Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Mesaj CptOz » 08 Ara 2018, 01:19

Sn lapsee meranom. com sitesinde amphibian SE ve Komandirskie modeller i癟inde g羹zel 24 saat mekanizmali ve kadranl覺 olanlar var. Site g羹venilir bir sitedir, ordan beenip sipari verebilirsiniz.
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj tetriser » 09 Ara 2018, 16:03

襤yi g羹nler. Yabanc覺 forumda Vostok amphibianlar覺n 繹mr羹n羹n k覺sa olduu ile ilgili birka癟 yorum g繹rd羹m. Doruluk pay覺 nedir? S覺f覺r almay覺 d羹羹n羹yorum eer temiz bir ikinci el bulamazsam. Yani 繹m羹rl羹k saat diye al覺p s羹rekli tamirciye gitmek istemiyorum. Sizde s覺k覺nt覺 癟覺kt覺覺 oldu mu? Kronik bir s覺k覺nt覺 var m覺d覺r amphibian ve komandirskielerde(klasik modellerde)?
Kullan覺c覺 avatar覺
tetriser

Kay覺t: 30 Tem 2018, 21:48

Mesaj Skywalker87 » 09 Ara 2018, 20:42

tetriser yazd覺:襤yi g羹nler. Yabanc覺 forumda Vostok amphibianlar覺n 繹mr羹n羹n k覺sa olduu ile ilgili birka癟 yorum g繹rd羹m. Doruluk pay覺 nedir? S覺f覺r almay覺 d羹羹n羹yorum eer temiz bir ikinci el bulamazsam. Yani 繹m羹rl羹k saat diye al覺p s羹rekli tamirciye gitmek istemiyorum. Sizde s覺k覺nt覺 癟覺kt覺覺 oldu mu? Kronik bir s覺k覺nt覺 var m覺d覺r amphibian ve komandirskielerde(klasik modellerde)?

Biraz ansla alakal覺 sanki, Rolex yada AP al覺p s羹rekli tamirciye gitmek zorundada kalabilirsiniz. imdiye kadar sorun yaamad覺覺m tek marka var oda Casio. Beendiyseniz al覺n gitsin k覺sacas覺 [emoji16] Rus saat projesi var forumda biryerlerde konuuluyor, olursa o bende almay覺 d羹羹n羹yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Skywalker87

Ya: 35
Kay覺t: 19 May 2014, 23:08

Mesaj smhhhh » 12 Ara 2018, 09:35

癟ok alas覺m geliyor ya u saati. biraz ekstra para bulsam direk alaca覺m. :D

https://meranom.com/en/vostok/vostok-wa ... 90b21.html
Kullan覺c覺 avatar覺
smhhhh

Kay覺t: 06 Mar 2013, 18:32

Mesaj CptOz » 12 Ara 2018, 13:07

smhhhh yazd覺:癟ok alas覺m geliyor ya u saati. biraz ekstra para bulsam direk alaca覺m. :D

https://meranom.com/en/vostok/vostok-wa ... 90b21.html
Evet g羹zel saat ama ben genelde Vostok Amphibian Classic modelleri fiyat performans olarak 癟ok uygun buluyorum. Yoksa beendiiniz modele yak覺n fiyat ile Orient Bambinolar daha iyi derim.
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj afe23 » 14 Ara 2018, 16:39

@Hsnmrycl merhaba; Emre Bey sizin rus g羹zelleri videonuzu izlerken bir ka癟 rus bende beeniyor. Ben seviyor en 癟ok big zero,

ama bulamad覺m yada g羹venemedim facebooktaki sat覺c覺lara, rusyada bir arkada覺m覺 bu i i癟in g繹revlendirdim :)

https://www.avito.ru/moskva/chasy_i_ukr ... uqZImwxyi0

bana bu linki yollad覺 ben anlamam size dan覺mak istedim fiyat 癟ok gibi geldi saat temize benziyor sanki ama hi癟 kapa覺 a癟覺p resim koymam覺 oradaki arkadatan isteme nedenim saati bir anlayana(saat癟iye) g繹sterip orjinalliini yada mekanizmada sorun olup olmad覺覺n覺 sorgulatabilir. Daha uygun g羹venilir bir sat覺c覺 veya adres varm覺d覺r bildiiniz. Bu soru t羹m forumdalara yani bilgisi olan herkesten yard覺m alabilirim. Teekk羹rler arkadalar imdiden,
Kullan覺c覺 avatar覺
afe23

Ya: 44
Kay覺t: 07 May 2018, 09:50

Mesaj Okanito » 21 Ara 2018, 14:47

420 kasa SE 24hr modeller stokta yeniden:

https://meranom.com/en/amphibian-se/420se/

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

Kay覺t: 10 May 2012, 13:49

Mesaj fthboydas » 19 May 2019, 03:21

Arkadalar merhaba bir ka癟 g羹nd羹r kafama tak覺lan bir saat olan komandirskie k-34 羹 al覺p almama aras覺nda gidip geliyorum. Sizce deecek bir saat mi yoksa alternatifler mi y繹nelmeliyim. Deerli yorumlar覺n覺z i癟in imdiden 癟ok teekk羹r ederim.

G8141 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
fthboydas

Kay覺t: 25 ub 2019, 03:17

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 40 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners