TSF Yabancı Dizi Tavsiyeleri

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

TSF Yabancı Dizi Tavsiyeleri

Mesaj tigers87 » 25 Şub 2012, 23:47

Yabancı dizileri çok severim, sizden de farklı ilgi çekici diziler bekliyorum, bir tanesi benden gelsin... Yeni başladı ilk bölüm yayınlandı henüz:

Araba kazası geçirdikten sonra uyanan detektif, kendisinde farklı bir şey olduğunu keşfeder,gördüğü rüyalar ile gerçek hayat arasında ayrım yapmakta zorlanır. Aynı zamanda kahramanımız rüyalarını manipüle edebilmektedir.

Resim

Awake

Kullanıcı avatarı
tigers87

Re: TSF Yabancı Dizi Tavsiyeleri

Mesaj Bond » 25 Şub 2012, 23:54

Tigers konu için teşekkürler :thumbup: Season 1 Episode 1 :D

Çok dizi var güzel ara ara ekleriz, hepsini birden yazmayalım. Yeni dizilerden "Luck" tavsiye ederim drama severler için. :champ: Asymptote, özellikle sen bu diziyi sevebilirsin ;) Ana konu at yarışları etrafında şekilleniyor. Ayrıca uzun zaman sonra bu tarz bir drama serisinde Dustin Hoffman ve Nick Nolte rol alıyor.

Not: Dizi tanıtımlarında Youtube videosu kullanın lütfen. Telif hakları sebebi ile telekom yasaklı dizi sitelerinin linkini vermeyiniz. Zaten isteyen bulur izler ;)

Luck TV Series

Resim

Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj asymptote » 26 Şub 2012, 00:18

Bond takibe aldım bunu.. :thumbup: Dustin Hoffman ve atlar varsa biz her türlü varız.. :champ:
tigers87 nin bahsettiği dizi de ilgimi çekti, merak ettim şimdi link de çalışmıyor :D düzeltirse seviniriz..
Bir arkadaşım Fringe' i önerdi, astrofizikle ilgili konular içeriyor ilgini çeker, mutlaka izlemelisin dedi. İlk sezonun yarısına kadar sabırla izledim, sonra bıraktım. Şöyle esaslı diziler olsa da izlesek hiç fena olmayacak valla.. :geek:
Bu arada Türk dizisi olarak "Yalan Dünya" yeter bence, fazlası bünyede rahatsızlık yapar.. :D

edit: tigers87 awake de takibe alınmıştır, teşekkürler :thumbup:
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj mlm » 26 Şub 2012, 00:51

Şu sıralar pek takip edemiyorum ama sevdiğim yabancı dizilerden biri, google'ın söylediğine göre yeni bölümlerinde Charlie Sheen'in yerini Ashton Kutcher almış..

Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj tigers87 » 26 Şub 2012, 00:56

evet ashton kutcher girdiğinden beri eski tadı kalmadı yine de komik dizi
Kullanıcı avatarı
tigers87

Mesaj benwade » 26 Şub 2012, 01:04

Ben de tam bir dizi canavarıyım, gelmiş geçmiş en sevdiğim dizi Entourage.Birkaç ay önce 8. ve son sezonunu tamamladı.Bu sene haftalık takip ettiğim 10 kadar dizi var, en beğendiğim Luck ve Two and A Half Man. Ashton Kutcher beklentimin çok çok üstünde yakıştı diziye, en iyi sezonlarından biri bu sezon(9.)
Yıllardır takip ettiklerimden How met your mother ve The Big Bang Theory felaket düşüş içindeler, geçmiş yılların hatrına devam ediyorum izlemeye, Californication ve House her zamanki gibi çok iyi(bu sezon House da bitiyor.)
Yeni başlayanlardan New Girl, Revenge ve Person of Interest vasat gidiyor, Once Upon a Time gayet iyi gidiyor.
Sezona genel bir bakış yapayım dedim, hepsine ayrı ayrı tanıtım mesajı yazacağım, ayrıca 3TB dizi arşivim var :geek: , İstanbul'da olan arkadaşlar misafirim olup istedikleri dizileri alabilirler, iyi seyirler.
Kullanıcı avatarı
benwade

Mesaj tigers87 » 26 Şub 2012, 01:12

benwade kendime dizi sever diyordum 300gb arşivim var diye :super: two and a half man de hem fikir olmasak da house how i met your mother'ı bende seviyorum ayrıca 7 diziyi de takip ediyorum bağımlılık oldu... dipnot: lost ve heroes bitmeseydi çok iyi olurdu :(
Kullanıcı avatarı
tigers87

Mesaj asymptote » 26 Şub 2012, 01:15

Family Guy izliyor musunuz beyler? Ben Peter Griffin'e bayılıyorum, hedefimde böyle bir aile babası olmak var.. :lol:
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Sonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 49 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners