Kutu A癟覺l覺覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj scorpus » 21 Eyl 2019, 22:44

merhaba arkadalar 1 hafta gecikmeli olarak kutu a癟覺l覺覺 yap覺yorum.26 austos pazartesi g羹n羹 https://komandirskie.com dan sipari verdiim saat 16 eyl羹l pazartesi elime ge癟ti.繹ncelikle @kakefe ve @ozgtegin e teekk羹rlerimi iletmem gerek.emin olmad覺覺m bir siteden olumlu referanslar覺yla al覺 veri yapmam覺 salad覺lar ve gayet memnun kald覺m al覺 veri yapmay覺 d羹羹nenlere tavsiye ederim.
saat kutu i癟inde ve 繹zenli bir paketleme ile geldi

Resim
Resim

ilk i saatin 癟elik kordonunu eski bir saatimden 癟覺kard覺覺m slikon kordonla deitirmek oldu.saatin lug aral覺覺 20 mm slikon kordon 22 mm .
癟elik kordona adi diyemem.deitirme nedenim bileime bol olmas覺 ve saatin bilezik gibi kolumda sallanmas覺n覺 sevmemem

Resim

kal覺n bilekli deilim.fotoraf a癟覺s覺ndan dolay覺 saatim bileime b羹y羹k oldu gibi ama bileimde normal duruyor

Resim

lume olarak tatmin edici.fotoraf覺n d羹羹k kalitede olmas覺 sizi yan覺ltmas覺n

Resim

24 saat dilimli kadrana al覺mak zor olmad覺 ama sabah saatlerinde akrebi aa覺da g繹rmek ilk balarda garip geliyordu.yorumlarda yazd覺覺 gibi saatin kurma kolu hemen k覺r覺lacakm覺 hissi veriyor.o y羹zden dikkatli kullanmak gerek.zaten saat otomatik olduu i癟in kurma kolunu 2 ayda bir takvimi d羹zeltmek i癟in kullanaca覺m覺 d羹羹n羹rsek ciddi bir sorun say覺lmaz.bir haftad覺r gece g羹nd羹z kolumda olduu i癟in zaman tutmas覺n覺 deneyemedim ama 36 saat olduu belirtiliyor.sapma konusunda 癟ok tak覺nt覺l覺 deilim(1 dk y覺 ge癟medii s羹rece benim i癟in sorun say覺lmaz)en fazla +25 sn yi g繹rd羹m.kulland覺k癟a daha da d羹zeleceini zannediyorum.baz覺 yurt d覺覺 sitelerde saatin bezelini deitirdiklerini g繹rd羹m ama orjinal bezel deitirmeyi gerektirmeyecek kadar g羹zel.saatin k覺z覺l y覺ld覺z simgesi ise adete bir ikon gibi.sonu癟 olarak saati ald覺覺m i癟in memnunum almay覺 d羹羹nenlere saati de siteyi de rahatl覺kla tavsiye edebilirim.aliexpresten nato kordon al覺rsam saat daha da g羹zel g繹r羹necek.haz覺r konusu a癟覺lm覺ken bu bal覺kta da soray覺m(kendi bal覺覺mda sordum ama tam cevap alamad覺m viewtopic.php?f=12&t=31906#axzz60Bqr0uiy ) ayn覺 sat覺c覺dan birden fazla kordon ald覺覺m覺zda tek kargo ile mi geliyor yoksa ayr覺 ayr覺 m覺 geliyor.ayr覺 ayr覺 gelirse hepsine vergi sunum 羹creti vs 繹dediimizde 羹r羹nler t羹rkiye fiyat覺na denk geliyor
bu arada unu da s繹yleyim fotoraflar覺 癟ekerken saat cam覺ndaki korumay覺 kald覺rmay覺 unuttum.camdaki baloncuklar korumadan kaynaklan覺yor
Kullan覺c覺 avatar覺
scorpus

Kay覺t: 27 Tem 2019, 19:48

Re: Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj CptOz » 21 Eyl 2019, 23:01

G羹le g羹le iyi g羹nlerde kullan覺n. Ayn覺 saat bende de var. 24 saatlik mekanizma ve kadran覺yla 繹zel ve g羹zel bir model. Kod ad覺 '' DarkBull'' [emoji233]Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj Xhantos » 21 Eyl 2019, 23:08

Hay覺rl覺 olsun :champ: G羹zel g羹nlerde kullan覺ls覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Xhantos

Kay覺t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj mitY羹ksel » 21 Eyl 2019, 23:16

Hay覺rl覺 olsun

CLT-L09 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj scorpus » 21 Eyl 2019, 23:19

iyi dilekleriniz i癟in teekk羹r ederim
Kullan覺c覺 avatar覺
scorpus

Mesaj scorpus » 21 Eyl 2019, 23:22

ozgtegin yazd覺:G羹le g羹le iyi g羹nlerde kullan覺n. Ayn覺 saat bende de var. 24 saatlik mekanizma ve kadran覺yla 繹zel ve g羹zel bir model. Kod ad覺 '' DarkBull'' [emoji233]Resim

saat pahal覺 olmamas覺na ramen kaliteli hissi veriyor
Kullan覺c覺 avatar覺
scorpus

Mesaj vysaknc » 21 Eyl 2019, 23:28

Hay覺rl覺 olsun ,tebrik ederim..

HTC One cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
H覺rs sebebi hasarettir..
Kullan覺c覺 avatar覺
vysaknc

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2017, 17:01

Mesaj SelAc » 21 Eyl 2019, 23:36

Hay覺rl覺 olsun.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Sonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 34 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners