TSF Rus Saat Projesi Fikir Payla覺m覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Rus Saat Projesi Fikir Payla覺m覺

Mesaj CptOz » 21 Ara 2018, 15:51

ibrahim223 yazd覺:
raven yazd覺:
exellence yazd覺:Resim
ok 覺k [emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Bu model 癟ok 覺k. Kadrandaki turuncu 癟izgiler kald覺r覺l覺p g羹癟l羹 mavi lume ile harika olur. Arka kapakta kabartma bir ayy覺ld覺z olabilir veya yine kabartma olarak Pardus olabilir. Ve Turkey Special Limited Edition yaz覺labilir. Tabi limit ve s覺ra numaralar覺 da yaz覺lmal覺. Saat kordonsuz olsun belki maliyet d羹er. Herkes kordonu kendi als覺n b繹ylece deiik bir 癟ok kombin g繹r羹r羹z. Kordonlar i癟in forumdaki kordon yapan arkadalar foruma 繹zel fiyatland覺rma yaparlarsa o daha iyi olur.
[emoji106]

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Bu model ve kadran sat覺ta yok. Bu ekilde stok harici 繹zel yap覺m olursa fiyat olduk癟a artar ve zaman uzar. Stoktaki kasa ve kadranlardan se癟im yapmakta fayda var. Na癟izane fikrim...
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj Umutt » 21 Ara 2018, 16:13

ozgtegin yazd覺:
ibrahim223 yazd覺:
raven yazd覺:
ok 覺k [emoji106]

Bu model 癟ok 覺k. Kadrandaki turuncu 癟izgiler kald覺r覺l覺p g羹癟l羹 mavi lume ile harika olur. Arka kapakta kabartma bir ayy覺ld覺z olabilir veya yine kabartma olarak Pardus olabilir. Ve Turkey Special Limited Edition yaz覺labilir. Tabi limit ve s覺ra numaralar覺 da yaz覺lmal覺. Saat kordonsuz olsun belki maliyet d羹er. Herkes kordonu kendi als覺n b繹ylece deiik bir 癟ok kombin g繹r羹r羹z. Kordonlar i癟in forumdaki kordon yapan arkadalar foruma 繹zel fiyatland覺rma yaparlarsa o daha iyi olur.
[emoji106]

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Bu model ve kadran sat覺ta yok. Bu ekilde stok harici 繹zel yap覺m olursa fiyat olduk癟a artar ve zaman uzar. Stoktaki kasa ve kadranlardan se癟im yapmakta fayda var. Na癟izane fikrim...

Bu model benim de favorim,

Benzeri bir ey yap覺labilirse, hi癟 d羹羹nmeden dahil olurum ben de
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj bigboss16 » 21 Ara 2018, 21:12

raven yazd覺:
ok 覺k [emoji106]

[emoji106]

Kullan覺c覺 avatar覺
bigboss16

Kay覺t: 26 Au 2013, 11:50

Mesaj hlkshnr » 21 Ara 2018, 21:30

Bu model al覺n覺r..

raven yazd覺:
ok 覺k [emoji106]

Kullan覺c覺 avatar覺
hlkshnr

Kay覺t: 14 Au 2016, 01:07

Mesaj Ufkynl » 21 Ara 2018, 21:55

S羹per compressor kasa ve 覺nner bezel olursa bence herkesin hayranl覺kla bakaca覺 bir saat olur. Kii say覺s覺 da artaca覺ndan maliyet de d羹ecektir diye d羹羹n羹yorum. Hele ki eer arkas覺na tsf yerine t羹rk veya t羹rkiye konulu bir eyler yaz覺lacak olursa 200 den cok daha fazla talep eden cikar. Dandik tasar覺ml覺 kickstarter micro bandlar bile d羹nya kadar destek癟i bulurken bu saat her t羹rl羹 ilgiyi 羹zerine 癟eker.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj cbmad » 21 Ara 2018, 22:33

Ne zamand覺r demeyeyim diye tutuyorum, rus projesi olurda yap覺l覺rsa sonucuna bakmadan al覺r覺m diye d羹羹n羹yorum ama milleyetci 癟izgiler ni癟in isteniyor T羹rkl羹k ve T羹rkiye vurgusu niye bu kadar 繹nemsemiyor anlamad覺m. Hay覺r bir konusu ve amac覺 olmayan T羹rkl羹k vurgusunu kasdediyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
cbmad

Ya: 45
Kay覺t: 16 Au 2012, 13:47

Mesaj Ufkynl » 21 Ara 2018, 22:43

lkenin ad覺 bu olduundan olabilir mi?
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj bigboss16 » 21 Ara 2018, 22:51

cbmad yazd覺:Ne zamand覺r demeyeyim diye tutuyorum, rus projesi olurda yap覺l覺rsa sonucuna bakmadan al覺r覺m diye d羹羹n羹yorum ama milleyetci 癟izgiler ni癟in isteniyor T羹rkl羹k ve T羹rkiye vurgusu niye bu kadar 繹nemsemiyor anlamad覺m. Hay覺r bir konusu ve amac覺 olmayan T羹rkl羹k vurgusunu kasdediyorum.

Rahats覺z olacak bir durum varm覺 ki?

Kullan覺c覺 avatar覺
bigboss16

Kay覺t: 26 Au 2013, 11:50

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 23 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners