Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Mesaj ercment45 » 18 Au 2019, 01:01

G羹venilir sat覺c覺lar var tabiki

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ercment45

Ya: 43
Kay覺t: 11 Eki 2016, 03:04

Mesaj Xhantos » 28 Au 2019, 11:31

g繹rkemk yazd覺:evet imdi yanl覺l覺kla bir yerine iki adet yeil nept羹ne ipari vermiim ne yaz覺kki , silikon kordonuda alay覺m derken silikon kordon + 羹st羹ne bi saat daha alm覺覺m :shock:

yil nept羹ne istayen var m覺 :D

ok konu d覺覺 olacak ama bug羹n 'Suudi Arabistanl覺 i adam覺 yanl覺l覺kla iki u癟ak ald覺.' haberini g繹r羹nce bu konu akl覺ma geldi :D

Rus sitesinden haberi paylaay覺m,
https://tr.sputniknews.com/yasam/201908 ... atin-aldi/

Saatin fiyat覺 da 750TL ile uygun duruyor, bahsetmeden ge癟mek olmaz:
viewtopic.php?f=219&t=31676

Ek: Haber doru deil tabi, yok 繹yle bir d羹nya:
https://thinairtoday.com/2019/08/15/sau ... -birthday/
Kullan覺c覺 avatar覺
Xhantos

Kay覺t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj azizkaya » 28 Au 2019, 15:28

Xhantos yazd覺:
g繹rkemk yazd覺:evet imdi yanl覺l覺kla bir yerine iki adet yeil nept羹ne ipari vermiim ne yaz覺kki , silikon kordonuda alay覺m derken silikon kordon + 羹st羹ne bi saat daha alm覺覺m :shock:

yil nept羹ne istayen var m覺 :D

ok konu d覺覺 olacak ama bug羹n 'Suudi Arabistanl覺 i adam覺 yanl覺l覺kla iki u癟ak ald覺.' haberini g繹r羹nce bu konu akl覺ma geldi :D

Allah b繹yle yanl覺l覺覺 da nasip etsin

SM-N960F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Al覺nca ya da sat覺nca piman olmad覺覺m bir saat olmad覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
azizkaya

Kay覺t: 14 Nis 2017, 01:02

Mesaj kirpi » 20 Eyl 2019, 11:09

merhaba,
big zerolar hakk覺nda dan覺acakt覺m. instagramdaki saat sat覺c覺lar覺nda g繹r羹yorum bazen bu saatlerin fiyatlar覺 ne olmal覺. yani sat覺c覺n覺n saati temiz, 癟iziksiz g繹r羹n羹yor vb. bunun uygun fiyatl覺 ya da pahal覺 olup olmad覺覺n覺 nas覺l anlayabilirim.
Kullan覺c覺 avatar覺
kirpi

Ya: 38
Kay覺t: 03 Tem 2016, 19:10

Mesaj Ankthas » 20 Eyl 2019, 21:18

kirpi yazd覺:merhaba,
big zerolar hakk覺nda dan覺acakt覺m. instagramdaki saat sat覺c覺lar覺nda g繹r羹yorum bazen bu saatlerin fiyatlar覺 ne olmal覺. yani sat覺c覺n覺n saati temiz, 癟iziksiz g繹r羹n羹yor vb. bunun uygun fiyatl覺 ya da pahal覺 olup olmad覺覺n覺 nas覺l anlayabilirim.

Fiyatlar deiiyor tabi temizliine ve orjinalliine(par癟alar覺n) g繹re ama bence 300 ile 500 lira aras覺nda olmas覺 laz覺m :thumbup:
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj goosealley » 06 Kas 2019, 15:22

Merhaba Arkadaslar, benim de big zero ile ilgili bir sorum olacak. Ebay uzerinden, big zero satan bir kisiye ulastim. Sattigi urunu "yeni ve kullanilmamis" etiketiyle satiyordu. Ozelden mesaj yazmaya karar verdim. "Eski bir urunu nasil yeni etiketiyle satiyorsun, orjinal oldugunu nerden biliyorsun" dedim. Bana soyle bir cevap verdi "Saatler sertifikasiz geliyor. 2000 li yillarda bu saatler fabrika tarafindan, ellerinde kalan orjinal parcalarla tekrar montajlandi. Saatlerde 2609 HA, 2609, 2609.1, 2609A, 2628, 2614 orjinal raketa mekanizmalar var. Saatleri acmiyoruz dolayisiyla icinde hangi mekanizma oldugunu goremiyoruz. Saatlerin hepsi "old stock from the store" olarak satiliyor.

Saatin fiyati 60 dolar.
Saatin linki bu arkadaslar: https://www.ebay.com/itm/263564406938?ul_noapp=true

Big zero cok hosuma giden bir model. Almak istiyorum. Ne dusunuyorsunuz? Saticinin soyledikleri dogru olabilir mi?

Tesekkur ederim...
Kullan覺c覺 avatar覺
goosealley

Kay覺t: 24 Au 2019, 19:09

Mesaj cengawer42 » 06 Kas 2019, 21:43

goosealley yazd覺:Merhaba Arkadaslar, benim de big zero ile ilgili bir sorum olacak. Ebay uzerinden, big zero satan bir kisiye ulastim. Sattigi urunu "yeni ve kullanilmamis" etiketiyle satiyordu. Ozelden mesaj yazmaya karar verdim. "Eski bir urunu nasil yeni etiketiyle satiyorsun, orjinal oldugunu nerden biliyorsun" dedim. Bana soyle bir cevap verdi "Saatler sertifikasiz geliyor. 2000 li yillarda bu saatler fabrika tarafindan, ellerinde kalan orjinal parcalarla tekrar montajlandi. Saatlerde 2609 HA, 2609, 2609.1, 2609A, 2628, 2614 orjinal raketa mekanizmalar var. Saatleri acmiyoruz dolayisiyla icinde hangi mekanizma oldugunu goremiyoruz. Saatlerin hepsi "old stock from the store" olarak satiliyor.

Saatin fiyati 60 dolar.

Big zero cok hosuma giden bir model. Almak istiyorum. Ne dusunuyorsunuz? Saticinin soyledikleri dogru olabilir mi?

Tesekkur ederim...

Ge癟ekten ho bir saat. Ger癟ekse bencede almak gerek. Ancak 2000 y覺l覺ndan bu g羹ne kadar da stok olarak kalabilmesi daha zor.
Hi癟bir eye ihtiyac覺m覺z yok, yaln覺z bir eye ihtiyac覺m覺z vard覺r; 癟al覺kan olmak. (Mustafa Kemal ATATRK)

襤nstagram: cengcraft
Kullan覺c覺 avatar覺
cengawer42

Kay覺t: 10 Eyl 2019, 12:44

Mesaj Kakefe » 06 Kas 2019, 22:23

goosealley yazd覺:Merhaba Arkadaslar, benim de big zero ile ilgili bir sorum olacak. Ebay uzerinden, big zero satan bir kisiye ulastim. Sattigi urunu "yeni ve kullanilmamis" etiketiyle satiyordu. Ozelden mesaj yazmaya karar verdim. "Eski bir urunu nasil yeni etiketiyle satiyorsun, orjinal oldugunu nerden biliyorsun" dedim. Bana soyle bir cevap verdi "Saatler sertifikasiz geliyor. 2000 li yillarda bu saatler fabrika tarafindan, ellerinde kalan orjinal parcalarla tekrar montajlandi. Saatlerde 2609 HA, 2609, 2609.1, 2609A, 2628, 2614 orjinal raketa mekanizmalar var. Saatleri acmiyoruz dolayisiyla icinde hangi mekanizma oldugunu goremiyoruz. Saatlerin hepsi "old stock from the store" olarak satiliyor.

Saatin fiyati 60 dolar.

Tesekkur ederim...
Saticinin soylediklerini daha once duymadim. Orjinal big z den2609.HA mekanizma vardir.
Kadran bana print gibi geldi. Cccp kalite isareti cok karismis birbirine.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Kakefe

Ya: 50
Kay覺t: 21 Nis 2013, 15:06

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 18 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners