Vostok Komandirskie K-35 inceleme K-350606

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Re: Vostok Komandirskie K-35 inceleme K-350606

Mesaj CptOz » 19 Haz 2019, 15:15

mertsamet yazdı:Güle güle kullanın çok güzel saatmiş. Saatin alt kısmındaki kare boşluk gündüz ve gece ayrımını mı gösteriyor acaba? Sitesinde siyah renkli fotosu var sizinkinde beyaz olmuş bu durum dikkatimi çekti. :?:
Teşekkürler, evet gündüz beyaz, gece de siyah oluyor. Ufak ama güzel bir ayrıntı sabah akşam 8 den sonra geçiş başlıyor. Aşağıdaki resimde kullanılan 2432 mekanizma var. Meranomdaki bildiğim en pahalı mekanizma 62$ fiyatı, komandirskie.com dan komple saati yaklaşık 53$ a aldım. Resim
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj justaguy » 19 Haz 2019, 15:39

ozgtegin yazdı:
justaguy yazdı:Hayırlı olsun, güle güle kullanın :champ: Çok sevdiğim bir abime aldığımdan beri Vostok'lara karşı ayrı bir sempatim var [emoji106]

Yalnız ben bir şeyi merak ediyorum. Ben komandirskie'lerin kasaları krom kaplı pirinç, Amfibian'lar paslanmaz çelik diye biliyordum. Şimdi meranom'a baktım. Bu model ve pirinç olduğundan neredeyse emin olduğum diğer modeller de hep paslanmaz çelik yazıyor. Vostok modellerde bir güncelleme mi yaptı, yoksa benim kafa ufak ufak gitmeye mi başladı? [emoji38]
Komandirskie klasik modeller halen pirinç kasa ve krom kaplı. K-35, K-20 ve K-65 gibi yeni modelleri çelik ve amphibian ayarında saatler. Hatta 100- 200 mt su geçirmezler. Fiyatları da amphibianlarla aynı hemen hemen...
Iyi dilek ve tebrikler için tüm herkese teşekkürler.

Bilgilendirme için çok teşekkürler :champ:
Kullanıcı avatarı
justaguy

Mesaj SerkanAkbulut » 12 Kas 2019, 11:35

Hayırlı olsun.
bu saatin aynısından ilk otomatik saatim olarak komandirskie.com sitesinden aldım ve 18 günde geldi. Ptt kargo ile içi açılıp kontrol edilmiş. Hatta saat kutusunu saran poşeti keserken saatin kutusunu da çizmişler. Satıcı pakete fiyat olarak 10 usd yazmış, gümrük vergisi de bu fiyattan hesaplanmış. Sunum bedeli+damga vergisi+gümrük vergisi 20tl ödedim. Şimdilik orjinal bileziği ile kullanıyorum. Nato kayış bulursam onunla kullanacağım.
Kullanıcı avatarı
SerkanAkbulut

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 77 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners