TSF Üyelerine Özel İndirimli Lüks Saat Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız

Saatlerimiz: Toplu Aile Fotoğrafı

Her An Her Yerde Saat Günlüğü

Re: Saatlerimiz: Toplu Aile Fotoğrafı

Mesaj ekdellal » 24 Haz 2018, 12:49

Cruciatus yazdı:Bu arkadaşlar da benden.. Uzun zamandır çekmeyi planlıyordum bugüne kısmetmiş..

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bana göre, naçizane, TSF’in en “başarılı” ailesi [emoji122] Bir tek en sondaki Hamilton’u beğenmedim. Diğerlerinin alayı bütçe oldukça alınacak saatler listemde bir kısmı hayal olarak kalacak olsa bile. Tebrikler [emoji122]

Kullanıcı avatarı
ekdellal

Mesaj Cruciatus » 24 Haz 2018, 13:14

ekdellal yazdı:
Cruciatus yazdı:Bu arkadaşlar da benden.. Uzun zamandır çekmeyi planlıyordum bugüne kısmetmiş..

Resim

Bana göre, naçizane, TSF’in en “başarılı” ailesi [emoji122] Bir tek en sondaki Hamilton’u beğenmedim. Diğerlerinin alayı bütçe oldukça alınacak saatler listemde bir kısmı hayal olarak kalacak olsa bile. Tebrikler [emoji122]

Teşekkür ederim.. Açıkçası gururlandım :)
Yalnız Hamilton’a haksızlık etmeyelim. Tüm o saatler içinde bilekte en rahat saat kendisi..

Kullanıcı avatarı
Cruciatus

Mesaj KaraSinek » 24 Haz 2018, 14:20

Saat sayımı 6 kutuda +1 bilekte olmak üzere 7ye düşürmeyi başardım;

1)Meistersinger Perigraph AM1007
2)Lüm-tec M53 CuSn8 bronze 155/300 limited
3)Poljot flight captain cal3133 236/300 limited
4)Seiko Prospex Divers SRP775
5)Seiko Prospex Divers SRPB51
6)Seiko Sportura Chronograph SNAE77
+1)Casio Protrek PRG-240-1ER

Resim
En son KaraSinek tarafından 24 Haz 2018, 20:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
https://www.instagram.com/karasinek666/
Kullanıcı avatarı
KaraSinek

Mesaj Mandos » 24 Haz 2018, 15:26

KaraSinek yazdı:Saat sayımı 6 kutuda +1 bilekte olmak üzere 7ye düşürmeyi başardım;

Meistersinger Perigraph AM1007
Lüm-tec M53 CuSn8 bronze 155/300 limited
Poljot flight captain cal3133 236/300 limited
Seiko Prospex Divers SRP775
Seiko Prospex Divers SRPB51
Seiko Sportura Chronograph SNAE77
Casio Protrek PRG-240-1ER

Resim

Güzel bir aile olmuş özellikle ilk ve son saatler :champ:

Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj HknDrsn » 24 Haz 2018, 20:38

Hep merak etmişimdir bir aile yaratılırken nelere dikkat ediliyor ?
Şimdi bakıyorum adamın elinde bir birinin benzeri 4 farklı marka Diver, 5 tane farklı marka Dress, 3 tane farklı marka Pilot, 4 tane farklı marka Dijital vs vs 20'ye yakın saat var. Bir haftada 7 gün olduğuna göre saatlere sıra nasıl geliyor ? Bende de 8 saat vardı çok fazla olduğunu ve sıra gelmediğini düşünerek 5 taneye düşürdüm. Şöyle düşündüğümde saatlerimin hiç biri birbirine benzemiyor hiçte benzemedi. Nedir bu işin püf noktası bir ailede ideal saat sayısı kaç olmalı?
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj Mandos » 24 Haz 2018, 21:00

byakrep yazdı:Hep merak etmişimdir bir aile yaratılırken nelere dikkat ediliyor ?
Şimdi bakıyorum adamın elinde bir birinin benzeri 4 farklı marka Diver, 5 tane farklı marka Dress, 3 tane farklı marka Pilot, 4 tane farklı marka Dijital vs vs 20'ye yakın saat var. Bir haftada 7 gün olduğuna göre saatlere sıra nasıl geliyor ? Bende de 8 saat vardı çok fazla olduğunu ve sıra gelmediğini düşünerek 5 taneye düşürdüm. Şöyle düşündüğümde saatlerimin hiç biri birbirine benzemiyor hiçte benzemedi. Nedir bu işin püf noktası bir ailede ideal saat sayısı kaç olmalı?

Ben buna kafa yordum yakın zamanda. Sonra 5li kutu almaya karar verdim. Kutu dolmadığı için şu an 5 saat olur diyorum ama belki 5 kutu 1 kol olarak devam edebilirim. Okuduğum kadarıyla insanlar genelde 5 saat yerine 1 tane Omega daha iyidir mantığında.

Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj ÜmitYüksel » 24 Haz 2018, 23:09

byakrep yazdı:Hep merak etmişimdir bir aile yaratılırken nelere dikkat ediliyor ?

Günde 2 ayrı saat takıyorum [emoji51]

Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj HknDrsn » 24 Haz 2018, 23:36

asuspc yazdı:

Günde 2 ayrı saat takıyorum [emoji51]

Gününü dolu dolu yaşayanlar ve Ekonomik anlamda iyi durumda olduğunu bildiğim bir kaç abimde aynı şekilde kullanıyor. Sabah işe gidiyor akşam çıkıp eve gidiyor üst baş değişiyor koldaki saatte değişiyor. Yada öğlen sonra giyimle birlikte saati değiştirende var. Bizimkisi daha sıradan ve rutin ev iş arası olduğu için eve girdinmi olay bitiyor :D Tabi evden dışarıya çıkarsam üst başı değiştirdikten sonra saatide değişiyorum tabi bu sık bir durum değil. Peki siz nasıl yapıyorsunuz ?
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

ÖncekiSonraki

Dön TSF Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var - Daily Wrist Check

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 45 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners