » 04 Oca 2012, 21:52

Hay覺rl覺 olsun saatiniz...
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Ya: 37
Kay覺t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj Thevenin » 04 Oca 2012, 22:01

Rus kulturunde jelibonsuz, cookiesiz saat gondermek yok beyler :D Gule gule kullanin :champ:
Thevenin
Kullan覺c覺 avatar覺
Thevenin

Ya: 36
Kay覺t: 31 Eki 2010, 04:30

Mesaj Bond » 04 Oca 2012, 23:25

Thevenin yazd覺:Rus kulturunde jelibonsuz, cookiesiz saat gondermek yok beyler :D Gule gule kullanin :champ:

:D

Hay覺rl覺 olsun Ersinbulun. Yeni Vostok i癟in tebrikler :champ: Detayl覺 al覺m s羹reci bilgisi, kullan覺c覺 yorumlar覺 ve fotoraflar i癟in teekk羹rler :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Sonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 4 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners