İlk mod rus saatim

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Re: İlk mod rus saatim

Mesaj Etyg » 17 Oca 2020, 05:37

Her ikiside güzel. Soldaki bence daha hoş güle güle kullanım bendekide bu[emoji4]Resim

LND-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Etyg

Mesaj scorpus » 24 Nis 2020, 15:00

siyah takvim çok güzel olmuş.yapabileceğimi bilsem benim vostok u da aynı şekilde yapardım.bu arada malzemeleri https://komandirskie.com/ dan mı aldınız
Kullanıcı avatarı
scorpus

Mesaj Ufkynl » 24 Nis 2020, 15:12

scorpus yazdı:siyah takvim çok güzel olmuş.yapabileceğimi bilsem benim vostok u da aynı şekilde yapardım.bu arada malzemeleri https://komandirskie.com/ dan mı aldınız
Evet komandiski den alindi. Kadranı kaldırdıktan sonra tarih çarkını sabit tutan 3 vida ile sabitlenmiş bir parçaya ulasiyorsunz. Onu açtıktan sonra ince bir tel ve çekice benzeyen parca vasıtası ile tarih çarkı çalışmakta. Yapılmayacak bişey değil.
Bu saati otomatik mekanizma dan kurmalı mekanizmaya aktardim. Bariz şekilde inceldi ve kullanım konforu da arttı.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

Mesaj scorpus » 24 Nis 2020, 17:27

Ufkynl yazdı:
scorpus yazdı:siyah takvim çok güzel olmuş.yapabileceğimi bilsem benim vostok u da aynı şekilde yapardım.bu arada malzemeleri https://komandirskie.com/ dan mı aldınız
Evet komandiski den alindi. Kadranı kaldırdıktan sonra tarih çarkını sabit tutan 3 vida ile sabitlenmiş bir parçaya ulasiyorsunz. Onu açtıktan sonra ince bir tel ve çekice benzeyen parca vasıtası ile tarih çarkı çalışmakta. Yapılmayacak bişey değil.
Bu saati otomatik mekanizma dan kurmalı mekanizmaya aktardim. Bariz şekilde inceldi ve kullanım konforu da arttı.

kurmalı mekanizma olarak hangisini seçtiniz?
Kullanıcı avatarı
scorpus

Mesaj runo34 » 24 Nis 2020, 17:46

Gayet başarılı [emoji1376][emoji1376][emoji1376]

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eğer gerçek bir Patek Philippe sahibiyseniz,artık ölebilirsiniz demektir...
Kullanıcı avatarı
runo34

Mesaj Ufkynl » 24 Nis 2020, 18:08

scorpus yazdı:
Ufkynl yazdı:

kurmalı mekanizma olarak hangisini seçtiniz?
2414 kullandım. Ismarladigim komander saatlerden birinin üzerine kadran kollar ve tarih çarkını aktardim. Evet uyum gösteriyorlar :)

Kullanıcı avatarı
Ufkynl

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 37 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners