TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

vostok saat

Rus Saatleri Hakk─▒nda Bilgilere Ula┼čabilece─činiz B├Âl├╝m

vostok saat

Mesaj beecov » 02 Haz 2020, 16:50

https://komandirskie.com/catalog/komand ... sy_020711/

bu saati almak istiyorum arkada┼člar sizin d├╝┼č├╝nceniz nedir bir de tam otomatik mi anlayamad─▒m yard─▒mc─▒ olursan─▒z ├žok sevinirim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
beecov

Kay─▒t: 01 Haz 2020, 00:45

Re: vostok saat

Mesaj morningstar » 02 Haz 2020, 17:02

beecov yazd─▒:https://komandirskie.com/catalog/komand ... sy_020711/

bu saati almak istiyorum arkada┼člar sizin d├╝┼č├╝nceniz nedir bir de tam otomatik mi anlayamad─▒m yard─▒mc─▒ olursan─▒z ├žok sevinirim

yari otomatik vostok sanziman li :D :D

g├╝zel bir modeldir elle kurmada m├╝mk├╝n olan otomatik bir mekanizmaya sahip bir model.alacaginiz sitede g├╝venilir bir site normal zamanda 2-3 hafta icinde elinize varmasi lazim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
morningstar

Ya┼č: 24
Kay─▒t: 25 A─ču 2018, 23:45

Mesaj beecov » 02 Haz 2020, 17:09

hocam ├žok te┼čekk├╝rr ederim ilginiz i├žin ben─▒m ilk otomatik saatim olucak malum fiyatlar u├žtu en uygun ve kendime g├Âre en g├╝zel bunu buldum fakat yar─▒ otomatikle tam otomatik aras─▒nda nas─▒l bir fark var tam olarak yada var m─▒ bilmiyorumda :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
beecov

Mesaj morningstar » 03 Haz 2020, 00:55

beecov yazd─▒:hocam ├žok te┼čekk├╝rr ederim ilginiz i├žin ben─▒m ilk otomatik saatim olucak malum fiyatlar u├žtu en uygun ve kendime g├Âre en g├╝zel bunu buldum fakat yar─▒ otomatikle tam otomatik aras─▒nda nas─▒l bir fark var tam olarak yada var m─▒ bilmiyorumda :)
┼×akas─▒na dedim hocam yar─▒ otomatik diye ├Âyle bir tabir yok bildi─čim kadar─▒yla,mekanizma otomatik bir mekanizma ve isterseniz ellede kurabiliyorsunuz
Keyifle kullanacaginiz bir saat olacakt─▒r vostok

SM-N950F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
morningstar

Ya┼č: 24
Kay─▒t: 25 A─ču 2018, 23:45

Mesaj hknmtn » 03 Haz 2020, 01:32

beecov yazd─▒:hocam ├žok te┼čekk├╝rr ederim ilginiz i├žin ben─▒m ilk otomatik saatim olucak malum fiyatlar u├žtu en uygun ve kendime g├Âre en g├╝zel bunu buldum fakat yar─▒ otomatikle tam otomatik aras─▒nda nas─▒l bir fark var tam olarak yada var m─▒ bilmiyorumda :)

Merhaba. G├╝zel bir se├žim. Tam otomatik diye bir ┼čey yok hocam. Bu arada bu saatin vergisi ve muhtemelen kargo ├╝creti de olacak onlar─▒ g├Âz ├Ân├╝nde bulundurman─▒z─▒ ├Âneririm bir s├╝rpriz ile kar┼č─▒la┼čmaman─▒z i├žin.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj beecov » 03 Haz 2020, 01:35

hknmtn yazd─▒:

Merhaba. G├╝zel bir se├žim. Tam otomatik diye bir ┼čey yok hocam. Bu arada bu saatin vergisi ve muhtemelen kargo ├╝creti de olacak onlar─▒ g├Âz ├Ân├╝nde bulundurman─▒z─▒ ├Âneririm bir s├╝rpriz ile kar┼č─▒la┼čmaman─▒z i├žin.

kargo ├╝cretsizmi┼č vergi i├žinde ├╝st├╝ne d├╝┼č├╝k ├╝cret yazd─▒rcam ├ž─▒kan─▒ ├Âderiz art─▒k
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
beecov

Mesaj hknmtn » 03 Haz 2020, 01:49

beecov yazd─▒:
hknmtn yazd─▒:

kargo ├╝cretsizmi┼č vergi i├žinde ├╝st├╝ne d├╝┼č├╝k ├╝cret yazd─▒rcam ├ž─▒kan─▒ ├Âderiz art─▒k

Kolay gelsin. Al─▒rsan─▒z deneyimlerinizi forumda payla┼č─▒n l├╝tfen.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj mertk » 03 Haz 2020, 07:28

G├╝zel se├žim, bende siyah deri kay─▒┼čl─▒ siyah kadranl─▒ benzer bir model vard─▒.

Pi┼čman olmazs─▒n─▒z. :thumbup:
IVAN BEBEK B─░R G├ťN T├ťRK─░YE'YE YOLUN D├ť┼×ECEK!!!
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mertk

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 02 ┼×ub 2010, 00:42

• Similar topics
    Cevaplar
    G├Âr├╝nt├╝leme
    Yazar

D├Ân TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners