vostok 650541

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Re: vostok 650541

Mesaj vysaknc » 14 Eyl 2019, 19:13

asuspc yazdı:
Veysel21 yazdı:
asuspc yazdı:
ozgtegin yazdı:2 aylık bekleme çok uzun, belki geri dönmüştür. Kontrol edip gerekirse fatura ve kargo bilgilerini de içeren bir e-posta atmakta fayda var.
Attım gümrükten çıktı yazıyor ama 2 aydır bana gelmedi ilginç

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Türkiye ye geldikten sonra yaklaşık bir hafta içinde teslim edildi benim kargo,sizin 2 ay beklemeniz normal değil,başka bir sıkıntı vardır ..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Normalde hiçbir alışverişinde sıkıntı çıkmadı. Son aylarda damat yüzünden ürünler bieZ geç gelmeye başladı ama bu 3 kargo gelmedi aynı zamanda almanyadan aldığım ürünler geldi. Bu ürünlerde Samsung gear ve garmin için silikon kordonlar.

Ben meranomdan sipariş verdim,12-13 günde ıstanbula oradan bir hafta sonrada antalya ya ulaştı,tlf ile sorabilmek imkanı yokmu acaba..

Hırs sebebi hasarettir..
Kullanıcı avatarı
vysaknc

Mesaj mertsamet » 07 Eyl 2020, 15:51

vysaknc yazdı:
asuspc yazdı:
Veysel21 yazdı:
asuspc yazdı:
ozgtegin yazdı:2 aylık bekleme çok uzun, belki geri dönmüştür. Kontrol edip gerekirse fatura ve kargo bilgilerini de içeren bir e-posta atmakta fayda var.
Attım gümrükten çıktı yazıyor ama 2 aydır bana gelmedi ilginç

Türkiye ye geldikten sonra yaklaşık bir hafta içinde teslim edildi benim kargo,sizin 2 ay beklemeniz normal değil,başka bir sıkıntı vardır ..

Normalde hiçbir alışverişinde sıkıntı çıkmadı. Son aylarda damat yüzünden ürünler bieZ geç gelmeye başladı ama bu 3 kargo gelmedi aynı zamanda almanyadan aldığım ürünler geldi. Bu ürünlerde Samsung gear ve garmin için silikon kordonlar.

Ben meranomdan sipariş verdim,12-13 günde ıstanbula oradan bir hafta sonrada antalya ya ulaştı,tlf ile sorabilmek imkanı yokmu acaba..

İyi günler siz saati alalı yaklaşık bir yıl olmuş konuyu hortlatmak gibi olacak ama vergi ne kadar geldi ayrıca paketlemesi nasıldı? Saati almayı düşünüyorum, bugün yarın sipariş veririm.
Kullanıcı avatarı
mertsamet

Mesaj CptOz » 07 Eyl 2020, 16:02

Geyet iyi paketlenmiş olarak geliyor. Gümrük 20-50 TL arası veya hiç çıkmayabilir. PTT kargo ile adrese teslim ve gümrük bedeli kapıda ödemeli. Tüm süreç pandemiden dolayı 2-4 ayı bulabilir.

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj mertsamet » 07 Eyl 2020, 16:17

Teşekkürler hocam. Şuan gümrük çıkmama ihtimali yok zaten 1 centlik ürüne en az 15TL vergi yazıyorlar sağolsunlar. :x
Kullanıcı avatarı
mertsamet

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners