Vostok Modlama Hakk覺nda Detayl覺 Bilgiler

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Vostok modlama bilgi

Mesaj SelAc » 22 Ara 2018, 17:51

Resim. Saat meranomdan amphibian 160559. Logolu tepe meranom. Nato kay覺 aliexpres. komandirskie.com dan sipari ettiim bezeli bekliyorum. Gelirse inallah...
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj SelAc » 22 Ara 2018, 18:12

ozgtegin yazd覺:
SelAc yazd覺:
ozgtegin yazd覺:Bunlar覺n hepsini Komandirskie. com sitesinden sipari verdim. Ellerinde istediim kadran yokmu; onun yerine farkl覺 2 kadran g繹nderiyorlar. Sipariin ertesi g羹n羹 kargoland覺. Toplam meranomdaki 1 amphibian klasik paras覺na denk geldi (400 Tl, 76$) Sorunsuz gelirse meranoma iyi bir alternatif olduunu d羹羹n羹yorum. Resim

zg羹r bey inallah sorunsuz gelir. 20 kas覺mda verdiim sipari 24 kas覺mda yola 癟覺kt覺. 25 kas覺mdan sonra takipte g繹r羹nm羹yor. Tam bir ay oldu gelmedi. E posta g繹nderdim kargoya sorar覺z dediler hala cevap yok.
Selahattin bey takip numaras覺 ile g繹z羹km羹yor mu? 1 ay 癟ok uzun bir s羹re, PTT de belki tak覺ld覺 veya geri d繹nm羹 de olabilir. Umar覺m hallolur... Bende 17Track program覺 var ordan takip edilebiliyor..
Resim
3 ayr覺 yerden bak覺yorum. Russian post, 17 track, ptt hepsinde ayn覺 bilgi. Hallolur inallah
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Mesaj vysaknc » 23 Ara 2018, 22:28

Kakefe yazd覺:Resim
kasa :120
bilezik : meranom( o zamanlar 120 kasa icin bilezik yoktu ben 420 kasa bilezigini parmaklari parcalayarak bu kasaya uydurdum)
bezel : arkustime
bezel insert : ine second closer
kadran: meranom se

instagram @watchcolony

Verdiiniz bilgiler i癟in 癟ok teekk羹rler say覺n Kakafe bu saat 癟ok g羹zel olmu,iyi g羹nlerde kullan覺n ...
H覺rs sebebi hasarettir..
Kullan覺c覺 avatar覺
vysaknc

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2017, 17:01

Mesaj vysaknc » 23 Ara 2018, 22:37

Forum saatimiz bu olsa,yan覺nda 3 adet farkl覺 insert,kadran da tsf amblemi,arka kapak cam,birde Ankthas kardein dedii gibi fiyat覺 100-120 dolar civar覺nda olursa bir癟ok forumda覺m覺z sat覺n almay覺 ister diye d羹羹n羹r羹m,ne dersiniz...
H覺rs sebebi hasarettir..
Kullan覺c覺 avatar覺
vysaknc

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2017, 17:01

Mesaj ms66 » 30 Ara 2018, 03:05

Bu ne m羹thi bir payla覺md覺r.. Emei ge癟en herkese sonsuz teekk羹rler 繹ncelikle. Sormak istediim bir癟ok konu var ama 繹ncelikle unu 繹renmek istiyorum; Komandirskie 211783 saatin modlamas覺nda bir k覺s覺tlama var m覺d覺r? 襤lerde 繹zg羹rce modlama yapabilir miyim? S覺rf dial i癟in al覺yorum bu saati g繹r羹r g繹rmez vuruldum.
Kullan覺c覺 avatar覺
ms66

Kay覺t: 13 Ara 2018, 22:12

Mesaj SelAc » 31 Ara 2018, 15:05

ms66 yazd覺:Bu ne m羹thi bir payla覺md覺r.. Emei ge癟en herkese sonsuz teekk羹rler 繹ncelikle. Sormak istediim bir癟ok konu var ama 繹ncelikle unu 繹renmek istiyorum; Komandirskie 211783 saatin modlamas覺nda bir k覺s覺tlama var m覺d覺r? 襤lerde 繹zg羹rce modlama yapabilir miyim? S覺rf dial i癟in al覺yorum bu saati g繹r羹r g繹rmez vuruldum.

Modlamaya uygun ben amphibian kadran覺 takdim bendeki iki komandirskie klasik ten birine. Lug aral覺覺 18 mm.Kay覺 bende 癟ok ince duruyordu. Pim aral覺覺ndan 2- 4mm geni tutarak daha geni iki kay覺 yapt覺m . Kaplamar覺 癟ok iyi deil. 襤ki haftada korozyon balad覺 benim saatlerde. 襤kisini de eskiterek pirin癟 kasay覺 a癟覺a 癟覺kard覺m. B繹yle bir ilem ile uramak istemezseniz ayn覺 kadrana sahip amphibian ya da 癟elik kasa komandirskie 繹neririm. Fiyat覺 biraz daha y羹kselir yaln覺z (76 dolar civar覺).
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Mesaj Kakefe » 31 Ara 2018, 15:31

211783 u baska bir kasa ya yerlestirmenizi tavsiye ederim.
Benim 420 kasa ile yaptigim bir modlamanin yukarida fotosu vardi.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Kakefe

Ya: 50
Kay覺t: 21 Nis 2013, 15:06

Mesaj emremogulkoc » 03 Oca 2019, 01:38

Veysel21 yazd覺:Modlanm覺 bu modeller ger癟ekten 癟ok g羹zel..
Resim
Resim
Resim
Resim

Merhabalar,
En 羹stteki ve en alttaki harika g繹r羹n羹yor.
Bunlar覺 bu haliyle temin edebileceimiz bir yer varm覺 acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
emremogulkoc

Kay覺t: 02 Oca 2019, 23:22

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 29 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners