Vostok Modlama Hakk覺nda Detayl覺 Bilgiler

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Vostok modlama bilgi

Mesaj Kakefe » 01 Ara 2019, 23:50

o zaman buradan teaser i verip Instagram a beklerim.. @watchcolony

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Kakefe

Ya: 50
Kay覺t: 21 Nis 2013, 15:06

Mesaj Ufkynl » 06 Ara 2019, 21:13

Selam dostlar. Bir vostok da ben modlamak istiyorum ve bug羹n k羹癟羹k ad覺mlarla siparileri verdim.
Fakat tarih 癟ark覺 deitirmem laz覺m fotoraftaki 羹r羹n羹 2416 makinaya uyum sal覺yor mu?
Bir de istediim kollar覺 bulamadim. Komantirski ve meranom harici zengin bir kaynak bilen var mi?Resim

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj CptOz » 06 Ara 2019, 23:21

Tarih 癟ark覺 Etalar i癟in g繹rd羹羹m kadar. Uyumlu mu bilemiyorum ama Komandirskie. com'da bir aralar vard覺. Haz覺r saatte deitirmek istiyorsan覺z mekanizma d覺ar覺 癟覺k覺p kadran ve kollar s繹k羹lerek ilem yap覺lmal覺. Eer tecr羹beli deilseniz ozellikle par癟alar覺 ve kollar覺 geri takmada (saniye 繹nemli) sorun yaayabilirsiniz. Ebayde Favinov 繹zellikle kadran ve kollar i癟in bilinen bir sat覺c覺 fakat ben uzun zamand覺r Ebay al覺verii yapmad覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj Ufkynl » 06 Ara 2019, 23:31

ozgtegin yazd覺:Tarih 癟ark覺 Etalar i癟in g繹rd羹羹m kadar. Uyumlu mu bilemiyorum ama Komandirskie. com'da bir aralar vard覺. Haz覺r saatte deitirmek istiyorsan覺z mekanizma d覺ar覺 癟覺k覺p kadran ve kollar s繹k羹lerek ilem yap覺lmal覺. Eer tecr羹beli deilseniz ozellikle par癟alar覺 ve kollar覺 geri takmada (saniye 繹nemli) sorun yaayabilirsiniz. Ebayde Favinov 繹zellikle kadran ve kollar i癟in bilinen bir sat覺c覺 fakat ben uzun zamand覺r Ebay al覺verii yapmad覺m.
Pay pal meselesi y羹z羹nden elimiz kolumuz bal覺 malesef. Tarih 癟ark覺n覺 buldum yabanc覺 forumdan birisi y繹nlendirdi. Bu sefer de kollar覺 ar覺yorum :D
Bilen g繹ren varsa haber versin ltf. Tarih 癟ark覺 g繹z羹m羹n 繹n羹ndeymi g繹rmemiim mesela :DResim

Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Mesaj SelAc » 06 Ara 2019, 23:41

zg羹r abi ile ayn覺 fikirdeyim. Disk uymayabilir. Bir kadran deiimi yapm覺t覺m. Ayaklar覺 tutan vidalar 癟ok s覺k覺t覺r覺lm覺t覺. S繹k羹p takana kadar akla karay覺 se癟tim resmen. 羹k羹r baard覺m. Bal覺覺n ilk sayfalar覺nda Koray abi par癟a tedarik edilebilecek siteleri yazm覺t覺. Muhtemelen oradan ulaabilirsiniz.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj CptOz » 07 Ara 2019, 12:36

710 kasada komandirskie 24hrs. Amphiskie (Amphibious Commander) diyelim. Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj Ufkynl » 07 Ara 2019, 13:21

SelAc yazd覺:zg羹r abi ile ayn覺 fikirdeyim. Disk uymayabilir. Bir kadran deiimi yapm覺t覺m. Ayaklar覺 tutan vidalar 癟ok s覺k覺t覺r覺lm覺t覺. S繹k羹p takana kadar akla karay覺 se癟tim resmen. 羹k羹r baard覺m. Bal覺覺n ilk sayfalar覺nda Koray abi par癟a tedarik edilebilecek siteleri yazm覺t覺. Muhtemelen oradan ulaabilirsiniz.
Koray abi ile iletiim halindeyim. Saolsun onca 繹nemli ve youn ileri aras覺nda bizlerin ufak mevzular覺yla gayet samimi ekilde ilgilenen ger癟ekten sayg覺n bir insan. Ben kendisinden LLD y覺 alm覺t覺m o zaman da yard覺mc覺 olmutu.
Var olsun..
Kendim saati a癟maya korkar覺m o kadar yetkin deilim fakat bezel modunu kendim yapabilirim sanirim. D羹羹nd羹羹m modda kasa kollar ve tarih 癟ark覺 deiiklii gerekli. Bunun i癟in malzemeler tamamlan覺nca salam bi ustaya gondericem mecburen. Hem bi kalibrasyon da yapar覺z malum vostoklar swiss kadar dakik deil.
u an sadece kollar kald覺 bulanamayan. Bakalim onlar da 癟覺kar insaalah.

Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Mesaj Ufkynl » 07 Ara 2019, 13:27

ozgtegin yazd覺:710 kasada komandirskie 24hrs. Amphiskie (Amphibious Commander) diyelim. Resim
Asl覺nda 710 se modelini alacakt覺m meranomdan fakat istediim kollar yok u an sat覺ta olan modelde.
Kol konusu benim i癟in olmassa olmaz :)
Sonra arat覺rmaya balay覺nca kafamdaki modu buldum o yone doru gidiyorum.
Vostok modlama derya deniz. Bakalim nolcak :)

Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 54 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners