Hobilerimiz

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Hobilerimiz

Mesaj onboardx » 26 Kas 2014, 16:02

Teşekkürler :thumbup:
Kullanıcı avatarı
onboardx

Mesaj Miriel » 28 Kas 2014, 09:28

Kullanırken zevk alabileceğim RC Cars fiyatları ne kadardan başlıyor ? Forumda ilginenler vardı diye hatırlıyorum.
NOBLESSE OBLIGE!
Kullanıcı avatarı
Miriel

Mesaj Baran » 28 Kas 2014, 10:59

Benzinli RC ler cok guzel ama her kullanimdan sonra sökup temizlemek gerekiyor.Elektirikli guclu RC lerde var ama onlardada goruntu var ses yok.Bide drift specmi drag specmi ne istiyorsun Miriel onada karar vermen gerekiyor.Alacagin arac birsure sonra yetersiz gelecektir ve upgrade modifiye ekipmanlarina yoneleceksin onlarda pek ucuz degil o yuzden benim önerim bastan alirken iyi bisey alman yonunde.
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj onboardx » 28 Kas 2014, 14:04

@Miriel, ben bu konuda alışveriş için http://www.rc711.com sitesini tavsiye ederim. kendime buradan bir fpv sistem aldım.
Kullanıcı avatarı
onboardx

Re: Ynt: Hobilerimiz

Mesaj Miriel » 28 Kas 2014, 23:00

Baran yazdı:Benzinli RC ler cok guzel ama her kullanimdan sonra sökup temizlemek gerekiyor.Elektirikli guclu RC lerde var ama onlardada goruntu var ses yok.Bide drift specmi drag specmi ne istiyorsun Miriel onada karar vermen gerekiyor.Alacagin arac birsure sonra yetersiz gelecektir ve upgrade modifiye ekipmanlarina yoneleceksin onlarda pek ucuz degil o yuzden benim önerim bastan alirken iyi bisey alman yonunde.

Baran abi ayrıntılı cevap için teşekkürler. Bugün sınavım vardı ancak yazıyorum. :)

Benzinli aldığım takdirde kardeşim ağırlıklı kullanacagi için zor olacaktır. Elektrikli iyi bir Drag RC ne kadara mal olur ?

onboardx yazdı:@Miriel, ben bu konuda alışveriş için http://www.rc711.com sitesini tavsiye ederim. kendime buradan bir fpv sistem aldım.

Site tavsiyesi için teşekkürler. :champ:
NOBLESSE OBLIGE!
Kullanıcı avatarı
Miriel

Mesaj Baran » 28 Kas 2014, 23:10

Forumlarina uye olup bulusmalara katilmadikca drag RC nin pek keyifli olacagini dusunmuyorum.Onlarin dönüş caplari kisitli oluyor ve cok cabuk gozden kayboluyor goremiyosun.Ben olsam drift spec RC lerden alirdim onlar hem kapali alanda hem acik alanda keyifli oluyor tabureyi koyucan gozunun onunde oynayacaksin kukalari satiliyor kendi pistini yaraticaksin yanla dur :) Bulusmalardada cogunluk drift oluyor.Tabi kisisel tercih.Elektrikli RC lerde ust limit yok benzinliden bile hizli elektrikli RC ler var modifiyeli.
Kullanıcı avatarı
Baran

Re: Ynt: Hobilerimiz

Mesaj Miriel » 28 Kas 2014, 23:26

Baran yazdı:Forumlarina uye olup bulusmalara katilmadikca drag RC nin pek keyifli olacagini dusunmuyorum.Onlarin dönüş caplari kisitli oluyor ve cok cabuk gozden kayboluyor goremiyosun.Ben olsam drift spec RC lerden alirdim onlar hem kapali alanda hem acik alanda keyifli oluyor tabureyi koyucan gozunun onunde oynayacaksin kukalari satiliyor kendi pistini yaraticaksin yanla dur :) Bulusmalardada cogunluk drift oluyor.Tabi kisisel tercih.Elektrikli RC lerde ust limit yok benzinliden bile hizli elektrikli RC ler var modifiyeli.

Abi ben o kadar profesyonel bir şekilde düşünmüyorum. Bütçeme uyarsa kardesime alırım. O da daha çok büyük değil o kadar profosyonel bir şeyi hem kullanamaz hem de tehlikeli olur.
NOBLESSE OBLIGE!
Kullanıcı avatarı
Miriel

Mesaj onboardx » 12 Şub 2015, 10:02

Var mı drone uçuran benim gibi :)
Kullanıcı avatarı
onboardx

ÖncekiSonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 35 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners