Son Günlerde Rusya'dan Saat Almak?

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Re: Son Günlerde Rusya'dan Saat Almak?

Mesaj EugeneL » 09 Haz 2020, 18:25

Saati bugün 12.30 civarı Kuveyt Türk banka kartı ile satın aldım, ödeme işlemim onaylandı ve e mailime Rus bankasından dekont geldi ama para hala hesaptan düşmemiş Rusya olduğu için bir iki gün geç mi hesaptan düşüyor yoksa gittigidiyor'daki gibi bir ödeme sistemi mi var?

Site komandirskie.com
Kullanıcı avatarı
EugeneL

Mesaj bluefalcon » 12 Tem 2020, 14:50

EugeneL yazdı:Saati bugün 12.30 civarı Kuveyt Türk banka kartı ile satın aldım, ödeme işlemim onaylandı ve e mailime Rus bankasından dekont geldi ama para hala hesaptan düşmemiş Rusya olduğu için bir iki gün geç mi hesaptan düşüyor yoksa gittigidiyor'daki gibi bir ödeme sistemi mi var?

Site komandirskie.com

Merhaba
Bir gelişme var mı? Bende saat alacağım aynı siteden sizin konunuzu gördüm
Kullanıcı avatarı
bluefalcon

Mesaj EugeneL » 21 Tem 2020, 15:07

bluefalcon yazdı:
EugeneL yazdı:Saati bugün 12.30 civarı Kuveyt Türk banka kartı ile satın aldım, ödeme işlemim onaylandı ve e mailime Rus bankasından dekont geldi ama para hala hesaptan düşmemiş Rusya olduğu için bir iki gün geç mi hesaptan düşüyor yoksa gittigidiyor'daki gibi bir ödeme sistemi mi var?

Site komandirskie.com

Merhaba

Hocam ödeme işi birkaç güne onaylandı o konuda sıkıntı yok ama kargo işleri harbiden dedikleri kadar yavaşmış 23 Haziran'dan beri PTT sayfasında Send item abroad da kaldı Russian Post'un sayfasında ise 20 Haziran'dan beri Released by custom house yazıyor.

komandirskie'ye sorduğum zaman kargo işlerinde yoğunluk var beklemeniz lazım cevabını alıyorum.
Facebook'da uluslararası olan Vostok saatleri grubuna girdim orada 3 ay bile bekleyen varmış :(
Beklemeyi göze alarak aldığım için şimdilik bir sıkıntı yok ama 2 ayı geçerse ne yaparım bilmiyorum.

Edit:Ürün bugün Türkiye'ye girmiş ama gümrüğe takılmış bakalım bize ne kadar masraf çıkacak :(
Kullanıcı avatarı
EugeneL

Mesaj tetriser » 01 Ağu 2020, 09:56

Saati alabildiniz mi hocam? Tam olarak hangi modeli almıştınız ve ne kadar vergi çıktı öğrenebilir miyim acaba?
Kullanıcı avatarı
tetriser

Mesaj slhgzl » 01 Ağu 2020, 12:51

Ben dün yapı kredi world cardla almayı denedim daha öncede denemiştim yine onay vermedi.Yapi kredi müşteri hizmetlerini aradım meranom.com dan alışveris yapamayacağımı kısıt konulduğunu söylediler.Ne kısıtı olduğunu niye konduğunu oğrenemedim.Halbuki daha önce birçok kez alışveriş yapmıştım.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj johnblack » 13 Eyl 2020, 09:31

EugeneL yazdı:
bluefalcon yazdı:

Site komandirskie.com

Merhaba

Hocam ödeme işi birkaç güne onaylandı o konuda sıkıntı yok ama kargo işleri harbiden dedikleri kadar yavaşmış 23 Haziran'dan beri PTT sayfasında Send item abroad da kaldı Russian Post'un sayfasında ise 20 Haziran'dan beri Released by custom house yazıyor.

komandirskie'ye sorduğum zaman kargo işlerinde yoğunluk var beklemeniz lazım cevabını alıyorum.
Facebook'da uluslararası olan Vostok saatleri grubuna girdim orada 3 ay bile bekleyen varmış :(
Beklemeyi göze alarak aldığım için şimdilik bir sıkıntı yok ama 2 ayı geçerse ne yaparım bilmiyorum.

Edit:Ürün bugün Türkiye'ye girmiş ama gümrüğe takılmış bakalım bize ne kadar masraf çıkacak :(

Eninde sonunda gelir hocam
Kullanıcı avatarı
johnblack

Mesaj SelAc » 19 Oca 2021, 23:47

Arkadaşlar geçtiğimiz ay Komandirskie'den bir saat aldım. Saatin saniye kolu düzensiz hareket ediyor. Saat geri kalmıyor. Bazen durup kısa bir süre sonra çalışmaya devam ediyor. Sorun için e posta gönderdim. Başka bir alışverişte 700 ruble geri öderiz dediler. Geri ödeme için kupon numarası falan göndermediler. Alım için deneme yaptım indirim de olmadı. Buna benzer bir sorun yaşayan oldu mu acaba?

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@zamankoleksiyoneri
Kullanıcı avatarı
SelAc

Mesaj kbtrgt » 20 Oca 2021, 00:18

Bende rus saati almak istiyorum 200-300 daha verip türkiyedeki bireysel satıcılardan almak daha mı mantıklı şuan?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
kbtrgt

ÖncekiSonraki

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 32 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners