TSF Rolex Only Crown Club / Sadece Rolex

Rolex Saatler İle İlgili Tüm Konuları Bulabileceğiniz Bölüm

Re: TSF Rolex Only Crown Club / Sadece Rolex

Mesaj SeiKinetic » 22 Kas 2017, 00:19

Olay böyle ise geçmiş olsun. Mağduriyetin giderilmesi dileğiyle. Olumsuz yorumları da şahsi algılamayın lütfen. Çakma kullanıp, anlaşılınca çark edip "aaa öyle miymiş yahu? Bir arkadaşım aldı hemen ileteyim" tarzı piyasada pek yaygın, malum. Siz de bu öfkenin kurbanı olmuşsunuz kısaca. Olayın aydınlatılmasında emeği geçen üyelerimize kendi adıma teşekkür ediyorum. Tekrar geçmiş olsun.
Tutto ha una maniera.
Kullanıcı avatarı
SeiKinetic

Mesaj akheron » 22 Kas 2017, 00:48

nzmokur yazdı:
akheron yazdı:
nzmokur yazdı:
coolfire yazdı:Kadran bezel oranı tuhaf geldi bana da...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Akrep ve yelkovan a bakın. Ve orjinaldekine bakın. Çok bariz.... Ne diye fake saati koyarsın ki arkadaş!

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayın nzmokur fake olduğunu bilsem koymazdım. Sizin için sıkıntı yaratıyorsa kaldırılsın paylaşımlar. Koymam iyi olmuş bu sayede kandırılmış bir arkadaşım hakkını arayacak bir de bu açıdan bakın olaya. İnsanlarla iletişiminizde ön yargılı olmanız buraya fake bir saat koyulmasından daha elim bir konu olduğunu düşünüyorum. Kasıtlı yapılmış bir olay değildir. Zaten bu forumdaki bu işten anlayan usta arkadaşlarımızın sayısı oldukça fazla. Sahte bir saat ile bu forumda insanları kandırmak kolay değil. Görüldüğü üzere benim dahi gerçek sandığım saatin sahte olduğu dost canlısı arkadaşlarımız sayesinde ortaya çıkmıştır. Kaldı ki böyle bir amaca da hizmet etmek istemem. Sizin yazdığınıza göre kasıtlı olarak fake bir saati paylaşmış olarak lanse ediliyorum. Hakkıma giriyorsunuz. İnsanları yargılamadan önce paylaşımıma yorum yapan diğer arkadaşlarımız gibi sizde anlayış göstererek yardımcı olmaya çalışsanız forum içinde katkı sağlayıcı olur diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben arkadaşınız da biliyordur, belki size sahte olduğunu söylemek istememiştir demek istedim. Hakka hukuka girdiğim yok tekrar okuyun lütfen mesajımı...

Ne diye fake saat koyarsın ki arkadaş! sözünüz biraz üzdü beni o yüzden demiştim ama sıkıntı yok insanların anlayışı farklı farklı maalesef bu yüzden de sizi suçlamıyorum. Uzatmanın da anlamı yok kusura bakmayın. İyi forumlar

Kullanıcı avatarı
akheron

Mesaj akheron » 22 Kas 2017, 00:54

SeiKinetic yazdı:Olay böyle ise geçmiş olsun. Mağduriyetin giderilmesi dileğiyle. Olumsuz yorumları da şahsi algılamayın lütfen. Çakma kullanıp, anlaşılınca çark edip "aaa öyle miymiş yahu? Bir arkadaşım aldı hemen ileteyim" tarzı piyasada pek yaygın, malum. Siz de bu öfkenin kurbanı olmuşsunuz kısaca. Olayın aydınlatılmasında emeği geçen üyelerimize kendi adıma teşekkür ediyorum. Tekrar geçmiş olsun.

Forumda henüz çok yeniyim farkında olmadan yapılan bir paylaşımdı. Ancak ben bu paylaşımın arkadaşımın dolandırılmaktan kurtulmasına vesile olduğu için mutluyum. Arkadaşımın ismi Süleyman Uysal’dır. Burdur barosuna kayıtlı avukattır kendisi. Yardımcı olan arkadaşlara da teşekkür ediyor. En kısa sürede kendisi de foruma katılım sağlayacaktır. Eğer hala daha buna inanmayan arkadaşlar ve benim kasıtlı olarak bu paylaşımı yaptığım düşünenler varsa özelden numarasını da atabilirim görüşebilirler. Olay kesinlikle kasıtlı değildir. Zaten böyle bir forumda birinci sınıf bir sahte saat de atsam bunun sahte olduğunu buradaki saat konusunda uzman arkadaşlar anlayacaktır. Bu forumda kasıtlı bir paylaşım kesinlikle yapılamaz diye düşünüyorum. Herkese iyi forumlar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
akheron

Mesaj coolfire » 22 Kas 2017, 02:34

Lütfen arkadaşınızın saati nereden aldığını da paylaşır mısınız? Böylelikle foruma faydası da olur belki...

Kullanıcı avatarı
coolfire

Mesaj akheron » 22 Kas 2017, 10:29

coolfire yazdı:Lütfen arkadaşınızın saati nereden aldığını da paylaşır mısınız? Böylelikle foruma faydası da olur belki...

Tam ismini ve adresini öğrenip paylaşayım Burdur ilinden alındı saat

Kullanıcı avatarı
akheron

Mesaj rolexcollector » 22 Kas 2017, 13:08

Skydweller Resim

The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj Salihizmir » 23 Kas 2017, 00:20

Birde saatin sertifikasını merak ettim allah bilir eski tip sertifikadir ama bu model 2015 sonrası olduğu icin mecbur yeni tiple gelmesi gerek allah bilir sahte sertifikayi eski tip yapmislardir.Birde Öner’im saatin kasası altın olduğu icin baya bi ağır olucak en azindan ozkutle olarak detaylara takilmadan basit bir saat sever bile direk anlar:)

Kullanıcı avatarı
Salihizmir

Mesaj Cruciatus » 23 Kas 2017, 11:34

Resim

Kullanıcı avatarı
Cruciatus

ÖncekiSonraki

Dön TSF Rolex Crown Club

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners