Sami Watches H.Moser&Cie  T├╝rkiye Distrib├╝t├Âr├╝ Websitesi ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Son G├╝nlerde Rusya'dan Saat Almak?

Rus Saatleri Hakk─▒nda Bilgilere Ula┼čabilece─činiz B├Âl├╝m

Re: Son G├╝nlerde Rusya'dan Saat Almak?

Mesaj erlik » 02 Tem 2021, 09:29

Icarnaceast yazd─▒:Meronom'u hi├ž kullanmad─▒m ancak her iki siteyi de kullananlar genelde bir fark olmad─▒─č─▒n─▒ s├Âyl├╝yorlar. Komansirskie'de g├╝ncelleme olsun, wp destek hatt─▒ olsun i┼čini lay─▒─č─▒yla yap─▒yor. Forumda daha ├Ânce nadiren de olsa baz─▒ s─▒k─▒nt─▒lar (hatal─▒, defolu, bozuk saat g├Ânderimi ) ya┼čand─▒─č─▒n─▒ okumu┼čtum ancak telafi etmi┼člerdi diye hat─▒rl─▒yorum. Her ikisini kullanan biri yorum yaparsa daha sa─čl─▒kl─▒ olur diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Evet, dolar fiyatlar─▒ kurun ├╝zerinde oluyor. O y├╝zden herkes gibi ben de sat─▒n al─▒rken ruble ├╝zerinden alman─▒z─▒ tavsiye ederim.

Para birimini Ruble tutup sat─▒n almam laz─▒m de─čil mi! Bu hi├ž akl─▒ma gelmemi┼čti, ben sadece dolara ├ževirip alabilece─čimi san─▒yordum. Bu bilgi iyi oldu, bir bilene sorman─▒n ├Ânemi ortaya ├ž─▒k─▒yor burada. Bu durum TL'nin Dolar kar┼č─▒s─▒ndaki de─čerinden kaynaklan─▒yor zannediyorum, TL Ruble aras─▒ndaki fark daha az olmal─▒.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
erlik

Kay─▒t: 30 Haz 2021, 12:20

Mesaj Icarnaceast » 02 Tem 2021, 13:06

erlik yazd─▒:
Icarnaceast yazd─▒:Meronom'u hi├ž kullanmad─▒m ancak her iki siteyi de kullananlar genelde bir fark olmad─▒─č─▒n─▒ s├Âyl├╝yorlar. Komansirskie'de g├╝ncelleme olsun, wp destek hatt─▒ olsun i┼čini lay─▒─č─▒yla yap─▒yor. Forumda daha ├Ânce nadiren de olsa baz─▒ s─▒k─▒nt─▒lar (hatal─▒, defolu, bozuk saat g├Ânderimi ) ya┼čand─▒─č─▒n─▒ okumu┼čtum ancak telafi etmi┼člerdi diye hat─▒rl─▒yorum. Her ikisini kullanan biri yorum yaparsa daha sa─čl─▒kl─▒ olur diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Evet, dolar fiyatlar─▒ kurun ├╝zerinde oluyor. O y├╝zden herkes gibi ben de sat─▒n al─▒rken ruble ├╝zerinden alman─▒z─▒ tavsiye ederim.

Para birimini Ruble tutup sat─▒n almam laz─▒m de─čil mi! Bu hi├ž akl─▒ma gelmemi┼čti, ben sadece dolara ├ževirip alabilece─čimi san─▒yordum. Bu bilgi iyi oldu, bir bilene sorman─▒n ├Ânemi ortaya ├ž─▒k─▒yor burada. Bu durum TL'nin Dolar kar┼č─▒s─▒ndaki de─čerinden kaynaklan─▒yor zannediyorum, TL Ruble aras─▒ndaki fark daha az olmal─▒.

Evet, ruble ├╝zerinden almay─▒ unutmay─▒n. Hay─▒rl─▒ olsun ┼čimdiden :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Icarnaceast

Kay─▒t: 14 A─ču 2018, 23:21

Mesaj Icarnaceast » 10 Nis 2022, 00:06

Selam arkada┼člar. Sava┼č falan derken ortal─▒k ├žok kar─▒┼č─▒nca RusyaÔÇÖdan saat alma i┼čini rafa kald─▒rm─▒┼čt─▒m. Ne dersiniz ┼ču s─▒ralar meranomÔÇÖdan saat al─▒n─▒r m─▒? Yak─▒nlarda al─▒┼čveri┼č yapan oldu mu :?:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Icarnaceast

Mesaj Derici » 10 Nis 2022, 00:50

Icarnaceast yazd─▒:Selam arkada┼člar. Sava┼č falan derken ortal─▒k ├žok kar─▒┼č─▒nca RusyaÔÇÖdan saat alma i┼čini rafa kald─▒rm─▒┼čt─▒m. Ne dersiniz ┼ču s─▒ralar meranomÔÇÖdan saat al─▒n─▒r m─▒? Yak─▒nlarda al─▒┼čveri┼č yapan oldu mu :?:
Rusyaya yapt─▒r─▒mlardan dolay─▒, kredi kartlar─▒ ├žal─▒┼čm─▒yor
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Derici

Kay─▒t: 09 Mar 2021, 17:11

Mesaj Icarnaceast » 10 Nis 2022, 08:16

Derici yazd─▒:
Icarnaceast yazd─▒:Selam arkada┼člar. Sava┼č falan derken ortal─▒k ├žok kar─▒┼č─▒nca RusyaÔÇÖdan saat alma i┼čini rafa kald─▒rm─▒┼čt─▒m. Ne dersiniz ┼ču s─▒ralar meranomÔÇÖdan saat al─▒n─▒r m─▒? Yak─▒nlarda al─▒┼čveri┼č yapan oldu mu :?:

Anlad─▒m hocam te┼čekk├╝r ederim. :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Icarnaceast

Mesaj insatiable » 13 Eyl 2022, 13:52

Derici yazd─▒:

bu durum halen devam ediyor mu? ve raketa.com'dan daha ├Ânce al─▒sveri┼č yapan var m─▒? deneyimlerini ├Â─črenmek istiyorum.
"saat, ├Ânce insan─▒ g├Âsterir, sonra zaman─▒."
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
insatiable

Kay─▒t: 30 Haz 2011, 04:09

Mesaj scorpus » 23 ┼×ub 2023, 13:23

Sava┼č s├╝resince Rusya'dan saat alan oldu mu? ├ľdeme kargo vs nas─▒l ger├žekle┼čiyor
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
scorpus

Kay─▒t: 27 Tem 2019, 19:48

Mesaj mukkubi » 15 Mar 2023, 09:20

unipay ya da mir kart─▒n─▒z yoksa rus al─▒┼čveri┼č sitelerinden al─▒┼čveri┼č yapman─▒z imkans─▒z. baz─▒ siteler cripto para kullanabiliyor ama o da ├žok nadir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mukkubi

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 02 Kas 2014, 02:00

├ľnceki

D├Ân TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 9 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners