komandirskie den saat sipari┼či ?

Rus Saatleri Hakk─▒nda Bilgilere Ula┼čabilece─činiz B├Âl├╝m

Re: komandirskie den saat sipari┼či ?

Mesaj rtalhaustun » 09 ┼×ub 2019, 15:22

Balahor yazd─▒:Meronom ├╝zerinden alm─▒┼čt─▒m ben komandirskie saatimi ve saat ├žok g├╝zeldi ama maalesef malzeme kalitesi fiyat─▒n─▒ yans─▒t─▒yor. Benimkinin kurma kolu paslanm─▒┼čt─▒ :cry: dikkatli bak─▒m gerektirir yani.
Kurma kolunun paslanmaz─▒ da var hocam, sat─▒n alabilirsiniz.
rtuhorology.com
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
rtalhaustun

Kay─▒t: 22 Oca 2016, 02:07

Mesaj SelAc » 10 ┼×ub 2019, 20:32

Arkada┼člar ben iki al─▒┼čveri┼č yapt─▒m komandirskie. com dan. ─░lk kargo kayboldu. Kaybolan par├žalar─▒ ikincisi ile g├Ânderdiler. ─░kinci kargo 15 g├╝nde elime ula┼čt─▒. Bir tak─▒m kol sipari┼č etmi┼čtim. Koymay─▒ unutmu┼člar. Nato kay─▒┼č alm─▒┼čt─▒m 22mm 20mm g├Ândermi┼čler. Yanl─▒┼č gelen par├ža ve koymay─▒ unuttuklar─▒ ├╝r├╝n i├žin geri ├Âdeme yapt─▒lar. Biri hesab─▒ma geldi. Di─čeri gelmedi. E posta olarak her ikisinin de makbuzu g├Ânderildi. Gelmeyen ├Âdemenin hata kayna─č─▒n─▒ bilmiyorum. ─░ki tane de komandirskie k35 saat alm─▒┼čt─▒m sa─člam geldiler. Vostok modlama bilgi konusunda foto─čraflar─▒ var. Bakabilirsiniz. ├ľzg├╝r bey de al─▒┼čveri┼č yapm─▒┼čt─▒. Onunki sorunsuz gelmi┼č. Netice itibar─▒ ile ufak sorunlar olsa da fiyatlar daha uygun. Karar sizin.
AT--AVRAT--SAAT
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SelAc

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj morningstar » 10 ┼×ub 2019, 20:36

Bende gecen g├╝n siparis verdim.Bakalim 2 hafta icinde elime ulasir diye tahmin ediyorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
morningstar

Ya┼č: 23
Kay─▒t: 25 A─ču 2018, 23:45

Mesaj juven » 12 ┼×ub 2019, 22:27

bir s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒km─▒yor arkada┼člar.4 saat 1 kordon sipari┼č verdim.25 g├╝n gibi bir s├╝rede geldi.kargo ├╝lkemize gelince PTT den takibini yapabilirsiniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
juven

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 09 Oca 2019, 23:14

├ľnceki

D├Ân TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 4 misafir

Click to Discover Baselworld 2019 - Official Press Partner TSF Turkey Watch Forum

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners