Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Mesaj Okanito » 26 Eki 2018, 12:34

ozgtegin yazd覺:
Brera yazd覺:Valla son bir tane kalm覺t覺 gece gece imdi oturup d羹羹nd羹m ve tutamad覺m ald覺m. [emoji38] [emoji38]

Hay覺rl覺s覺 olsun Okan [emoji16], umar覺m memnun kal覺rs覺n...imdiden g羹le g羹le kullan derim... Gelince bol resimli bir tan覺t覺m yapars覺n art覺k...

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk

Saol zg羹r abi[emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

Kay覺t: 10 May 2012, 13:49

Mesaj CptOz » 26 Eki 2018, 12:34

Ben bu Komandirskie'yi kesiyorum. Amphibia gibi 200 mt WR deil (100mt) fakat 2432 mekanizmaya sahip ve 78$ (meranomdaki en komplike ve pahal覺 mekanizmabu ve u an 62$) Takvimi, 24 saat g繹stergesi ve g羹nd羹z beyaz, gece siyah olan k羹癟羹k g繹z羹 var merkeze yak覺n 6 pozisyonunda(moon phase) Meranomda bu mekanizmal覺 saat pek g繹remezsiniz.

https://meranom.com/en/komandirskie-cla ... 50753.htmlResimResim

Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj CptOz » 26 Eki 2018, 12:35

Brera yazd覺:
ozgtegin yazd覺:
Brera yazd覺:Valla son bir tane kalm覺t覺 gece gece imdi oturup d羹羹nd羹m ve tutamad覺m ald覺m. [emoji38] [emoji38]

Hay覺rl覺s覺 olsun Okan [emoji16], umar覺m memnun kal覺rs覺n...imdiden g羹le g羹le kullan derim... Gelince bol resimli bir tan覺t覺m yapars覺n art覺k...

Saol zg羹r abi[emoji16]

Ya s繹ylemeyi unuttum [emoji19], kupon koduna watchuseek girip 2-3$ indirim de al覺yorsun normalde. Akl覺n覺zda olsun...

Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Mesaj Okanito » 26 Eki 2018, 14:14

ozgtegin yazd覺:
Brera yazd覺:
ozgtegin yazd覺:

Saol zg羹r abi[emoji16]

Ya s繹ylemeyi unuttum [emoji19], kupon koduna watchuseek girip 2-3$ indirim de al覺yorsun normalde. Akl覺n覺zda olsun...

Evet zaten sipariten 繹nce kupon k覺sm覺n覺 g繹r羹nce googledan aratt覺m, watchuseek ile 6 dolar indirdim fiyat覺n覺[emoji3]

Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

Mesaj Okanito » 26 Eki 2018, 18:15

ozgtegin yazd覺:Ben bu Komandirskie'yi kesiyorum. Amphibia gibi 200 mt WR deil (100mt) fakat 2432 mekanizmaya sahip ve 78$ (meranomdaki en komplike ve pahal覺 mekanizmabu ve u an 62$) Takvimi, 24 saat g繹stergesi ve g羹nd羹z beyaz, gece siyah olan k羹癟羹k g繹z羹 var merkeze yak覺n 6 pozisyonunda(moon phase) Meranomda bu mekanizmal覺 saat pek g繹remezsiniz.

Bezeli modlansa veya deise 癟ok canl覺 olmaz m覺 zg羹r abi? Kadrandaki gibi bir mavi seramik kaplama baya havas覺n覺 deitirir. Buna uygun 繹yle bezel varsa denenebilir bence :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

Mesaj CptOz » 26 Eki 2018, 20:22

Brera yazd覺:
ozgtegin yazd覺:Ben bu Komandirskie'yi kesiyorum. Amphibia gibi 200 mt WR deil (100mt) fakat 2432 mekanizmaya sahip ve 78$ (meranomdaki en komplike ve pahal覺 mekanizmabu ve u an 62$) Takvimi, 24 saat g繹stergesi ve g羹nd羹z beyaz, gece siyah olan k羹癟羹k g繹z羹 var merkeze yak覺n 6 pozisyonunda(moon phase) Meranomda bu mekanizmal覺 saat pek g繹remezsiniz.

Bezeli modlansa veya deise 癟ok canl覺 olmaz m覺 zg羹r abi? Kadrandaki gibi bir mavi seramik kaplama baya havas覺n覺 deitirir. Buna uygun 繹yle bezel varsa denenebilir bence :)

Meranomda kasaya uygun farkl覺 bezel sat覺lar覺 da var asl覺nda. Baz覺 Vostok merakl覺lar覺 farkl覺 bezel, kadran, kordon vs. ile saatlerini farkl覺 hale getiriyorlar... Spare parts b繹l羹m羹nde onlarca farkl覺 癟eit bezel, kordon, arka kapak, kurma kolu ve saat/mekanizma par癟alar覺 sat覺ta...
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Mesaj cbmad » 27 Eki 2018, 21:21

Meranom dan vostok amphibian i癟in bilezik alaca覺m, ikinci bilezik eklenince kargo 羹cretsiz ve ilave indirim yap覺l覺yor. Bir ka癟 g羹n i癟inde almay覺 d羹羹nen varsa bana haber verebilir :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
cbmad

Ya: 45
Kay覺t: 16 Au 2012, 13:47

Mesaj bahriyaren » 14 Kas 2018, 03:31

bir tane saat bakarken bir anda iki saat sahibi oldum 癟ok enteresan, ilgin癟 bir duygu :D
yard覺mc覺 olan herkese ve ayr覺ca ozgtegin'e ekstra teekk羹rler :thumbup:

Resim
Resim
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
bahriyaren

Kay覺t: 09 Eyl 2018, 00:03

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 33 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners