vostok saat

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

vostok saat

Mesaj beecov » 02 Haz 2020, 16:50

https://komandirskie.com/catalog/komand ... sy_020711/

bu saati almak istiyorum arkadaşlar sizin düşünceniz nedir bir de tam otomatik mi anlayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim
Kullanıcı avatarı
beecov

Re: vostok saat

Mesaj morningstar » 02 Haz 2020, 17:02

beecov yazdı:https://komandirskie.com/catalog/komand ... sy_020711/

bu saati almak istiyorum arkadaşlar sizin düşünceniz nedir bir de tam otomatik mi anlayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

yari otomatik vostok sanziman li :D :D

güzel bir modeldir elle kurmada mümkün olan otomatik bir mekanizmaya sahip bir model.alacaginiz sitede güvenilir bir site normal zamanda 2-3 hafta icinde elinize varmasi lazim.
Kullanıcı avatarı
morningstar

Mesaj beecov » 02 Haz 2020, 17:09

hocam çok teşekkürr ederim ilginiz için benım ilk otomatik saatim olucak malum fiyatlar uçtu en uygun ve kendime göre en güzel bunu buldum fakat yarı otomatikle tam otomatik arasında nasıl bir fark var tam olarak yada var mı bilmiyorumda :)
Kullanıcı avatarı
beecov

Mesaj morningstar » 03 Haz 2020, 00:55

beecov yazdı:hocam çok teşekkürr ederim ilginiz için benım ilk otomatik saatim olucak malum fiyatlar uçtu en uygun ve kendime göre en güzel bunu buldum fakat yarı otomatikle tam otomatik arasında nasıl bir fark var tam olarak yada var mı bilmiyorumda :)
Şakasına dedim hocam yarı otomatik diye öyle bir tabir yok bildiğim kadarıyla,mekanizma otomatik bir mekanizma ve isterseniz ellede kurabiliyorsunuz
Keyifle kullanacaginiz bir saat olacaktır vostok

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
morningstar

Mesaj hknmtn » 03 Haz 2020, 01:32

beecov yazdı:hocam çok teşekkürr ederim ilginiz için benım ilk otomatik saatim olucak malum fiyatlar uçtu en uygun ve kendime göre en güzel bunu buldum fakat yarı otomatikle tam otomatik arasında nasıl bir fark var tam olarak yada var mı bilmiyorumda :)

Merhaba. Güzel bir seçim. Tam otomatik diye bir şey yok hocam. Bu arada bu saatin vergisi ve muhtemelen kargo ücreti de olacak onları göz önünde bulundurmanızı öneririm bir sürpriz ile karşılaşmamanız için.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Mesaj beecov » 03 Haz 2020, 01:35

hknmtn yazdı:

Merhaba. Güzel bir seçim. Tam otomatik diye bir şey yok hocam. Bu arada bu saatin vergisi ve muhtemelen kargo ücreti de olacak onları göz önünde bulundurmanızı öneririm bir sürpriz ile karşılaşmamanız için.

kargo ücretsizmiş vergi içinde üstüne düşük ücret yazdırcam çıkanı öderiz artık
Kullanıcı avatarı
beecov

Mesaj hknmtn » 03 Haz 2020, 01:49

beecov yazdı:
hknmtn yazdı:

kargo ücretsizmiş vergi içinde üstüne düşük ücret yazdırcam çıkanı öderiz artık

Kolay gelsin. Alırsanız deneyimlerinizi forumda paylaşın lütfen.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Mesaj mertk » 03 Haz 2020, 07:28

Güzel seçim, bende siyah deri kayışlı siyah kadranlı benzer bir model vardı.

Pişman olmazsınız. :thumbup:
IVAN BEBEK BİR GÜN TÜRKİYE'YE YOLUN DÜŞECEK!!!
Kullanıcı avatarı
mertk

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 39 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners