Vostok Modlama Hakk覺nda Detayl覺 Bilgiler

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Vostok modlama bilgi

Mesaj SelAc » 04 Oca 2019, 16:29

ozgtegin yazd覺:Sonunda Komandirskie. com sitesinden sipari ettigim saat ve dier par癟alar geldi. 2 hafta bir s羹rede sorunsuz PTT kargo ile eve teslim ald覺m. Hepsi meranomdaki 1 amphibian klasik fiyat覺na geldi. Dolay覺s覺yla bu siteyi de tavsiye ederim.
Saatin kadran olduk癟a houma gitti, sar覺 bezelle de gittiini d羹羹n羹yorum...
ResimResimResimResimResim

zg羹r abi 癟ok g羹zel olmu. Hay覺rl覺 olsun. Bende ayn覺 bezelden sipari etmitim. Kaybolan kargonun yerine yenisini g繹ndereceklermi. Bekliyoruz bakal覺m.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj CptOz » 04 Oca 2019, 17:07

ibrahim223, ekdellal teekk羹rler. Selahattin bey sizinki k繹t羹 ans olmu bence. Umar覺m bir sonraki sorunsuz gelir. Kargoda bazen b繹yle sorunlar olabiliyor. Ama profesyonel yakla覺m bu ite ;tekrar gondereceklermi ne mutlu.
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj SelAc » 06 Oca 2019, 19:40

Resim Kay覺覺 bu g羹n bitirdim. Tepeyi logolu olan ile deitirdim. Kollar覺 da alt覺n rengi olan ile deitirsem mi acaba?
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Mesaj CptOz » 06 Oca 2019, 19:42

SelAc yazd覺:Resim Kay覺覺 bu g羹n bitirdim. Tepeyi logolu olan ile deitirdim. Kollar覺 da alt覺n rengi olan ile deitirsem mi acaba?
Olduk癟a yak覺覺kl覺 olmu saat. Evet alt覺n kollar da iyi gider bezelle. Hele bir de sar覺s覺 gelince s羹per [emoji16]
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj Ankthas » 06 Oca 2019, 22:31

SelAc yazd覺:Resim Kay覺覺 bu g羹n bitirdim. Tepeyi logolu olan ile deitirdim. Kollar覺 da alt覺n rengi olan ile deitirsem mi acaba?

Kay覺 s羹per olmu. Kollar da keza alt覺n rengi daha iyi olacakt覺r bezelle uyumlu. Bir de bilmiyorum daha 繹nce denediniz mi ama kadrandaki lume'lu beyaz y羹zeyler 羹zerinde faux-patina yani eskitme y繹ntemi uygulayabilirsiniz. O da saate g羹zel bir vintage g繹r羹n羹m katacakt覺r kanaatindeyim. Vostok'larda g繹rmedim bu y繹ntemi ama SKX'lere 癟ok yap覺l覺yor, sizin saate de yak覺aca覺n覺 d羹羹nd羹m. Kadrandaki beyaz k覺s覺mlara kahve 癟繹zeltisi s羹r羹p sa癟 kurutma makinas覺yla kurutuyorlar. Tabi lume'e ciddi zarar veriyor ve azalt覺yor:

https://www.youtube.com/watch?v=CTMC4UzTKwo

https://www.youtube.com/watch?v=2-eHNE_PlPM
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj SelAc » 07 Oca 2019, 00:03

Ankthas yazd覺:

Kay覺 s羹per olmu. Kollar da keza alt覺n rengi daha iyi olacakt覺r bezelle uyumlu. Bir de bilmiyorum daha 繹nce denediniz mi ama kadrandaki lume'lu beyaz y羹zeyler 羹zerinde faux-patina yani eskitme y繹ntemi uygulayabilirsiniz. O da saate g羹zel bir vintage g繹r羹n羹m katacakt覺r kanaatindeyim. Vostok'larda g繹rmedim bu y繹ntemi ama SKX'lere 癟ok yap覺l覺yor, sizin saate de yak覺aca覺n覺 d羹羹nd羹m. Kadrandaki beyaz k覺s覺mlara kahve 癟繹zeltisi s羹r羹p sa癟 kurutma makinas覺yla kurutuyorlar. Tabi lume'e ciddi zarar veriyor ve azalt覺yor:

https://www.youtube.com/watch?v=CTMC4UzTKwo

https://www.youtube.com/watch?v=2-eHNE_PlPM
Teekk羹r ederim. O y繹ntemi deneyebilirim linklerden inceleyelim bakal覺m.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Mesaj SelAc » 08 Oca 2019, 17:24

Bu da Generalskie eskitme. Dier Komandirskie saatimin kay覺覺 buna daha g羹zel uydu. Vidalar覺da pirin癟 olanlarla deitirdim. Resim
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Mesaj cbmad » 08 Oca 2019, 18:24

Tebrikler, kasa kadran bezel uyumlu, kollar bu haliyle bence daha iyi, 癟elik kasay覺 tamamlad覺覺n覺 d羹羹n羹yorum. ayrica kay覺 iinde de olduk癟a yeteneklisiniz 癟ok 癟ok iyi..
En son cbmad taraf覺ndan 08 Oca 2019, 20:58 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
cbmad

Ya: 45
Kay覺t: 16 Au 2012, 13:47

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 40 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners