Son G├╝nlerde Rusya'dan Saat Almak?

Rus Saatleri Hakk─▒nda Bilgilere Ula┼čabilece─činiz B├Âl├╝m

Re: Son G├╝nlerde Rusya'dan Saat Almak?

Mesaj EugeneL » 21 Tem 2020, 15:07

bluefalcon yazd─▒:
EugeneL yazd─▒:Saati bug├╝n 12.30 civar─▒ Kuveyt T├╝rk banka kart─▒ ile sat─▒n ald─▒m, ├Âdeme i┼člemim onayland─▒ ve e mailime Rus bankas─▒ndan dekont geldi ama para hala hesaptan d├╝┼čmemi┼č Rusya oldu─ču i├žin bir iki g├╝n ge├ž mi hesaptan d├╝┼č├╝yor yoksa gittigidiyor'daki gibi bir ├Âdeme sistemi mi var?

Site komandirskie.com

Merhaba
Bir geli┼čme var m─▒? Bende saat alaca─č─▒m ayn─▒ siteden sizin konunuzu g├Ârd├╝m

Hocam ├Âdeme i┼či birka├ž g├╝ne onayland─▒ o konuda s─▒k─▒nt─▒ yok ama kargo i┼čleri harbiden dedikleri kadar yava┼čm─▒┼č 23 Haziran'dan beri PTT sayfas─▒nda Send item abroad da kald─▒ Russian Post'un sayfas─▒nda ise 20 Haziran'dan beri Released by custom house yaz─▒yor.

komandirskie'ye sordu─čum zaman kargo i┼člerinde yo─čunluk var beklemeniz laz─▒m cevab─▒n─▒ al─▒yorum.
Facebook'da uluslararas─▒ olan Vostok saatleri grubuna girdim orada 3 ay bile bekleyen varm─▒┼č :(
Beklemeyi g├Âze alarak ald─▒─č─▒m i├žin ┼čimdilik bir s─▒k─▒nt─▒ yok ama 2 ay─▒ ge├žerse ne yapar─▒m bilmiyorum.

Edit:├ťr├╝n bug├╝n T├╝rkiye'ye girmi┼č ama g├╝mr├╝─če tak─▒lm─▒┼č bakal─▒m bize ne kadar masraf ├ž─▒kacak :(
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EugeneL

Kay─▒t: 06 Haz 2020, 23:12

Mesaj tetriser » 01 A─ču 2020, 09:56

Saati alabildiniz mi hocam? Tam olarak hangi modeli alm─▒┼čt─▒n─▒z ve ne kadar vergi ├ž─▒kt─▒ ├Â─črenebilir miyim acaba?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tetriser

Kay─▒t: 30 Tem 2018, 21:48

Mesaj slhgzl » 01 A─ču 2020, 12:51

Ben d├╝n yap─▒ kredi world cardla almay─▒ denedim daha ├Âncede denemi┼čtim yine onay vermedi.Yapi kredi m├╝┼čteri hizmetlerini arad─▒m meranom.com dan al─▒┼čveris yapamayaca─č─▒m─▒ k─▒s─▒t konuldu─čunu s├Âylediler.Ne k─▒s─▒t─▒ oldu─čunu niye kondu─čunu o─črenemedim.Halbuki daha ├Ânce bir├žok kez al─▒┼čveri┼č yapm─▒┼čt─▒m.
Civil Engineer
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
slhgzl

Kay─▒t: 30 Nis 2017, 15:46

├ľnceki

D├Ân TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 3 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners