Vostok Modlama Hakk覺nda Detayl覺 Bilgiler

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Vostok modlama bilgi

Mesaj Kakefe » 12 Eki 2018, 08:59

SelAc yazd覺:Resim Kakefe 羹stad bu saati meranomdan almak istiyorum 繹nerir misiniz? Detaylar mavi asl覺nda burada mor 癟覺km覺.
@SelAc , 160 kasa 060 in yeni versiyonu olarak cikarildi. Chunky g繹r羹nt羹s羹n羹n aksine kavisli yapisi sayesinde kolda rahat tasinabiliyor.090 kasaya gore cok daha konforlu . Kilo verdikten sonra iyice cilizlasan bileklerim( 16,7 cm ) sebebi ile 090 kasalari kullanamiyorum maalesef. ama bu kasada sorun olmuyor.

ben bu kadranlari cok k繹t羹 buldugum icin degistirip modlamistim asagidaki gibi.
bileginiz 17cm + ise cok daha rahat kullanabilirsiniz.
ResimResim

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Kakefe

Ya: 50
Kay覺t: 21 Nis 2013, 15:06

Mesaj SelAc » 12 Eki 2018, 14:52

Meranomda 100_110_090 tepe bu saate uyar yazm覺lar. Ben onu da sipari edeceim. Doru mudur?
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj SelAc » 12 Eki 2018, 14:55

Saat gelsin bakal覺m. Kadrana 繹yle karar veririm. Bezel imdilik dursun 癟ok pahal覺 be abi.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Mesaj ozgur81 » 12 Eki 2018, 21:08

SelAc yazd覺:Saat gelsin bakal覺m. Kadrana 繹yle karar veririm. Bezel imdilik dursun 癟ok pahal覺 be abi.

modern bezeller saati orient makoya ve seikolara benzeterek kendine has vintage gorunumunu degistiriyor mako gibi saat istesem direkt mako alirdim mesela. orjinal haliyle saat kolda daha ilgi cekici duruyor. bu saatler orjinal bezellerle daha guzel.

ben amfibiye bezel mod yapmistim ama yeni halinden hevesim gecince memnun kalmamistim. kordon degisikligi disinda moda bence gerek yok. o da kordonlar kalitesiz oldugu icin gerekli hale geliyor. kasa, kadran ve hatta kollari degistirebilirim belki ama bezel degistirmenin iyi bir fikir oldugunu dusunmuyorum artik bana watchuseek kulturu gibi geliyor

ayrica vostok saat ve parcalari cok ucuz bizim ulke ekonomimiz kotu ve paramiz degersiz bu saatlere alti kat para oduyoruz yine de o kiytirik quartzlarla kiyaslayinca hem saat hem de parcalari bedava
Kullan覺c覺 avatar覺
ozgur81

Kay覺t: 30 Nis 2015, 20:10

Mesaj CptOz » 13 Eki 2018, 14:56

Ben de Vostoklar覺 ekstra para vererek bezel, kadran gibi eylerle modlamaya s覺cak bakm覺yorum . Nedense hem orijinal olmaktan 癟覺k覺yor hem de 100$ alt覺 fiyat performans kategorisinden uzakla覺yor. Ama kordon ihtiya癟lar覺 var kesinlikle...

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj Kakefe » 13 Eki 2018, 15:54

.......Resim

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Kakefe

Ya: 50
Kay覺t: 21 Nis 2013, 15:06

Mesaj SelAc » 13 Eki 2018, 21:50

ozgur81 yazd覺:
SelAc yazd覺:Saat gelsin bakal覺m. Kadrana 繹yle karar veririm. Bezel imdilik dursun 癟ok pahal覺 be abi.

modern bezeller saati orient makoya ve seikolara benzeterek kendine has vintage gorunumunu degistiriyor mako gibi saat istesem direkt mako alirdim mesela. orjinal haliyle saat kolda daha ilgi cekici duruyor. bu saatler orjinal bezellerle daha guzel.

ben amfibiye bezel mod yapmistim ama yeni halinden hevesim gecince memnun kalmamistim. kordon degisikligi disinda moda bence gerek yok. o da kordonlar kalitesiz oldugu icin gerekli hale geliyor. kasa, kadran ve hatta kollari degistirebilirim belki ama bezel degistirmenin iyi bir fikir oldugunu dusunmuyorum artik bana watchuseek kulturu gibi geliyor

ayrica vostok saat ve parcalari cok ucuz bizim ulke ekonomimiz kotu ve paramiz degersiz bu saatlere alti kat para oduyoruz yine de o kiytirik quartzlarla kiyaslayinca hem saat hem de parcalari bedava
Aynen kat覺l覺yorum. u dolar kuruna g繹re bile uygun. S覺radan Daniel Klein saate 350 TL istiyorlar.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Mesaj SelAc » 18 Eki 2018, 23:41

Seksenler esintisi amphibian ve yeni yapt覺覺m kay覺. Resim Resim
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 20 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners