Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Mesaj Ufkynl » 17 Nis 2020, 22:40

14 mart sipariim 29 martta rusyadan 癟覺kt覺 hala t羹rkiye ye giri yapamad覺. Normalde en ge癟 3 haftada bana geliyordu.

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj dogodenizli » 18 Nis 2020, 03:14

Ufkynl yazd覺:14 mart sipariim 29 martta rusyadan 癟覺kt覺 hala t羹rkiye ye giri yapamad覺. Normalde en ge癟 3 haftada bana geliyordu.

Ufuk Bey b繹yle durumlarda iade imkan覺 tan覺yorlar mi? Eer tan覺yorlarsa 羹cret ortalama ka癟 g羹nde hesab覺n覺za aktar覺l覺yor?

Ben de bu aralar sipari ge癟meyi d羹羹n羹yorum bu nedenle sordum.
Ancak anlasilan g羹nlerce hatta belki aylarca beklemeyi g繹ze almak gerekiyor. E insan覺n fikri de deiir can覺m o kadar zamanda :) her g羹n yeni bir saat beeniyoruz sonucta.
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

Mesaj juven » 18 Nis 2020, 16:58

kargolar gelmiyor.26 martta moskovadan y繹nlendirilmi g繹z羹k羹yor ama halen 羹lkemize giri yapamad覺.ne zaman gelir belli deil
Kullan覺c覺 avatar覺
juven

Ya: 37
Kay覺t: 09 Oca 2019, 23:14

Mesaj syndrome23 » 18 Nis 2020, 18:34

Teekk羹r ederim herkese, biraz beklemem gerekecek o zaman :(

襤in k繹t羹 taraf覺 Rusya'da da giderek h覺zlan覺yor salg覺n覺n, 癟ok yak覺n zamanda 癟繹z羹m gelecek gibi g繹r羹nm羹yor :(

Rica etsem kargolar覺n覺z ulat覺覺nda yazar m覺s覺n覺z? En az覺ndan sorunun 癟繹z羹lmesi ya da ortalama teslim s羹resi konusunda bir fikrimiz olur. Teekk羹rler

dogodenizli yazd覺:
Ufkynl yazd覺:14 mart sipariim 29 martta rusyadan 癟覺kt覺 hala t羹rkiye ye giri yapamad覺. Normalde en ge癟 3 haftada bana geliyordu.

Ufuk Bey b繹yle durumlarda iade imkan覺 tan覺yorlar mi? Eer tan覺yorlarsa 羹cret ortalama ka癟 g羹nde hesab覺n覺za aktar覺l覺yor?

Ancak anlasilan g羹nlerce hatta belki aylarca beklemeyi g繹ze almak gerekiyor. E insan覺n fikri de deiir can覺m o kadar zamanda :) her g羹n yeni bir saat beeniyoruz sonucta.

Ben de ayn覺 fikirdeyim, normalde 羹lke i癟inde 2-3 g羹n beklerken bile on farkl覺 saat beeniyorum :D
Kullan覺c覺 avatar覺
syndrome23

Kay覺t: 07 Eki 2019, 22:47

Mesaj Ufkynl » 18 Nis 2020, 19:04

dogodenizli yazd覺:

Kargo gelmesse iade edilir diye dusunuyorum. Fakat kargo gelir onda sikinti olmaz. Covid19 isi bozdu bu ara tum dunyada gecikmeler yasiyir vostok siparsi edenler.Meranom ve komandirski gayet m羹teri odakl覺 癟al覺覺yor. E zaten iade etmek istemiyorsunuz fiyatlar al覺nan saate g繹re bedava gibi..

Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj Bongiovanni » 25 Nis 2020, 17:54

Saat ithalat覺nda g羹mr羹k vergisi art覺覺 olmu.
Kullan覺c覺 avatar覺
Bongiovanni

Kay覺t: 08 Tem 2019, 21:33

Mesaj SEmre » 25 Nis 2020, 21:12

Bongiovanni yazd覺:Saat ithalat覺nda g羹mr羹k vergisi art覺覺 olmu.
Yeni vergi ile %20 harici ne kadar vergi 繹deniyor biliyor musunuz?
Kullan覺c覺 avatar覺
SEmre

Ya: 33
Kay覺t: 28 Eyl 2018, 16:37

Mesaj syndrome23 » 07 May 2020, 14:40

Merhabalar

Forumdan sat覺n ald覺覺m Amphibian 420634 saatim bug羹n birdenbire 癟al覺may覺 durdurdu. Elle kurmay覺, saat/tarih ayarlar覺yla oynamay覺 denedim ancak tekrar balatamad覺m. Saati 2 g羹n falan takmam覺t覺m, bu y羹zden durmas覺na a覺rmad覺m ancak tekrar 癟al覺maya balamad覺. Ba覺na da hat覺rlad覺覺m kadar覺yla bir ey gelmedi. Son takt覺覺mda hafif癟e hal覺 羹zerine d羹羹rm羹t羹m, anca daha sonra g羹n i癟inde 癟al覺maya sorunsuz devam etmiti. Saati tekrar 癟al覺t覺rmak i癟in bir 繹nerisi ya da soruna dair bir sebebi olan var m覺?

Evet dostlar sorunu 癟繹zmem yirmi saniye falan s羹rd羹 :D Arat覺rmadan yazd覺覺m i癟in hepinizden 繹z羹r diliyorum :(

Benzer sorunu yaayabilecek benim gibi cahil arkadalar i癟in nas覺l 癟繹zd羹羹m羹 de yazay覺m:

襤ngilizce bir forumda bu sorunun balance wheel ile alakal覺 olabileceini 繹rendim. Bu forumdaki arkadalar da bir iki 癟繹z羹m 繹nermiler. Saate t覺k t覺k diye vurmak, arka kapa覺 癟覺kar覺p bir eylerle oynamak falan gibi kafama yatmayan 繹nerilerin d覺覺nda bir tanesi afama yatt覺: Saati d羹z bir zemine, kadran覺 zemine bakacak ekilde koyun ve saat y繹n羹nde/saat y繹n羹n羹n tersinde saati hafif癟e bir iki defa 癟evirin.

Bende bu ie yarad覺. Bir sorun olursa yine yazar覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
syndrome23

Kay覺t: 07 Eki 2019, 22:47

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 71 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners