Click To Discover The New Ulyyse Nardin Marine Chronograph / Yeni Ulyyse Nardin Marine Chronograph'─▒ Ke┼čfetmek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Seiko Presage SRQ021 vs Tag Heuer Monza Re-Issue

├çe┼čitli Saat Modellerinin Kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒ld─▒─č─▒ B├Âl├╝m

Sizin Tercihiniz?

Seiko Presage SRQ021 Limited Edition
12
44%
Tag Heuer Monza Chronograph Re-Issue
15
56%

Toplam oy : 27

Re: Seiko Presage SRQ021 vs Tag Heuer Monza Re-Issue

Mesaj Tolgi06 » 10 Oca 2017 15:01

Yorumlar i├žin te┼čekk├╝rler arkada┼člar :champ:
Bayad─▒r buraya ba┼čl─▒k a├žm─▒yorduk. Ge├žmi┼čte a├žarken de ben hep saatin etiket fiyat─▒ndan ziyade al─▒nabilir fiyat─▒n─▒ ele al─▒yordum(kendi ad─▒ma). Burada da benzer mant─▒kta hareket etmi┼čtim a├ž─▒k├žas─▒, bu nedenle fiyat k─▒sm─▒n─▒ ├žok dikkate almad─▒m :)
Bu iki modeli almam─▒n sebebiyse ikisinin de ge├žmi┼či baz alan, heritage DNA's─▒ ta┼č─▒yor olu┼čuydu. Bu nedenle kasa rengi vs gibi detaylar─▒ dikkate almam─▒┼čt─▒m.

K─▒sacas─▒ ba┼čl─▒k hareketlensin, gelecek kar┼č─▒la┼čt─▒rmalarda da paslar─▒m─▒z─▒ atabiliriz belki :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tolgi06

Ya┼č: 27
Kay─▒t: 03 Nis 2010 23:20

Mesaj sedir » 10 Oca 2017 18:19

TSF' nin ne diyece─či belli olmuyor i┼čte. Hen├╝z nihai karar i├žin erken olsa da Seiko Presage'─▒n Monza'n─▒n ├Ân├╝nde gitmesi benim a├ž─▒mdan hayret verici.
Vakit nakittir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sedir

Ya┼č: 54
Kay─▒t: 07 Nis 2010 21:03

Mesaj khef » 10 Oca 2017 20:06

─░kisi de ├žok sevdigim modeller. Fiyattan ba─č─▒ms─▒z onume getirseler ve sec birini deseler Monza derim. Fakat kriterlerden biri de fiyat oldu─čuna g├Âre, bu ├žarp─▒┼čmay─▒ kazanan kesinlikle presage olur. Zaten hali haz─▒rda SRQ019 kullaniyorum. Taraf tuttugum anla┼č─▒l─▒yordur. :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
khef

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 07 Mar 2014 13:02

Mesaj SeiKinetic » 10 Oca 2017 23:23

Yaln─▒z yorum yap─▒nca anketi cevaplamay─▒ unutuyoruz san─▒r─▒m, sonradan farkettim ben de. Ba┼ča ba┼č gidiyor. Seiko'dan fark bekliyordum kendi ad─▒ma ama Monza'n─▒n tasar─▒m─▒ t├╝m eksileri kapat─▒yor anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla. Bakal─▒m neler olacak. Te┼čekk├╝rler konu i├žin bu arada.
Tutto ha una maniera.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SeiKinetic

Kay─▒t: 08 Tem 2016 10:14

Mesaj fortis » 11 Oca 2017 02:31

├ľzg├╝n tasar─▒m─▒, mekanizma g├╝venirli─či, marka alg─▒s─▒ Monza'y─▒ ├Ân plana ├ž─▒kar─▒yor. A├ž─▒k├žas─▒ bu kap─▒┼čmada Seiko'nun tek avantaj─▒ fiyat─▒. Ama d├Âvizin durdurulamaz y├╝kseli┼či, ekonomik durgunluk ve gelecek kayg─▒s─▒ fiyat konusunu art─▒k asli unsur haline getirdi. :(

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fortis

Kay─▒t: 29 Eyl 2016 16:54

Mesaj Bond » 12 Oca 2017 01:17

Bence Monza daha g├╝zel bir saat ama USD'nin 4 TL oldu─ču bir ortamda sadece g├╝zellik para etmiyor :D

Tapatalk ├╝zerinde anket ├žal─▒┼čm─▒yor bildi─čim kadar─▒ ile ama TSF ├╝yeleri zaten se├žimini neredeyse T├╝rkiye'ye gelen t├╝m Limitli Presage Seikolar─▒ sat─▒n alarak daha ├Ânce yapm─▒┼čt─▒ :shock: :D :thumbup: Hatta Sirkeciden ge├žerken bir Seiko Presage Limited al─▒p ├ž─▒kt─▒m gibi bir mesaj hat─▒rlar gibiyim :lol: :roll:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 43
Kay─▒t: 14 Eki 2009 21:36

Mesaj kilimanjaro » 12 Oca 2017 01:41

Kesinlikle presage.Anketin a├ž─▒ld─▒─č─▒ g├╝n oyumu direk seikoya verdim.Evet monza n─▒n tasar─▒m─▒ g├╝zel ama bu yeter mi ? sadece tasar─▒ma bakacak olsak moda markalar─▒n bir ton ┼č─▒k tasar─▒m─▒ var.Hem fiyat olarak , hem de in house mekanizmas─▒yla presage sollar ge├žer.Tag da akl─▒n─▒ ba┼č─▒na als─▒n , tembelli─či b─▒rak─▒p arge yat─▒r─▒m─▒ yaps─▒n.Al mekanizmay─▒ Ahmet a─čadan sat gariban Mehmete ... yerse Anadolu ├žocu─ču
Ne kadar farkl─▒ olursa olsun, sana ait olmayana tenezz├╝l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge├žme

Ernesto Che GUEVARA
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kilimanjaro

Ya┼č: 43
Kay─▒t: 15 Eki 2014 21:43

Mesaj eyimen » 12 Oca 2017 09:01

kilimanjaro yazd─▒:Kesinlikle presage.Anketin a├ž─▒ld─▒─č─▒ g├╝n oyumu direk seikoya verdim.Evet monza n─▒n tasar─▒m─▒ g├╝zel ama bu yeter mi ? sadece tasar─▒ma bakacak olsak moda markalar─▒n bir ton ┼č─▒k tasar─▒m─▒ var.Hem fiyat olarak , hem de in house mekanizmas─▒yla presage sollar ge├žer.Tag da akl─▒n─▒ ba┼č─▒na als─▒n , tembelli─či b─▒rak─▒p arge yat─▒r─▒m─▒ yaps─▒n.Al mekanizmay─▒ Ahmet a─čadan sat gariban Mehmete ... yerse Anadolu ├žocu─ču

+1 diyorum. En azindan Calibre 1887 konabilirdi Monza'ya..
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eyimen

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 13 Tem 2015 22:54

Mesaj Baran » 12 Oca 2017 20:32

Monza :champ:

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Baran

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 02 ┼×ub 2011 23:10

├ľnceki

D├Ân TSF Saat Sava┼člar─▒ - Watch Wars Arena

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners