Vostok Amphibian Se癟imimde Yard覺mc覺 Olur Musunuz?

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Vostok Amphibian Se癟imimde Yard覺mc覺 Olur Musunuz?

Mesaj ub覺h » 13 Ara 2016, 23:41

Merhaba deerli forum 羹yeleri. Aran覺za yeni kat覺lm覺 bulunmaktay覺m. Mekanik saatlerle ge癟 tan覺m覺 biri olarak aran覺za kat覺ld覺m. 襤lk mekanik saatimin Vostok marka olmas覺n覺 istiyorum. Epey arat覺rd覺ktan sonra 3 kasa aras覺nda ve 2 kadran rengi aras覺nda kald覺m. Sizden ricam se癟imimde yard覺mc覺 olman覺z. Aa覺ya fotoraflar覺n覺 ekledim. imdiden herkese teekk羹r ederim.

Kasa Kodlar覺 090, 420, 710. Kadran rengi ise mavi veya siyah olacak. Dalg覺癟 resmi hepsinde olacak tabiki :)
Resim
Resim
Seiko SNAE47P1
Casio Pro-Trek PRG-240T-7DR
Kullan覺c覺 avatar覺
ub覺h

Kay覺t: 12 Ara 2016, 22:37

Re: Vostok Amphibian Se癟imimde Yard覺mc覺 Olur Musunuz?

Mesaj SeiKinetic » 14 Ara 2016, 00:53

Bilek kal覺nl覺覺na g繹re 710 veya 420 se癟erdim ahsen. Bezeldeki boya atmalar覺 sonucu 癟irkin veya yar覺m bir g繹r羹nt羹 olumaz en az覺ndan. Mekanizma olarak neredeyse ayn覺lar zaten bildiim kadar覺yla, yukar覺dakilen 090 2415, dierleri 2416B makineli. Ruslarla daha i癟li d覺l覺 olan 羹stadlar覺n yorumlar覺na bakmak laz覺m. Balang覺癟 i癟in 癟ok g羹zel se癟im. Hatta baz覺 Ruslar覺 sadece balang覺ca koymamal覺 diye de d羹羹n羹yorum. Tebrikler imdiden :champ:
Tutto ha una maniera.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeiKinetic

Kay覺t: 08 Tem 2016, 10:14

Mesaj ub覺h » 14 Ara 2016, 02:35

SeiKinetic yazd覺:Bilek kal覺nl覺覺na g繹re 710 veya 420 se癟erdim ahsen. Bezeldeki boya atmalar覺 sonucu 癟irkin veya yar覺m bir g繹r羹nt羹 olumaz en az覺ndan. Mekanizma olarak neredeyse ayn覺lar zaten bildiim kadar覺yla, yukar覺dakilen 090 2415, dierleri 2416B makineli. Ruslarla daha i癟li d覺l覺 olan 羹stadlar覺n yorumlar覺na bakmak laz覺m. Balang覺癟 i癟in 癟ok g羹zel se癟im. Hatta baz覺 Ruslar覺 sadece balang覺ca koymamal覺 diye de d羹羹n羹yorum. Tebrikler imdiden :champ:

Yorumunuz i癟in teekk羹r ederim. Dediiniz gibi mekanizma hepsinde 2416B modeli. imdilik orjinal bezeliyle kullanmay覺 d羹羹n羹yorum. Asl覺nda pepsi renklerinde bezeli 癟ok 覺k buldum.
Seiko SNAE47P1
Kullan覺c覺 avatar覺
ub覺h

Mesaj rtalhaustun » 14 Ara 2016, 11:19

Ho geldiniz. Bu arada en g羹zel kasalar覺 se癟misiniz. :D Bana kalsa 羹癟羹n羹 de al覺n, ama illaki bir tane alaca覺m derseniz bir ka癟 etken var.
ncelikle bunlar b羹y羹k kasalar deil, yani 癟ok da b羹y羹k say覺lmazlar. Benim ~16cm bileim var ve 710 kasay覺 癟ok rahat ta覺yabildim, s覺r覺tmad覺. 420 kasa daha k羹癟羹k, hem g繹r羹n羹 olarak hem de 癟ap olarak. 090 kasa bir garip gelmitir hep bana, ama efsanedir. Mekanizmay覺 ufak bir arat覺rma ile tan覺yabilirsiniz zaten.
Ben 710 scuba dude derim, pepsi bezel takacaksan覺z kadran rengi ile 癟ok 覺k duracakt覺r. Ama bata kendi bezeli ile kullan覺n.
in love w/ Cartier
Kullan覺c覺 avatar覺
rtalhaustun

Kay覺t: 22 Oca 2016, 02:07

Mesaj eyimen » 14 Ara 2016, 11:28

Hic bir tecrubeye dayanmadan, sadece kozmetik olarak degerlendirip 710 mavi diyorum :D
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj ub覺h » 14 Ara 2016, 12:05

rtalhaustun yazd覺:Ho geldiniz. Bu arada en g羹zel kasalar覺 se癟misiniz. :D Bana kalsa 羹癟羹n羹 de al覺n, ama illaki bir tane alaca覺m derseniz bir ka癟 etken var.
ncelikle bunlar b羹y羹k kasalar deil, yani 癟ok da b羹y羹k say覺lmazlar. Benim ~16cm bileim var ve 710 kasay覺 癟ok rahat ta覺yabildim, s覺r覺tmad覺. 420 kasa daha k羹癟羹k, hem g繹r羹n羹 olarak hem de 癟ap olarak. 090 kasa bir garip gelmitir hep bana, ama efsanedir. Mekanizmay覺 ufak bir arat覺rma ile tan覺yabilirsiniz zaten.
Ben 710 scuba dude derim, pepsi bezel takacaksan覺z kadran rengi ile 癟ok 覺k duracakt覺r. Ama bata kendi bezeli ile kullan覺n.

Evet dediinize kat覺l覺yorum asl覺nda hepsinden almak laz覺m :) Benimde bileim ince kasa 癟ap覺 b羹y羹k olmamas覺 daha iyi olur. 090 kasa f覺癟覺 saat kasas覺 dediklerinden bir klasikmi bilei iyi oturduunu s繹yleyenler var bilmiyorum forumda kullanan var m覺? Orjinal bezelle kullanaca覺m belki daha sonra pepsi bezel al覺r覺m. Mavi veya siyah kadran konusunda yorum yapmam覺s覺n覺z :)
Seiko SNAE47P1
Kullan覺c覺 avatar覺
ub覺h

Mesaj ub覺h » 14 Ara 2016, 12:07

eyimen yazd覺:Hic bir tecrubeye dayanmadan, sadece kozmetik olarak degerlendirip 710 mavi diyorum :D

Yorumunuz i癟in teekk羹r ederim.
Seiko SNAE47P1
Kullan覺c覺 avatar覺
ub覺h

Mesaj rtalhaustun » 14 Ara 2016, 13:58

ub覺h yazd覺:
rtalhaustun yazd覺:Ho geldiniz. Bu arada en g羹zel kasalar覺 se癟misiniz. :D Bana kalsa 羹癟羹n羹 de al覺n, ama illaki bir tane alaca覺m derseniz bir ka癟 etken var.

Evet dediinize kat覺l覺yorum asl覺nda hepsinden almak laz覺m :) Benimde bileim ince kasa 癟ap覺 b羹y羹k olmamas覺 daha iyi olur. 090 kasa f覺癟覺 saat kasas覺 dediklerinden bir klasikmi bilei iyi oturduunu s繹yleyenler var bilmiyorum forumda kullanan var m覺? Orjinal bezelle kullanaca覺m belki daha sonra pepsi bezel al覺r覺m. Mavi veya siyah kadran konusunda yorum yapmam覺s覺n覺z :)

Mavi scuba dude diyecektim yazmam覺覺m :(
in love w/ Cartier
Kullan覺c覺 avatar覺
rtalhaustun

Kay覺t: 22 Oca 2016, 02:07

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 25 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners