Vostok Amphibia 100820

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Vostok Amphibia 100820

Mesaj farukerg » 13 Oca 2019, 23:20

Merhaba Dostlar
Meranom aracılığıyla ilk saatime dün kavuştum.Saat almadan önce bu forumdan bilgi edindiğim için
bu mutluluğymyda sizlerle paylaşmak istedim.
Siparişimi 8 Aralık 2018 tarihinde verdim ve tam bir ay içinde elime ulaştı.Gümrükde herhangi bir sıkıntı çıkmadı.
Siparişimin yanında bir kadran ve bezelde sipariş ettim ve ilk saatimde istediğim görüntüyü kazandım ki bence
amphibia modelindeki en iyi özellikte bu,eğer dilerseniz saatiniz dünyada sadece size ait tek bir görüntüye sahip olabilir,ben bu yüzden
amphibiayı seçtim.
Şimdi saatin orjinal haline göz atalım :
Resim
Buda benim modlamam ile oluşan saat:
Resim
Resim
Resim
Genel olarak saati beğendim.Tabi elime daha yeni geçti şuanlık bir sorun göremedim.Aslında kordon gerçekten çok kötü
aşırı rahatsız ve kıllarını acıtıyor ve kaba duruyor görüntü olarakta.Fakat bütün bunları bilerek bu saati aldığım için benim için
bir problem olmadı zaten muhtemelen yarın başka bir kordon takacağım.Ayrıca orjinal bezeli ve kadranıda saatle beraber göndermelerini istemiştim,onlarıda göndermişler.Meranom'u gerçekten güvenilir ve hızlı buldum.
Sonuç olarak, başlangıç saati modelimi amphibiadan yana kullandım,umarım pişman olmam.Yorumlarınızı bekliyorum.
not:.Ayrıca kordon tavsiyelerinizide alabilirim:)

edit:güzel dilekleriniz için herkese teşekkürler.Dün idarelik bir kordon alıp taktım,hala kordon tavsiyelerinizi alabilirim
Resim

Resim
En son farukerg tarafından 15 Oca 2019, 15:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
farukerg

Re: Vostok Amphibia 100820

Mesaj juven » 13 Oca 2019, 23:59

bende geç tanıştım vostok ile. şimdi başka saat görmüyor gözüm. incelemesini yaptığım citizeni satıp 5 tane vostok sipariş geçtim. evet genel olarak kordon biraz basit ve ucuz izlenimi veriyor. NATO kordon ile gül gözükebilir fakat ben yine de çelikten yanayım.ister istemez su ile temas oluyor.NATO kordonu kuru havada takmak iyi olabilir. veya su geçirmeyen,ıslanınca koku yapmayan iyi bir deri kordon takılabilir. raketa big zero düşünüyordum koleksiyona. istediğim gibi birşey bulamadığım için vostok sipariş geçeceğim.benim aklımda da 00-03-06-09 yazan amfibian saat ile 24 saatlik komandirskie var.bunları da inşallah koleksiyona ekleyeceğim. kendine özgü kurma kolu ve bombeli camı ile tamamen aykırı bir marka bence.malesef ülkemizde çok tanınır değil. değeri pek bilinmiyor. aynı özellikler bir Japon veya İsviçre saatinde olsa değeri 2000-3000 bandında olurdu
Kullanıcı avatarı
juven

Mesaj debra » 14 Oca 2019, 00:09

Vintage kayış sever misiniz bilmiyorum ama index rengine çok yakışır, bir düşünün derimResim

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj Ankthas » 14 Oca 2019, 00:20

Güle güle kullanın, güzel bir seçim ben de kendi Vostok'umun kadranını bu kadranla değiştirmiştim. Aşağıdaki Vostok metal bileziğini önerebilirim,yanında alttaki seçeneklerden 6 dolara 100 kasaya uygun end-link de almayı da unutmayın, gayet tok ve kaliteli bir bilezik sahibi olmuş olursunuz:

https://meranom.com/en/amphibian-classic/spare-parts/vostok-watch-universal-metal-bracelet-for-vostok-amphibia-22mm.html

Gene vostok mesh bilezik de yakışacaktır diye düşünüyorum:

https://meranom.com/en/amphibian-classic/spare-parts/vostok-watch-mesh-bracelet-22mm-b.html
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj ilkayacil » 14 Oca 2019, 00:45

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
ilkayacil

Mesaj Cotton » 14 Oca 2019, 09:20

Hayırlı olsun.
Hiç bir şeye cesaret edemeyen, hiç bir şeye ümit beslemesin !
Kullanıcı avatarı
Cotton

Mesaj azizkaya » 14 Oca 2019, 09:40

Hayırlı olsun.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj cbmad » 14 Oca 2019, 10:00

Hayırlı olsun güzel olmuş :champ:
Kullanıcı avatarı
cbmad

Sonraki

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 30 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners