Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Sovyet / Rus Saat Dan覺ma Masas覺

Mesaj g繹rkemk » 17 Tem 2019, 08:59

Resim

undan bi tane s繹yledim pop羹ler bir model heralde , bileni edeni var m覺d覺r ?
Kullan覺c覺 avatar覺
g繹rkemk

Kay覺t: 02 Eyl 2016, 14:57

Mesaj Ankthas » 17 Tem 2019, 09:30

g繹rkemk yazd覺:Resim

Neptune SE, Grand Vostok gibi d羹羹nebilirsin G繹rkem hocam, normal amhpibialardan daha kaliteli malzeme ve i癟ilik sunuyor. Asl覺nda bata Special Edition olarak 癟覺km覺t覺 s覺n覺rl覺 say覺da kalacakt覺 diye biliyorum ama peynir ekmek gibi sat覺l覺p ebay'da fiyat覺n覺n iki 羹癟 kat覺na al覺c覺 bulunca birka癟 parti daha 癟覺kartt覺lar imdi stokta bittik癟e yeniden 癟覺k覺yor o y羹zden eski pop羹laritesi kalmad覺. Forumda da mevcut kullan覺c覺lar覺.
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj Mandos » 17 Tem 2019, 09:40

Ne ara stoa girdi ne ara s繹ylediniz. Ben yakalayam覺yorum nedense bunlar覺 hala Classica bekliyorum :D
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj g繹rkemk » 17 Tem 2019, 11:02

Ankthas yazd覺:

Neptune SE, Grand Vostok gibi d羹羹nebilirsin G繹rkem hocam, normal amhpibialardan daha kaliteli malzeme ve i癟ilik sunuyor. Asl覺nda bata Special Edition olarak 癟覺km覺t覺 s覺n覺rl覺 say覺da kalacakt覺 diye biliyorum ama peynir ekmek gibi sat覺l覺p ebay'da fiyat覺n覺n iki 羹癟 kat覺na al覺c覺 bulunca birka癟 parti daha 癟覺kartt覺lar imdi stokta bittik癟e yeniden 癟覺k覺yor o y羹zden eski pop羹laritesi kalmad覺. Forumda da mevcut kullan覺c覺lar覺.

:thumbup:

ikinci el alacakt覺m , sahibi nereden bulucaks覺n no date , yeil nept羹n羹 diye k覺zd覺 bana indirim isteyince , bende i癟imden hadi ordan deyip meranomdan 覺smarlad覺m bi tane ama zaten bi tane varm覺 galba ben al覺nca out of stock oldu sitede :D :D

neyse gelince bi bakay覺m sevecekmiyim olmad覺 bekleyeni seveni varsa veririm bi faydam olur forumda
Kullan覺c覺 avatar覺
g繹rkemk

Mesaj SelAc » 17 Tem 2019, 17:54

g繹rkemk yazd覺:
Ankthas yazd覺:

Ben siyah覺n覺 kullan覺yorum. ok sevimli bir saat. Bileziin kalite ve kullan覺l覺l覺覺 癟ok iyi. Kadran, tepe ve kollarda bence 癟ok g羹zel. Kasa bileimde biraz ufak durdu. Ben de daha b羹y羹k bir kasaya ta覺d覺m. Asl覺nda yeil olan覺 istiyordum. Bu denk geldi. Bileiniz 18-19 cm den k羹癟羹kse 覺k duraca覺 kanaatindeyim. Deri kay覺 aparat覺 ile deri kay覺 ile de 覺k bir saat olduunu d羹羹n羹yorum. Bendeki u an bu ekilde.
:thumbup: Resim

ikinci el alacakt覺m , sahibi nereden bulucaks覺n no date , yeil nept羹n羹 diye k覺zd覺 bana indirim isteyince , bende i癟imden hadi ordan deyip meranomdan 覺smarlad覺m bi tane ama zaten bi tane varm覺 galba ben al覺nca out of stock oldu sitede :D :D

neyse gelince bi bakay覺m sevecekmiyim olmad覺 bekleyeni seveni varsa veririm bi faydam olur forumda
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj g繹rkemk » 05 Au 2019, 15:26

evet imdi yanl覺l覺kla bir yerine iki adet yeil nept羹ne ipari vermiim ne yaz覺kki , silikon kordonuda alay覺m derken silikon kordon + 羹st羹ne bi saat daha alm覺覺m :shock:

yil nept羹ne istayen var m覺 :D
Kullan覺c覺 avatar覺
g繹rkemk

Mesaj SelAc » 05 Au 2019, 17:44

Siyah覺 almasayd覺m kesin al覺rd覺m. :D
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Mesaj SelAc » 05 Au 2019, 18:40

Takas ederseniz neden olmas覺n. :P
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners