TSF Yaz 2023 Bronz Bilekler / Daily Summer Wrist Check

Her An Her Yerde Saat Günlüğü

Re: TSF Yaz 2019 Bronz Bilekler / Daily Summer Wrist Check

Mesaj Ankthas » 01 Eki 2019, 09:30

kiwi21 yazdı:
Ankthas yazdı:
Maradona yazdı:
Ankthas yazdı:Eylül'ü de bitirdik, iyi bir hafta olsun herkes için...

Resim
Yakıştı sana bu... Güle güle kullan... [emoji106][emoji120]

Visodate ile minik bir karşılaştırma yapsan mesela Deniz, neler söylersin? Klasman farkı olsa da merak ediyorum düşüncelerini açıkçası...

Çok teşekkürler :champ: Abi visodate'i falan donunda sallar, işçilik olarak çok çok üstte. Mesela Visodate'in tepesi çok zor kurulurdu, bu çok rahat. Kadranın çift dokulu olması çok güzel bir derinlik hissi veriyor, kollar ve indekslerin kesimi çok daha profesyonel. Bileziği hem şık hem de hafif ve konforlu, Visodate'in deri kayışı çok sertti, kılları falan çektirirdi aşırı rahatsızdı. Benim Visodate şansıma gayet iyi zaman tutuyordu +5 saniye gibi ama bu Tag tam bir canavar, 3 haftada +15 saniye saptı toplamda. Baz mekanizma aynı ama Tag çok iyi modifiye etmiş belli ki harika zaman tutuyor, quartz gibi. Tek derdi siyah kadran çok parlama yapıyor, o da fotoğraf çekerken sıkıntı oluyor bir tek, iyi yanı ışıl ışıl herkes farkedip övüyor iyi oluyo, rolexin olayını anladım cidden [emoji38]

Ama tabi ciddi de bir bütçe farkı var bence Visodate kendi bütçesindeki dressler arasında rakipsiz, yani hala 1500'e bulunuyor heralde şu anda o paraya SKX bile alınamıyor.
Deniz, saati full kadran uzerine kapatip kadrani koyu siyah yapmaya calis. Gerci bu durum yaziyla nasil anlatilir bilemedim ama, ayni durumi skx, seiko 5 arabic ile yasadigimdan anlayabiliyorum. Bir gun denk gelirsek beraber fotograflariz [emoji13]

Hahah anladım anladım ben de SKX009'da öyle yapıyorum üstüne kapanıyorum gölge yapıyorum kafamla falan ama kadran mat olduğu için yansıma yapmıyor, fakat bunda yapınca kabak gibi kendim çıkıyorum bi ara öyle atarım forum yakışıklı görsün :lol:
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Ankthas » 01 Eki 2019, 09:34

Mandos yazdı:
Ankthas yazdı:
Maradona yazdı:

Resim

Visodate ile minik bir karşılaştırma yapsan mesela Deniz, neler söylersin? Klasman farkı olsa da merak ediyorum düşüncelerini açıkçası...

Çok teşekkürler :champ: Abi visodate'i falan donunda sallar, işçilik olarak çok çok üstte. Mesela Visodate'in tepesi çok zor kurulurdu, bu çok rahat. Kadranın çift dokulu olması çok güzel bir derinlik hissi veriyor, kollar ve indekslerin kesimi çok daha profesyonel. Bileziği hem şık hem de hafif ve konforlu, Visodate'in deri kayışı çok sertti, kılları falan çektirirdi aşırı rahatsızdı. Benim Visodate şansıma gayet iyi zaman tutuyordu +5 saniye gibi ama bu Tag tam bir canavar, 3 haftada +15 saniye saptı toplamda. Baz mekanizma aynı ama Tag çok iyi modifiye etmiş belli ki harika zaman tutuyor, quartz gibi. Tek derdi siyah kadran çok parlama yapıyor, o da fotoğraf çekerken sıkıntı oluyor bir tek, iyi yanı ışıl ışıl herkes farkedip övüyor iyi oluyo, rolexin olayını anladım cidden :lol:

Ama tabi ciddi de bir bütçe farkı var bence Visodate kendi bütçesindeki dressler arasında rakipsiz, yani hala 1500'e bulunuyor heralde şu anda o paraya SKX bile alınamıyor.

Samimi bir değerlendirme olmuş :) SKX piyasası garip bir şekilde şişti ve şişmeye devam ediyor. Yurtdışı fiyatları da böyle. Tamam ikonik dedik de bu kadar da değil :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçen forumda 2000 lira istedi birisi ikinci eline :lol:
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Mandos » 01 Eki 2019, 09:47

Ankthas yazdı:
Mandos yazdı:
Ankthas yazdı:
Maradona yazdı:

Resim

Çok teşekkürler :champ: Abi visodate'i falan donunda sallar, işçilik olarak çok çok üstte. Mesela Visodate'in tepesi çok zor kurulurdu, bu çok rahat. Kadranın çift dokulu olması çok güzel bir derinlik hissi veriyor, kollar ve indekslerin kesimi çok daha profesyonel. Bileziği hem şık hem de hafif ve konforlu, Visodate'in deri kayışı çok sertti, kılları falan çektirirdi aşırı rahatsızdı. Benim Visodate şansıma gayet iyi zaman tutuyordu +5 saniye gibi ama bu Tag tam bir canavar, 3 haftada +15 saniye saptı toplamda. Baz mekanizma aynı ama Tag çok iyi modifiye etmiş belli ki harika zaman tutuyor, quartz gibi. Tek derdi siyah kadran çok parlama yapıyor, o da fotoğraf çekerken sıkıntı oluyor bir tek, iyi yanı ışıl ışıl herkes farkedip övüyor iyi oluyo, rolexin olayını anladım cidden :lol:

Samimi bir değerlendirme olmuş :) SKX piyasası garip bir şekilde şişti ve şişmeye devam ediyor. Yurtdışı fiyatları da böyle. Tamam ikonik dedik de bu kadar da değil :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçen forumda 2000 lira istedi birisi ikinci eline :lol:

Yani sıfırı zaten o kadar 5 günde geliyor kapıya. :) Ben de Alpinist ararken yaşamıştım bu durumu sıfırı daha ucuzdu sıfır aldım :lol:
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj Alkım » 01 Eki 2019, 10:12

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Alkım

Mesaj tolkhan » 01 Eki 2019, 10:21

Güne güzel bir kaplumbağa ile başlayalım.Resim

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
tolkhan

Mesaj SelAc » 01 Eki 2019, 10:57

SelamlarResim

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@zamankoleksiyoneri
Kullanıcı avatarı
SelAc

Mesaj SelAc » 01 Eki 2019, 10:58

SelamlarResim

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@zamankoleksiyoneri
Kullanıcı avatarı
SelAc

Mesaj Ufkynl » 01 Eki 2019, 11:18

Günaydın.Resim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var - Daily Wrist Check

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 38 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners