Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Mesaj Okanito » 26 Eki 2018, 00:03

ozgtegin yazd覺:Brera; saat fiyat覺na g繹re bence 癟ok iyi, 24 saat kadran ve buna uygun 2431 mekanizma var. Saati alma nedenim 24 saatlik olmas覺 idi. Bezel klasik Vostok bezellere g繹re daha 覺k ve kaliteli bir g繹r羹n羹mde. Tarih 6 konumunda ve bence simetri a癟覺s覺ndan da yeri gayet iyi. Kadran, indeksler ve i癟ilii cok kaliteli bir g繹r羹nt羹 癟izmiyor fakat Vostok klasii ve okunurlugu gayet iyi. Fosfor uygulamas覺 pek iyi deil ama yeterli. En iyi yan覺 amfibianlar gibi 200 mt WR olmas覺. Denizde denedim, 3-4 mt serbest dal覺ta da kulland覺m hi癟 sorun olmad覺. Metal kordonu iyi deildi silikon kordonla kullan覺yorum, kordon 20mm ve uygun modeller bulmak kolay. Ben bilekte duruunu beendim ve olumlu beeni ve yorumlar ald覺m; kasa genilii 41, uzunluu 49 (bilek ince ise biraz uzun gelebilir) ResimResimResimResimResimResim

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk

ok teekk羹r ederim.. Meranom'a saat ile ilgili bir mail att覺m. u an sitede pre-order (7-30 days) yaz覺yor. Stok durumu mu yoksa teslim tarihi olup olmad覺覺n覺 sormak i癟in ingilizce bir mail att覺m. Ancak kendileri rus癟a sadece "merhaba" yazan bir cevap att覺lar.. :lol: Siz buradan m覺 temin ettiniz, s羹re癟 nas覺ld覺?
Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

Kay覺t: 10 May 2012, 13:49

Mesaj CptOz » 26 Eki 2018, 00:11

Meranom'dan ald覺m, 繹n sipari verebilirsiniz, 1 ay i癟inde stoa girer ve size g繹nderirler demek. Ben stokta varken alm覺t覺m, 2 hafta i癟inde geldi, PTT kargo eve teslim ve g羹mr羹k 繹demedim. 襤lk Vostok olacak ise amphibian classic ve dier komandirskie classic 200 mt WR modellerine de bakabilirsiniz...

Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj Okanito » 26 Eki 2018, 00:23

ozgtegin yazd覺:Meranom'dan ald覺m, 繹n sipari verebilirsiniz, 1 ay i癟inde stoa girer ve size g繹nderirler demek. Ben stokta varken alm覺t覺m, 2 hafta i癟inde geldi, PTT kargo eve teslim ve g羹mr羹k 繹demedim. 襤lk Vostok olacak ise amphibian classic ve dier komandirskie classic 200 mt WR modellerine de bakabilirsiniz...

Ruslar覺 uzun zamand覺r g繹zlemliyorum ama 24Hr olay覺 en 癟ok ilgimi 癟eken modellerden. Raketa'n覺n mehur 24Hr modeli her zaman d羹m羹yor. Ayn覺 zamanda Universal Geneve'de de var bu tip saat ama onu da bulmas覺 daha meakkatl覺. O y羹zden bunu g繹r羹nce buna y繹nelmek istedim. Teekk羹r ederim :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

Mesaj Pardayan » 26 Eki 2018, 00:29

ozgtegin yazd覺:
Pardayan yazd覺:G羹zel aka. Tabi 700 derinlie inmitir de bir daha 癟覺kmam覺t覺r. :D

Yaz覺da Hollanda denizalt覺s覺 ile indiini kaporta a癟覺larak, yan覺nda bir tankla 5 dk kadar kald覺覺n覺 belirtiyor zaten...
Sn Pardayan size de bir Vostok Amphibian yak覺覺r... [emoji16]

Doru s繹yl羹yorsunuz say覺n ozgtegin, bir rus saatim yok hemen bir tane kolleksiyona katmam laz覺m, bir tavsiyede bulunur musunuz modeli hakk覺nda ?
Kullan覺c覺 avatar覺
Pardayan

Kay覺t: 12 Haz 2018, 00:44

Mesaj CptOz » 26 Eki 2018, 01:01

Pardayan yazd覺:
ozgtegin yazd覺:
Pardayan yazd覺:G羹zel aka. Tabi 700 derinlie inmitir de bir daha 癟覺kmam覺t覺r. :D

Yaz覺da Hollanda denizalt覺s覺 ile indiini kaporta a癟覺larak, yan覺nda bir tankla 5 dk kadar kald覺覺n覺 belirtiyor zaten...
Sn Pardayan size de bir Vostok Amphibian yak覺覺r... [emoji16]

Doru s繹yl羹yorsunuz say覺n ozgtegin, bir rus saatim yok hemen bir tane kolleksiyona katmam laz覺m, bir tavsiyede bulunur musunuz modeli hakk覺nda ?
Sn Pardayan Meranom sitesini inceleyin, tavsiyem ilk olarak amphibian classic veya komandirskie classic (200 mt WR) olanlarlardan. Beeneceginiz modeller bulursunuz umar覺m orada... Farkl覺 kasa, 癟ap ve modelleri var dikkat etmek laz覺m...

Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Mesaj CptOz » 26 Eki 2018, 01:08

Brera; Amphibian SE modellerde de bir tane beyaz kadran, 24h saat var fiyat daha pahal覺 124$ ama t羹m kadran fosforlu, biraz daha iyi i癟ilik mevcut ve daha klasik k羹癟羹k bir kasaya sahip. Ona da bakabilirsiniz..

https://meranom.com/en/amphibian-se/vos ... 0b06s.html
Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Mesaj Okanito » 26 Eki 2018, 02:11

ozgtegin yazd覺:Brera; Amphibian SE modellerde de bir tane beyaz kadran, 24h saat var fiyat daha pahal覺 124$ ama t羹m kadran fosforlu, biraz daha iyi i癟ilik mevcut ve daha klasik k羹癟羹k bir kasaya sahip. Ona da bakabilirsiniz..

https://meranom.com/en/amphibian-se/vos ... 0b06s.html
Resim

ok teekk羹r ederim bu daha homu ve stokta da problem yok, aradaki fark覺 deer. Bunu alaca覺m san覺r覺m[emoji1783]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

Mesaj Okanito » 26 Eki 2018, 02:49

Valla son bir tane kalm覺t覺 gece gece imdi oturup d羹羹nd羹m ve tutamad覺m ald覺m. :lol: :lol:
Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 39 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners