TSF Rus Saat Projesi Fikir Payla覺m覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Rus Saat Projesi Fikir Payla覺m覺

Mesaj Bond » 08 Ara 2018, 16:46

Arkadaslar hen羹z ne firmalar ile ne aram覺zda konutuk. Sadece fikir payla覺m覺 olmas覺 ad覺na konu a癟t覺 Brera :thumbup: Vostok ile balant覺s覺 olan bir arkada覺m覺z var forumda bana mesaj atm覺 ana dilim Rus癟a bende g繹r羹mek isterim demi. Benimde bir ka癟 tan覺d覺覺m var soraca覺m ancak u an arat覺rma aamas覺nday覺z. 200 Adet Kakafe'nin belirttii 羹zere 癟ok fazla zaten kat覺l覺mc覺 癟覺ksa bile 200 adet olmas覺 gerekli deil. M羹mk羹n olduu kadar az adet ve uygun fiyat olursa yapt覺rmay覺 isteriz elbette. Keke 20 adet yapsalar :) Ben Rus projesi olarak Strela d羹羹nm羹t羹m ve konumutum uzun y覺llar 繹nce tabii ancak fiyatlar u癟mu imdi o fiyatlarda olacak i deil. Vostok g羹zel bir diver kasa ( forumda tecr羹beli ve Rus saatleri konusunda ekstra bilgileri olan bir ka癟 arkada覺m覺z覺n kasaya onay vermesi halinde ) 繹zel kadran, bezel ve arka kapakla olabilecek bir proje bence. TSF Edition olmas覺 illa gerekli de deil. Sadece arka kapakta Turkey Edition vb de olabilir belki o durumda eer y羹ksek adet isterlerse daha geni kat覺l覺mc覺 olabilir ancak Swiss Made bir s羹r羹 繹nemli markan覺n bile 200 adet mecburiyeti yok. Biraz arat覺ral覺m bakal覺m makul 羹retim haberi alabilecek miyiz? u an baka bir ka癟 proje 羹zerinde de arat覺rma ve g繹r羹me yap覺yorum Rus projeside uygun adet / fiyat ve isteklerimize uyan ekilde olursa ekstra olarak gayet g羹zel olabilir. :champ: :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj azizkaya » 08 Ara 2018, 21:53

Manas覺z bir mesaj ama ben de destekliyorum projeyi. Belki kat覺l覺m i癟in say覺 belirlemek gerekirse diye.

SM-N910C cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Al覺nca ya da sat覺nca piman olmad覺覺m bir saat olmad覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
azizkaya

Kay覺t: 14 Nis 2017, 01:02

Mesaj morningstar » 08 Ara 2018, 23:26

Ayn覺 ekilde bende kat覺lmak isterim projeye :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

Mesaj sentez42 » 08 Ara 2018, 23:43

Bond yazd覺:Arkadaslar hen羹z ne firmalar ile ne aram覺zda konutuk. Sadece fikir payla覺m覺 olmas覺 ad覺na konu a癟t覺 Brera :thumbup: Vostok ile balant覺s覺 olan bir arkada覺m覺z var forumda bana mesaj atm覺 ana dilim Rus癟a bende g繹r羹mek isterim demi. Benimde bir ka癟 tan覺d覺覺m var soraca覺m ancak u an arat覺rma aamas覺nday覺z. 200 Adet Kakafe'nin belirttii 羹zere 癟ok fazla zaten kat覺l覺mc覺 癟覺ksa bile 200 adet olmas覺 gerekli deil. M羹mk羹n olduu kadar az adet ve uygun fiyat olursa yapt覺rmay覺 isteriz elbette. Keke 20 adet yapsalar :) Ben Rus projesi olarak Strela d羹羹nm羹t羹m ve konumutum uzun y覺llar 繹nce tabii ancak fiyatlar u癟mu imdi o fiyatlarda olacak i deil. Vostok g羹zel bir diver kasa ( forumda tecr羹beli ve Rus saatleri konusunda ekstra bilgileri olan bir ka癟 arkada覺m覺z覺n kasaya onay vermesi halinde ) 繹zel kadran, bezel ve arka kapakla olabilecek bir proje bence. TSF Edition olmas覺 illa gerekli de deil. Sadece arka kapakta Turkey Edition vb de olabilir belki o durumda eer y羹ksek adet isterlerse daha geni kat覺l覺mc覺 olabilir ancak Swiss Made bir s羹r羹 繹nemli markan覺n bile 200 adet mecburiyeti yok. Biraz arat覺ral覺m bakal覺m makul 羹retim haberi alabilecek miyiz? u an baka bir ka癟 proje 羹zerinde de arat覺rma ve g繹r羹me yap覺yorum Rus projeside uygun adet / fiyat ve isteklerimize uyan ekilde olursa ekstra olarak gayet g羹zel olabilir. :champ: :thumbup:

Param覺z yetmiyor Swiss projelerine en g羹zeli Vostok, fakir fukara sevinsin :lol:
Kullan覺c覺 avatar覺
sentez42

Ya: 30
Kay覺t: 22 Nis 2017, 22:43

Mesaj tetriser » 10 Ara 2018, 10:04

Bond yazd覺:Arkadaslar hen羹z ne firmalar ile ne aram覺zda konutuk. Sadece fikir payla覺m覺 olmas覺 ad覺na konu a癟t覺 Brera :thumbup: Vostok ile balant覺s覺 olan bir arkada覺m覺z var forumda bana mesaj atm覺 ana dilim Rus癟a bende g繹r羹mek isterim demi. Benimde bir ka癟 tan覺d覺覺m var soraca覺m ancak u an arat覺rma aamas覺nday覺z. 200 Adet Kakafe'nin belirttii 羹zere 癟ok fazla zaten kat覺l覺mc覺 癟覺ksa bile 200 adet olmas覺 gerekli deil. M羹mk羹n olduu kadar az adet ve uygun fiyat olursa yapt覺rmay覺 isteriz elbette. Keke 20 adet yapsalar :) Ben Rus projesi olarak Strela d羹羹nm羹t羹m ve konumutum uzun y覺llar 繹nce tabii ancak fiyatlar u癟mu imdi o fiyatlarda olacak i deil. Vostok g羹zel bir diver kasa ( forumda tecr羹beli ve Rus saatleri konusunda ekstra bilgileri olan bir ka癟 arkada覺m覺z覺n kasaya onay vermesi halinde ) 繹zel kadran, bezel ve arka kapakla olabilecek bir proje bence. TSF Edition olmas覺 illa gerekli de deil. Sadece arka kapakta Turkey Edition vb de olabilir belki o durumda eer y羹ksek adet isterlerse daha geni kat覺l覺mc覺 olabilir ancak Swiss Made bir s羹r羹 繹nemli markan覺n bile 200 adet mecburiyeti yok. Biraz arat覺ral覺m bakal覺m makul 羹retim haberi alabilecek miyiz? u an baka bir ka癟 proje 羹zerinde de arat覺rma ve g繹r羹me yap覺yorum Rus projeside uygun adet / fiyat ve isteklerimize uyan ekilde olursa ekstra olarak gayet g羹zel olabilir. :champ: :thumbup:

Bence de tsf ibaresinden ziyade Turkish veya Turk yaz覺labilir. Fiyat olarak azami ka癟 dolar olur acaba proje hayata ge癟erse?
Kullan覺c覺 avatar覺
tetriser

Kay覺t: 30 Tem 2018, 21:48

Mesaj Hsnmrycl » 10 Ara 2018, 12:00

Brera yazd覺:Bence biraz zaman harcanarak ni 羹r羹n 癟覺karmak daha hay覺rl覺.. Saati yedek par癟alardan toplayarak kadran ile de yapabiliriz say覺n Ankhtas覺n dedii gibi ama 繹zelletirme imkan覺 varsa bence kuyruuna kadar y羹z羹p daha kaliteli ve farkl覺 癟覺karmak anlaml覺 olacakt覺r diye d羹羹n羹yorum. Bir de saati birletirme ii olacak, onu da birilerine yapt覺rmam覺z ve diver saat olacaksa testlerden de ge癟mesi gerekecek, oradaki organizasyon zor olur. Son t羹ketici 羹r羹n羹 olarak elimize ge癟mesi daha sal覺kl覺 bence.

Buna ek olarak, 癟ok k覺sa s羹rede yeterli say覺da kat覺l覺mc覺 salamak da zor olur diye d羹羹n羹yorum zira girme s覺kl覺覺 d羹羹k olup forumun ba覺ndan beri giren 羹yeler de var. Meranomun istedii say覺 癟ok y羹ksek, zamansal olarak yetitiremeyiz. Dier b羹y羹k yabanc覺 forumlarda bile anca y覺lda bir kere 癟覺kar覺yorlar bu temal覺 saatleri.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

eldeki par癟alar kullan覺larak yap覺lmas覺ndan bahsedilirken, s羹re癟, yedek par癟alar覺n sipari edilerek burada birletirilmesi deil de; halihaz覺rda 羹retimde yer alan modellere ait par癟alar覺n farkl覺 kombinasyonlarla birletirilmesi, saatin tamamlanmas覺, gerekli testlerin yap覺l覺p o ekilde yollanmas覺 eklinde ilerliyor. bu ilerin tamam覺 fabrikada bitiriliyor ve saatlerin tamamlanmas覺 癟ok daha k覺sa s羹r羹yor.

eldeki par癟alar kullan覺larak yap覺labilecek en g羹zel SE modellerinden biri de -bence- old ministry kasan覺n yeniden yorumlanmas覺 olur.

Resim

bu saat 羹retilirken, g羹ncel 710 kasa,
Resim

090 kasaya ait bezel,
Resim

2416 mekanizma,
Resim

ufak dokunularla 繹zelletirilecek 662 kodlu kadran
Resim

ve -yap覺labilirse- g羹ncel SE'larda kullan覺lan paddle hands ya da standart arrow hands
Resim

kullan覺labilir.
繹d tengri aysar; kii ogl覺 kop 繹lgeli t繹r羹mi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Hsnmrycl

Ya: 40
Kay覺t: 12 Mar 2011, 03:57

Mesaj cihanmert » 10 Ara 2018, 13:38

Nas覺l bir saat 癟覺kar projenin sonunda bilmem ama ahsi fikrim lume si 癟ok 癟ok iyi olsun ve imkan olurmu bilmem ama mavi renk 癟ok efsane duruyor. TSF 繹zel oris'lerdeki gibi 8-)
Kullan覺c覺 avatar覺
cihanmert

Kay覺t: 08 Oca 2018, 09:29

Mesaj azizkaya » 10 Ara 2018, 14:13

Maliyeti artt覺r覺r m覺 bilmem ama belki bronz ya da pirin癟 kasa d羹羹n羹lebilir ya da en az覺ndan bezel. Emre Hocam覺n son resmindeki gibi.
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.p ... z5ZHJVYK9o

SM-N910C cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Al覺nca ya da sat覺nca piman olmad覺覺m bir saat olmad覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
azizkaya

Kay覺t: 14 Nis 2017, 01:02

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 54 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners