Yeni nesil Komandirskie ler

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Yeni nesil Komandirskie ler

Mesaj Kakefe » 28 Oca 2018, 13:20

Merhabalar
yeni nesil Komandirskiler satisa cikmis durumda.. Meranom da neredeyse tum versiyonlari satisa cikti. Tümü çelik bilezikle geliyor.. bilezik orta bakla lar hariç brushed. yeni nesilde 65 kasa kullanılmış.. luglar 20mm. 200 m WR mevcut. Arka kapak işlemesi ilginç olmuş. Bezeller celik ve alum. iki versiyonlu klasik bezellerden daha geniş görünüyor.. bir adet Gmt ve bir de 24 h kadranli versiyonu mevcut..
Saatleri canli görmedim henüz.. 24h kadranlisini sipariş ettim gelince paylaşim yaparım.
canlı fotolarını meranom bir iki ay önce göndermisti.. diğer fotolara siteden bakabilirsiniz..
p.s. meranom da ara ara watchru indirip kuponu calisiyor.. siperis verenler deneyebilir.. sanirim %5 lik indirim yapiyor..

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

instagram @watchcolony
Kullanıcı avatarı
Kakefe

Re: Yeni nesil Komandirskie ler

Mesaj homage » 29 Oca 2018, 01:27

Güzel gözüküyorlar bu kasalarda da amphibianlar gibi modlama imkanı var mı? mat kasa ile çoğu mod daha güzel gözüküyor.
Kullanıcı avatarı
homage

Mesaj Kakefe » 29 Oca 2018, 10:37

Normalde Wr farki (100m vs 200 m)sebebi ile kristalde kullanilan cember sebebi ile komandirskie kadrani amphibia kasaya koydugunuzda kenarlardan 1 milimlik kismin gorunmedigi izleniyor. ama tam tersinde sorun yok.. yanliz yeni kom. ler 200 m yaziyor yani amphini ike ayni.. bu sebeple bu sorun yenilerde olmayabilir.. ancak elime ulasinca test edebilirim..

instagram @watchcolony
Kullanıcı avatarı
Kakefe

Mesaj rtalhaustun » 29 Oca 2018, 11:41

1 ve 2 güzel ama kalanı fos gibi.
in love w/ Cartier
Kullanıcı avatarı
rtalhaustun

Mesaj Ankthas » 29 Oca 2018, 11:52

Ben de 2 numarayı beğendim güzel bir field watch olur. Yeşil kamuflaj nato ya da kanvas falan da yakışır gibi :champ:
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Kakefe » 29 Oca 2018, 17:18

rtalhaustun yazdı:1 ve 2 güzel ama kalanı fos gibi.

1 ve 3 pre order a düsmüs .. talep onlara fazla sanirim.. ben de 1,2,3 u begendim..

Bence Kom. lardaki en buyuk sorun amphibi dan ayrisamamasi.. spesifik bir ayiredicinin olmamasi veya yeterli olmamasi iki seriyi grift hale getiriyor..

sadece komandirskilerde kullanilabilecek buyuk kirmizi bir yildiz bile bu ise yarayabilir diye dusunuyorum.

Ama bir onceki seri ile kiyaslandiginda daha karakterli bir hale gelmis .. ozellikle bezellerdeki gelismeyi begendim. bir onceki serideki bezeldeki figurler ve yazi stili cok zorlama gelmisti gozume.. bunlar daha sade..

instagram @watchcolony
Kullanıcı avatarı
Kakefe

Mesaj rtalhaustun » 29 Oca 2018, 17:34

Kakefe yazdı:
rtalhaustun yazdı:1 ve 2 güzel ama kalanı fos gibi.

1 ve 3 pre order a düsmüs .. talep onlara fazla sanirim.. ben de 1,2,3 u begendim..

Bence Kom. lardaki en buyuk sorun amphibi dan ayrisamamasi.. spesifik bir ayiredicinin olmamasi veya yeterli olmamasi iki seriyi grift hale getiriyor..

sadece komandirskilerde kullanilabilecek buyuk kirmizi bir yildiz bile bu ise yarayabilir diye dusunuyorum.

Ama bir onceki seri ile kiyaslandiginda daha karakterli bir hale gelmis .. ozellikle bezellerdeki gelismeyi begendim. bir onceki serideki bezeldeki figurler ve yazi stili cok zorlama gelmisti gozume.. bunlar daha sade..

instagram @watchcolony
Saatler bir üst segmente geçmiş gibi katılıyorum. Ama bence amphibialardan yavaş yavaş ayrılmaya başladılar. Mesela bu yeni kadranlar çok iyi.
in love w/ Cartier
Kullanıcı avatarı
rtalhaustun

Mesaj hb8 » 30 Oca 2018, 16:11

Ben 3 ve 6 yi daha çok beğendim. 1 ve 2 nin bezelleri daha modern dursa da plastik gibi duruyorlar. Font olarak da 3 ve 6 nin bezel fontları bence daha güzel. [emoji106]
Kullanıcı avatarı
hb8

Sonraki

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 74 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners