Vostok Modlama Hakk覺nda Detayl覺 Bilgiler

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Vostok modlama bilgi

Mesaj hb8 » 06 Tem 2018, 21:10

Bezel gibi par癟alar覺 almak baya sorun. Meranom d覺覺ndakiler paypal istiyor 繹demede.
Bunlar覺n ikinci ellerini de bulmak zor.
Siz nas覺l al覺veri yap覺yorsunuz ?

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
hb8

Kay覺t: 08 Eki 2013, 21:11

Mesaj Ankthas » 07 Tem 2018, 10:24

Kakefe Hocam Rusya'da ikamet ettii i癟in Paypal kullanabiliyor, bizim gibi garibanlar ise Meranom'dakilerle yetinmek zorunda kal覺yor.
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj hb8 » 08 Tem 2018, 17:18

Am-diver da kredi kart覺 g繹r羹n羹yor ama hata veriyor. Meranom tek 癟are san覺r覺m su an.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
hb8

Kay覺t: 08 Eki 2013, 21:11

Mesaj artemis » 25 Tem 2018, 15:30

Paypal yetkililerinden en k覺sa s羹rede konuya gereken ilgiyi g繹stermelerini bekliyoruz ;)
Kullan覺c覺 avatar覺
artemis

Kay覺t: 22 Au 2013, 01:33

Mesaj mstfduz » 25 Tem 2018, 18:36

Ellerinize sal覺k.bir vostok fan覺 olarak sizi ilgiyle takip ediyorum.modlama konusu bal覺覺 i癟in ayr覺ca teekk羹r ederim.eminim benim gibi pek 癟ok forum takip癟isi faydalanacakt覺r.fotodaki saatimide 90'lar覺n ba覺nda 癟覺naralt覺ndan(beyaz覺t) alm覺t覺m.birka癟 ay 繹nce Cengiz usta bak覺m覺n覺 yapt覺.tam zaman覺nda g繹t羹rm羹羹m 癟羹nk羹 makinede ufak korozyon olumaya balam覺t覺.imdi harika durumda.ResimResim

SM-J701F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mstfduz

Kay覺t: 26 Oca 2018, 00:45

Mesaj Kakefe » 26 Tem 2018, 12:10

mstfduz yazd覺:Ellerinize sal覺k.bir vostok fan覺 olarak sizi ilgiyle takip ediyorum.modlama konusu bal覺覺 i癟in ayr覺ca teekk羹r ederim.eminim benim gibi pek 癟ok forum takip癟isi faydalanacakt覺r.fotodaki saatimide 90'lar覺n ba覺nda 癟覺naralt覺ndan(beyaz覺t) alm覺t覺m.birka癟 ay 繹nce Cengiz usta bak覺m覺n覺 yapt覺.tam zaman覺nda g繹t羹rm羹羹m 癟羹nk羹 makinede ufak korozyon olumaya balam覺t覺.imdi harika durumda.ResimResim

En sevdigim kadranlardan biridir .. Yasina gore cok temiz kalmis. Kollar yeni sanirim. Bezelde de korozyon olusmaya baslamis kolaylikla degistirilebilir. Aklinizda olsun meranomda satilan 420 kasaya uyumlu olan bilezikler sizdeki 470 kasaya da uyumlu. bilezik dusunurseniz diye yazdim.

instagram @watchcolony
Kullan覺c覺 avatar覺
Kakefe

Ya: 50
Kay覺t: 21 Nis 2013, 15:06

Mesaj mstfduz » 27 Tem 2018, 12:01

Merhaba[emoji847] evet kollar覺 cam覺 ve arka kapak contas覺n覺 deitirdik.asl覺nda bezelde alm覺t覺m fakat kasa 繹l癟羹s羹 farkl覺 olduu i癟in uymad覺 0.5 mm b羹y羹k geldi.fakat tavsiyenize uyarak yeni bir bezel sipari vereceim.bende kara kara d羹羹n羹yordum dimitry'e derdimi nas覺l anlatay覺m diye.birde anlamad覺覺m bir konu u:meranom neden ( se )model saatlerin kollar覺n覺 ayr覺 satm覺yor? insanlar ebay de amazon da kol aramak zorunda kal覺yor.dimitry' ede sordum 羹zg羹n羹m deyip ge癟itirdi.ayr覺ca bezel saatin ederine g繹re pahal覺 bence saat 80$ bezel 25$ (癟elik).neyse biraz uzatt覺m galiba.hocakal覺n[WHITE SMILING FACE]
Kakefe yazd覺:
mstfduz yazd覺:Ellerinize sal覺k.bir vostok fan覺 olarak sizi ilgiyle takip ediyorum.modlama konusu bal覺覺 i癟in ayr覺ca teekk羹r ederim.eminim benim gibi pek 癟ok forum takip癟isi faydalanacakt覺r.fotodaki saatimide 90'lar覺n ba覺nda 癟覺naralt覺ndan(beyaz覺t) alm覺t覺m.birka癟 ay 繹nce Cengiz usta bak覺m覺n覺 yapt覺.tam zaman覺nda g繹t羹rm羹羹m 癟羹nk羹 makinede ufak korozyon olumaya balam覺t覺.imdi harika durumda.ResimResim

En sevdigim kadranlardan biridir .. Yasina gore cok temiz kalmis. Kollar yeni sanirim. Bezelde de korozyon olusmaya baslamis kolaylikla degistirilebilir. Aklinizda olsun meranomda satilan 420 kasaya uyumlu olan bilezikler sizdeki 470 kasaya da uyumlu. bilezik dusunurseniz diye yazdim.

instagram @watchcolony

Kullan覺c覺 avatar覺
mstfduz

Kay覺t: 26 Oca 2018, 00:45

Mesaj Kakefe » 08 Eyl 2018, 18:18

gecenlerde yaptim.. dakika kolu haric tum parcalar meranomdanResim

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Kakefe

Ya: 50
Kay覺t: 21 Nis 2013, 15:06

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 62 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners