Son Günlerde Rusya'dan Saat Almak?

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Re: Son Günlerde Rusya'dan Saat Almak?

Mesaj Icarnaceast » 27 Mar 2023, 01:54

mukkubi yazdı:unipay ya da mir kartınız yoksa rus alışveriş sitelerinden alışveriş yapmanız imkansız. bazı siteler cripto para kullanabiliyor ama o da çok nadir.

Merhabalar hocam. Ödeme yöntemlerine bakmak için komandirskie.com'a baktım az önce de dediğiniz gibi unipay'dan seçim yapılıyor. Ancak ödemeye bastığımızda resimdeki gibi visa seçeneği olan normal kart bilgilerinin girildiği bir sayfaya yönlendiriyor. Ne dersiniz bu sayfadan normal banka kartı ile ödeme yapılabilir mi? Bu yolu deneyen var mıdır?
Resim
Kullanıcı avatarı
Icarnaceast

Mesaj azizduzgun23 » 25 Nis 2023, 23:27

Öncelikle merhaba. Benim bu sorun ile alakalı bir fikrim yok. Rus arkadaşım vardı onun kartı ile ödeme yaptım bugün sipariş verdim. 850 ruble fazla ödedim Türkiye'ye gönderme seçeneğini seçtiğim için. Ancak şunu merak ediyorum, bu ödemenin haricinde saat Türkiye' ye geldiğinde gümrük vs gibi herhangi bir şey için bir ücret ödeyecek miyim? Bu konuda bilgisi olan birisi varsa çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
azizduzgun23

Mesaj ardanadam » 10 Tem 2023, 13:31

Kardeşim 3 günlüğüne st.petersburg’da. Gözünü dört aç, vostok ya da raketa satan bir mağaza bulursan hemen dal içeri dedim. Hadi bakalım hayırlısı:)
Kullanıcı avatarı
ardanadam

Mesaj mubeac » 17 Oca 2024, 11:50

Merhabalar. Geçtiğimiz günlerde güvenli olduğunu düşünerek Meranom dan saat siparişi verdim.Yakın zamanda Meranom.com dan saat alan arkadaşlar varsa kargo ve gümrük sürecinde herhangi bir problem yaşadılar mı acaba ?
Kılavuzun daima yüreğin olsun, omzun üstündeki kafan değil.
Kullanıcı avatarı
mubeac

Mesaj ronin47 » 12 Şub 2024, 12:13

Resim

Selamlar forum ahalisi. Komandirskie ve Vostok tutkunlarının en çok merak ettiği şeylerden biri, Meranom siparişlerinde sıkıntı olup olmadığı olsa gerek diye düşünüyorum :) Daha önce forumda bir arkadaşımızın sorun yaşamadan Meranom'dan ürün tedarik ettiğini görünce, ilk çıktığından beri gözüme kestirdiğim Komandirskie 95060B2 için bi şansımı deneyeyim dedim. Ama öncesinde online.vostokinc.com'u bi denedim. Malum daha ucuz olduğu çünkü. Ancak vostokinc.com'dan hala visa ile ödeme yapamıyorsunuz. Bu saati 26.01 tarihinde sipariş ettim, 10.02 tarihinde elime ulaştı. Kargo dahil 137 dolar ödedim artı 163 lira gümrük vergisi çıktı. Gümrük vergisinin düşük olmasının sebebi, benim herhangi bir talebim olmamasına rağmen saatin 15 dolar olarak fatura edilmiş olması. Meraklısına duyurulur.
Mobilis in Mobili
Kullanıcı avatarı
ronin47

Mesaj tt59 » 12 Şub 2024, 12:28

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın :thumbup: Ben de 2 şubatta sipariş verdim meronom dan beklemedeyim 10 şubat itibariyle Ruayadan çıkamadı daha kargo
Kullanıcı avatarı
tt59

Mesaj ronin47 » 12 Şub 2024, 12:56

Teşekkürler. Ben Rusya'dan iki kere saat aldım. İkisinde de aynısı oldu. Kargo iki hafta kadar Rusya'da dolanmadık yer bırakmadı, sonra Türkiye'ye giriş yaptı ve 2-3 günde elime ulaştı. Ptt kötü diyoruz ama Ruslar yavaş hizmetin kitabını yazmışlar resmen :)
Mobilis in Mobili
Kullanıcı avatarı
ronin47

Mesaj syndrome23 » 20 Şub 2024, 13:49

Yorumlardan sonra ben de uzun süredir stokta denk getiremediğim Neptune SE saati aldım meranom'dan, geldiğinde yazarım.
Kullanıcı avatarı
syndrome23

ÖncekiSonraki

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 64 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners