500 TL Bütçeli Rus Saati Öneri

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Re: 500 TL Bütçeli Rus Saati Öneri

Mesaj Boz » 15 Şub 2017, 19:50

Biraz zamansızlıktan oaylasım yapamadım son zamanlarda heyecanlı bekleyişim güzelinka ruskim için sona erdimona deri bi kayıs yaptırmak istiyordum ancak vakit yoktu bu yüzden bakırkoydeki daha önce aldığım pilli bebeklerimin saatcisine gittim ve ondan istediğim tarzda bir kayıs yapılmasını rica ettim Bir kac husus dısında sonuctan memnun kaldım bana gore sonuc mükeemmell
Kullanıcı avatarı
Boz

Mesaj Boz » 15 Şub 2017, 19:51

Resim
Kullanıcı avatarı
Boz

Mesaj Boz » 15 Şub 2017, 19:52

Resim
Kullanıcı avatarı
Boz

Mesaj Boz » 15 Şub 2017, 19:54

Su oldukca sık kullanılanlarım arasına hızlı bi giris yaptı ama merakımı celbettiği için birde caponn lara bi el atayım dedim (çeşit seviyorum) onuda yakında bilmiyorum uygun mu ama burada paylasayım diyorum herkese iyi akşamlar yardımlarınız için teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Boz

Mesaj Typhoon » 02 Nis 2017, 01:33

Merhaba. Konuyu açan arkadaş saatini almış ve boyutları istediği gibi değil ama şu saatin videosunu izlediğimde çok hoşuma gitmişti. https://meranom.com/en/amphibian-se/960se/ tabi stokta yok ama belki arayan bulabilir veya tekrar stokta olur. Yeşil kadranlısı çok hoş, ben normalde metal kordondan nefret ederim ama bunda çok iyi duruyor alsam kullanırdım açıkçası. Yalnız 2014 model olanı daha hoş gibi. Zaman tutması ve güç depolaması en ucuz Seiko 5 otomatikler kadar bile iyi değil anladığım kadarıyla ve kullanılan cam düzgün bir şey mi bilmiyorum, ilgilenenler araştırıp soruştursunlar. Forumda zaten biliniyor. Benim bu markanın hoşuma giden tek modeli bu oldu, diğer modellerin çoğunun tasarımı "bana göre" facia :)

Video'yu 720p veya 1080p yapıp izlemenizi tavsiye ederim.
https://www.youtube.com/watch?v=WtIBF4NLEto
https://www.youtube.com/watch?v=DVaOa2MOK98
Kullanıcı avatarı
Typhoon

Mesaj Kakefe » 02 Nis 2017, 13:32

video daki saatler vostok neptune se mk1 ve mk2 , tekrar satista olmayacak . ancak ebay den bulunabilir ama fiyatlar 300$ li seviyelere cikmisti gecenlerde gormustum. mk2 ler siyah , mavi , yesil ,orange ve silver olarak yapildi . meranomun sitesinden gorulebilir. vakit buldugumda benimkilerin fotolarini koyarim.

instagram @watchcolony
Kullanıcı avatarı
Kakefe

Mesaj Typhoon » 03 Nis 2017, 01:15

Kakefe yazdı:video daki saatler vostok neptune se mk1 ve mk2 , tekrar satista olmayacak . ancak ebay den bulunabilir ama fiyatlar 300$ li seviyelere cikmisti gecenlerde gormustum. mk2 ler siyah , mavi , yesil ,orange ve silver olarak yapildi . meranomun sitesinden gorulebilir. vakit buldugumda benimkilerin fotolarini koyarim.

instagram @watchcolony

Saat hoş ancak 300 dolar seviyesine çıkınca da güzel seikolar var yurtdışı alışveriş sitelerinde. Sizde aynı model var anladığım kadarıyla. Bence elden çıkarmayın çok hoş bir saat, güle güle kullanın. :champ: Fotoğraf eklemeniz iyi olur gerçekten, hatta yok ise bir inceleme yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Typhoon

Mesaj Boz » 05 Nis 2017, 12:18

Typhoon yazdı:
Kakefe yazdı:video daki saatler vostok neptune se mk1 ve mk2 , tekrar satista olmayacak . ancak ebay den bulunabilir ama fiyatlar 300$ li seviyelere cikmisti gecenlerde gormustum. mk2 ler siyah , mavi , yesil ,orange ve silver olarak yapildi . meranomun sitesinden gorulebilir. vakit buldugumda benimkilerin fotolarini koyarim.

instagram @watchcolony

Saat hoş ancak 300 dolar seviyesine çıkınca da güzel seikolar var yurtdışı alışveriş sitelerinde. Sizde aynı model var anladığım kadarıyla. Bence elden çıkarmayın çok hoş bir saat, güle güle kullanın. :champ: Fotoğraf eklemeniz iyi olur gerçekten, hatta yok ise bir inceleme yapabilirsiniz.

@Kakefe nin saatlerine hayranlıkla bakıyorum insta hesabından :D sizdeki hem bilgi hemde saat birikimine hayranım hshshs

Saatimin ebatlarına gün gectikce alıştım aslında yanlız sanki güç rezervin bahsedildiği kadar değil gibi geldi yada ben cok hareket etmiyorum :lol:

Bunun dısında daha önce bahsettiğim Seiko SRP509j sarı silikon kayıslı Automatic saati de aldım oda saatlerim arasında yerini aldı

Yakın zamanda bir Sırbistan yolculugu ihtimali var orada bit pazarlarında birseyler bulursam almayı düşünüyorum duyduğum kadarıylada fiyatlar oldukca düşük olabiliyormuş.

Yine meranomda gördüğüm Komandirsie ler benim en cok hoşuma gidenler arasında.

@Typhoon dogrudur Seikolara kullanılan malzemelerde bırcok detay bana gore de ınce dusunulmus ornek hardex cam yada malzeme kalıtesı ancak dusundugumde arada ortalama 4 kat kadar fıyat farkı var ama yinede sankı ruslar bır hıkayesı yada ruhu varmıs gıbı gelıyor. Malzeme kalıtesı genel olarak rusların her alanda yaptığı gibi asgari tutulmus ama yinede güzel bea
Kullanıcı avatarı
Boz

ÖncekiSonraki

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners